شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تنظیف و نگهداری سلاح ، لوله و تجهیزات - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: موضوعات مرتبط (/forumdisplay.php?fid=58)
+--- موضوع: تنظیف و نگهداری سلاح ، لوله و تجهیزات (/showthread.php?tid=1223)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

RE: نحوه تنظیف و روغنکاری سلاح شکاری و تجهیزات مربوط به آن - aghajoon - 2013-08-08 11:41 AM

ﺍﻳﻦ ﺍﺳﭙﺮﯼ ﺭﺍ ﻣﻦ ﻭ ﺍﻗﺎ ﮐﻴﻮﺍﻥ ﭼﻨﺪ ﻣﺎﻩ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻣﻴﮑﻨﻴﻢ ﻭ ﮐﺎﺭﺍﻳﯽ ﺧﻴﻠﯽ ﺧﻮﺑﯽ ﺩﺍﺭﻩ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﻣﻮﻗﻌﻴﻪ ﮐﻪ ﻟﻮﻟﻪ ﺧﻴﻠﯽ ﮐﺜﻴﻒ ﺑﺎﺷﻪ ﻭ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺳﺮﺏ ﻭ ﺑﺎﺭﻭﺕ ﺑﺎﺷﻪ. ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻣﻦ 8 ﺕﻭﻣﻦ ﺧﺮﻳﺪﻡ.

RE: نحوه تنظیف و روغنکاری سلاح شکاری و تجهیزات مربوط به آن - حسین - 2013-08-08 12:04 PM

فروشنده 3 مدل از همین اسپری جلوی من گذاشت آبی و مشکی و قرمز
قیمت 15-12-10
که من قرمز برداشتم......

RE: نحوه تنظیف و روغنکاری سلاح شکاری و تجهیزات مربوط به آن - nobody2000 - 2013-08-08 12:40 PM

با سلام خدمت دوستان عزیز
میخواستم ببینم الان برای تمیز کردن لوله تفنگ PCP به غیر از اون تجهیزات تنظیف مثل میله و اون برس ها و .... باید چه نوع و مدل و مارکی از اسپری بگیرم .هر چی لازم هست بگید دارم میرم بازار بگیرم فقط سریع بگید که امروز مسیرم میخوره برم بگیرم .قیمتاشون هم بگید که تو پاچمون نره و اگر هم شد از قوطیهاش عکس بزارید و بگید از کجا میشه فهمید اصل هست یا تقلبی .

راستی یه راج معمولی هم برای روی لوله بخوام چی هست و چند و چه مارکی ؟ زاج سرد میخوام .

RE: نحوه تنظیف و روغنکاری سلاح شکاری و تجهیزات مربوط به آن - hellboy - 2013-08-08 01:50 PM

دادا زاج تهران خیلی خوبه ازخیلی ازنمونه های خارجی بهتره و ارزونتر کار رو راحت جواب میده خارجیشم امریکایی و المانی استفاده کردم زیاد تفاوتی نداره اگه مراحل کار رو درست انجام بدی
واسه تمیز کردن لوله هم بهتره یه سنبه سایز لول بگیری و یک نمد رو باهاش تیکه کنی و یکم با همین روغن wd 40 بهش بزنی و اونارو شلیک کنی لولرو بهتر از ست تنظیف تمیز میکنه
واسه شناخت اصل بودنم با این کپی کاری های چینی فقط یک مغازه داره اشنا یا صادقه که میتونه کمکت کنه Khansariha (8)

RE: نحوه تنظیف و روغنکاری سلاح شکاری و تجهیزات مربوط به آن - BROWNING X BOLT - 2013-08-08 01:57 PM

سلام.به این صفحه مراجعه کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)

RE: نحوه تنظیف و روغنکاری سلاح شکاری و تجهیزات مربوط به آن - greenaref - 2013-08-23 11:32 PM

سلام.یه اسپری خوب واسه
تمیز کردن لوله تفنگ بادی معرفی کنیدKhansariha (8).تو مشهد گیر بیاد

RE: نحوه تنظیف و روغنکاری سلاح شکاری و تجهیزات مربوط به آن - Tomcat14 - 2013-08-23 11:37 PM

اسپری ناهید خشک،از لوازم الکترونیک فروش ها بگیرKhansariha (8)

RE: نحوه تنظیف و روغنکاری سلاح شکاری و تجهیزات مربوط به آن - mehdihadi - 2013-08-30 10:40 PM

سلام من یه اسپری روغن برای تفنگ پیدا کردم اسم دقیقش اینه w.d.460خواستم ببینم این اسپری اصل است یا نه؟440میلی هم هست.

RE: نحوه تنظیف و روغنکاری سلاح شکاری و تجهیزات مربوط به آن - اشکان - 2013-08-30 11:53 PM

(2013-08-30 10:40 PM)mehdihadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من یه اسپری روغن برای تفنگ پیدا کردم اسم دقیقش اینه w.d.460خواستم ببینم این اسپری اصل است یا نه؟440میلی هم هست.

سلامKhansariha (8)
به احتمال زیاد اصل نیست ، اینو خود فروشنده ها هم میگفتند. قیمتی حدود 8 تا 10 هزار تومان دارد اما اکثرا که استفاده کرده اند راضی بودند . خود من یک عدد خریدم که روش نوشته بود w o 40 ولی خوب بوده برای کسانیکه استفاده کرده اند
اصل این مدل اسپری wd40 هست که نمیدونم گیر میاد یا خیر!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: نحوه تنظیف و روغنکاری سلاح شکاری و تجهیزات مربوط به آن - 300WSM - 2013-08-31 12:19 AM

wd40 اصل سراغ دارم خواستین براتون میگیرم.یه روش ساده و خوب براتمیز کردن لول ساچمه زن که خودم استفاده میکنم رو میگم.بعد از اینکه داخل لوله رو روغن زدین چن لحظه صبر کنین بعد با استفاده از تکه گونی کنفی (گونی برنچ شمال از نوع ضخیم) که درابعاد 10*10 بریدین وفرچه پلاستیکی ست تنظیف لوله رو حسابی تمیزش کنین بعد هم دستمال تمیز.با این روش حتی اگه سرب هم به لوله مالیده شده باشه پاک میشه.