شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی تفنگ ساچمه زنی ata arms - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح ها و تجهیزات نظامی (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: تفنگ های شکاری (/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: معرفی تفنگ ساچمه زنی ata arms (/showthread.php?tid=1219)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: معرفی تفنگ ساچمه زنی ata arms - iphone1387 - 2015-11-23 08:27 AM

دوستان عزیز. من با توجه به اینکه مدت دوماه در‌پی خرید یک تفنگ هستم و یه شدت از نظر فیزیکی دنبالش ... کل پستهای اینحارو اگهه بگم خوندم اغراق نکردم. متا سفانه دوستان در این فروم نسبت به هم کمی بی مهری میکنند. کسی تجربه عملی‌کار کردن با هر تفنگی رو داره. بیان کنه تا بقیه خودشون مقایسه متصمیم بگرند. نه اینکه مدام از یه برند تعریف و یه برند دیگه رو له کنند....
یکی غز دوستان همینجا که ممنونم ازشون بهم مشاوره داد که فقط بایکال. در صورتی‌که هر مغازه ای رفتم اصلا باسکالهای روس جدید رو پیشنهاد نمیکردن. با توجه به کمبود شدید سلاح اکثر مغازه ها حداقل یه بایکال برا فروش دارن... و.....
کلا مشکل اینه که شما انتخاب برای خرید سلاح ندارید یه چند تا مارک هستن. مثلا چیفسان
مارکهای دیگه مثل توران . و یه شری‌مارکهای خیلی قدیمی. که به شخصه اصلا دنبال خریدشون نیستم
تفنگهای‌خوب مثل یلدیز .اپولو و اکار نسل یک. تقریبا پیدا نمیشن. دیگه باید اخر شانس باشی یه تمیزش. گیر ت بیفته
مخلص‌کلام. دوستان تجارب رو بیان کنن تا ما تازه وغردها بتونیم تصمیم بگسریم

وستم بی ربط بود شرمنده. مخلص. بچه های باصفاااااا

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

RE: معرفی تفنگ ساچمه زنی ata arms - asman - 2015-11-23 02:55 PM

(2015-11-23 08:27 AM)iphone1387 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی از دوستان همینجا که ممنونم ازشون بهم مشاوره داد که فقط بایکال. در صورتی‌که هر مغازه ای رفتم اصلا بایکالهای روس جدید رو پیشنهاد نمیکردن. با توجه به کمبود شدید سلاح اکثر مغازه ها حداقل یه بایکال برا فروش دارن....

اگر یکی از اهالی انجمن عکسهایی از بایکالهای جدید دارندممنون میشم که درتاپیک مربوطه به اشتراک بذارند تا کسانی مثل خودم که این سلاحو ندیدند چشمشون به جمالش روشن بشه

RE: معرفی تفنگ ساچمه زنی ata arms - ars - 2015-11-23 05:44 PM

سلام
منظورتون کدوم بایکال جدید هست؟

RE: معرفی تفنگ ساچمه زنی ata arms - asman - 2015-11-23 07:03 PM

دقیقا این سوال منم هست که منظور ایفون عزیز ازبایکال جدید چیه ؟؟

RE: معرفی تفنگ ساچمه زنی ata arms - iphone1387 - 2015-11-27 10:36 PM

مگه‌چند تا بایکال جدید داریم؟

منظورم اخرین سری بتیکال دولتی هست که توزیع شده. و روش روسیه حک شده
بایکالهای قدیم USSR فک کنم باشن

RE: معرفی تفنگ ساچمه زنی ata arms - hoseintaher - 2015-11-28 12:49 AM

سلام دوستان منظور شما يه سرى بايکال هايى که تو بازار هستن که پاکستانين و يه نمونه من ديدم بيکال نوشته بود

RE: معرفی تفنگ ساچمه زنی ata arms - jimdehghani - 2015-11-28 11:00 PM

سلام خدمت همه دوستان
بنده مدتی هست عاشق تفنگ پران شده ام اما نمیدونم کدام مدل و کدام کارخانه بهتر هست و قیمتش چنده
خواهش میکنم همه مدل ها و مزیت ها و معایب را بهم بگید
09179310019 واتس آپ بنده هست
لطفا راهنمایی کنید

RE: معرفی تفنگ ساچمه زنی ata arms - yahyarav - 2015-11-28 11:07 PM

سلام Khansariha (8)
دوست عزیزسوالتونواینجامطرح بفرماییدKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی تفنگ ساچمه زنی ata arms - jimdehghani - 2015-12-01 09:10 PM

خریدار تفنگ پران هستم
میشه به ترتیب کیفیت تفنگ های پران را نام ببرید از با کیفیت به بی کیفیت لطفا

RE: معرفی تفنگ ساچمه زنی ata arms - yahyarav - 2015-12-01 09:13 PM

به اینجامراجعه بفرمایید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.