شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی و نقد و بررسی انواع رنج فایندر - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: سایر تجهیزات اپتیکی (/forumdisplay.php?fid=92)
+--- موضوع: معرفی و نقد و بررسی انواع رنج فایندر (/showthread.php?tid=1212)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

معرفی و نقد و بررسی انواع رنج فایندر - airgunner - 2012-10-08 01:18 AM

سلام
دیدم این قسمت هم مطلبی نداره به همین دلیل این تاپیک رو ایجاد کردم تا دوستان مطالب خودشون رو در این زمینه بزارن.
برای شروع 10 رنج فایندر برتر برای شکار رو طبق آمار سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
براتون میزارم.
1-Nikon RifleHunter 550 Rangefinder
Nikon Laser 600 Rangefinder -2
Bushnell Elite 20-5100 Rangefinder -3
Opti-Logic 400XL Rangefinder-4
NewCon Optik LRM 1200 Rangefinder-5
Nikon Forestry 550 Rangefinder-6
Bushnell Yardage Pro Sport Rangefinder-7
Simmons LRF 600 Rangefinder-8
Nikon Monarch Gold Laser 1200 Rangefinder-9
Bushnell Yardage Pro 800 Rangefinder-10
که تفاوتشون در محدوده عملکرد یا حداکثر رنج قابل اندازه گیری و دقت اندازه گیری و شکل ظاهری و طراحی ارگونومیک(برای راحتی کارکردن و سرعت عمل و دقت بالاتر ) میباشد.

RE: معرفی و نقد و بررسی انواع رنج فایندر - msap - 2012-10-18 01:23 PM

سلام و عرض ادب
لطفا بفرمائید با قیمت حدود 300000 تومان میشه یک رنج فایندر معمولی و کار راه انداز خرید ؟ مینیمم قیمت رنج فایندرهای موجود تو ایران چقدره ؟
ممنون

RE: معرفی و نقد و بررسی انواع رنج فایندر - DAGGER - 2012-10-18 09:18 PM

سلام دوستانKhansariha (8)
با آمدن مدلهای جدید دوربین های دو چشمی همه کاره که کار زوم اپتیکی و فیلمبرداری و عکاسی و مسافت یابی و.... را انجام میدهند مانند مدل فوق که چندی پیش در سایت برنا نیوز نمایش داده شده بود تنوعی شگرف در این زمینه ایجاد میگردد

[تصویر: 13505821821.jpg]

[تصویر: 13505821822.jpg]

Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: معرفی و نقد و بررسی انواع رنج فایندر - whisper - 2012-10-18 09:53 PM

(2012-10-18 01:23 PM)msap نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و عرض ادب
لطفا بفرمائید با قیمت حدود 300000 تومان میشه یک رنج فایندر معمولی و کار راه انداز خرید ؟ مینیمم قیمت رنج فایندرهای موجود تو ایران چقدره ؟
ممنون

سلام
داداش فکر نکنم با این وضعیتی که ایجاد شد زیر 500 بشه گیر اورد ، البته سایت سمس هم چند تا رو قیمت داده حدود 400 تومن
به نظرم من از متر لیزری هم می شه استفاده کرد ، یکم دردسر داره ولی خوب فاصله های 100 تا 200 متر رو فکر کنم پوشش بده و قیمتش خیلی کمتره

RE: معرفی و نقد و بررسی انواع رنج فایندر - nobody2000 - 2012-10-18 09:59 PM

من یه چند وقتی هست تو فکر Nikon RifleHunter 550 Rangefinder هستم .هم کوچیک و خوش دست هست و هم امکاناتش جالب هست .در یوتوب هم ویدئو های خوبی ازش وجود داره .البته قیمتش به نسبت بالا هست .Bushnell Yardage Pro هم یه مدل ارزونقیمت برای کسی که میخواید یه رنجفایندر ارزون بگیره .

RE: معرفی و نقد و بررسی انواع رنج فایندر - homayonfar - 2012-11-05 11:44 PM

بچه ها قیمت اون دوربین سونی چنده؟کجا پیدا میشه؟

RE: معرفی و نقد و بررسی انواع رنج فایندر - masih.hunter - 2012-11-05 11:57 PM

توی رنج فایندر حرف اول رو لایکا میزنه که واقعا" محشر هستش ولی فوقالعاده گرون قیمته .

دوستان برای خرید باید پارامترهای رو در نظر بگیرید . مثال میزنم خود من بیشتر برای شکار میخوام پس باید رنجی بگیرم که حداقل تا -5 رو جوابگو باشه و در دماهای سرد دوچار خطا نشه من فقط دقت برام مهمه و نیازی به فهمیدن زاویه ارتفاع ندارم . ونمیخوام زیاد هزینه کنم و نهایت تا 700 یارد برای من کافیه و کوچک وکم حجم بودنش برام مهمه پس بنا به پرامترهاتون خرید کنید . موفق باشید . Khansariha (8)

RE: معرفی و نقد و بررسی انواع رنج فایندر - DAGGER - 2012-11-06 12:01 AM

(2012-11-05 11:44 PM)homayonfar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها قیمت اون دوربین سونی چنده؟کجا پیدا میشه؟
آقا سلام
فعلآ که جایی تو نمایندگی ها مشاهده نشده و بدلیل قیمت بالا فکر نمیکنم هم بزودی بیاد! البته اینها رنج رو نسبی از روی زوم تو ویو شون میزنند ورنج فایندر محض نیستند
لینک برای قیمت ومشخصات:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)

RE: معرفی و نقد و بررسی انواع رنج فایندر - nobody2000 - 2012-11-06 12:47 AM

سلام
دوستان کسی اگر میدونه کدوم مغازه ها رنج فایندر دارند الان اعلام کنه .
راستی قیمت و مدل هم اگر داشتید بگید .
لایکا بنظر من خیلی گرون هست ولی بوشنل - لئوپولد و نیکون مدلهای خوب و مناسبی دارند .

RE: معرفی و نقد و بررسی انواع رنج فایندر - masih.hunter - 2013-04-30 11:45 PM

امیر اقا لایکا حرف اولو توی رنج فایندر میزنه ویکی از دلایل گرونیش همینه ودر خصوص برندهای که گفتین مدلهای اورجینال بشنل و لئوپولد هم قیمتهای کمی ندارن ولی متاسفانه اینهای که داخل بازار ایران هستن میشه گفت همگی فیک هستن و دلیل قیمت مناسبشون اینه .