شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
صفر کردن دوربین تفنگ بادی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: مطالب علمی و تجربی تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=40)
+--- موضوع: صفر کردن دوربین تفنگ بادی (/showthread.php?tid=120)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: صفر کردن دوربین تفنگ بادی - Nanex - 2017-01-03 01:20 AM

(2016-12-30 04:47 PM)Saharna نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام روز بخير ، يه سوال داشتم دوستان لطف كنن راهنمايي كنند . ايا دوربين بي اس ا مدل ٤.١٤.٤٤ اف اف پي روي گلوله زني جواب مي ده ،؟
BSA 4.14.44 FFP

سلام دوست عزیز
سوالتون را در تاپیک اشتباهی پرسیدید .لطفا در تاپیک زیر مطرح کنید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: صفر کردن دوربین تفنگ بادی - shayanabc - 2019-03-24 10:49 AM

سلام دوستان . چند وقتیه با مشکل تنظیم دوربین دارم کلنجار میرم . دوربین تفنگو چند بار تنظیم کردم همه نکات رو هم رعایت میکنم ولی فرداش باز یه مقدار حدود 4 سانت پایین و 3 سانت چپ توی 15 متر میزنه . اگه کسی میدونه مشکل از کجاست لطفا بگید . مدل دوربین : minox 6.24.50 و دیانا 66 که عکس هر دوشون در تایپک معرفی دیانا 35 توی صفحات آخر موجود هست . یا علیKhansariha (256)

RE: صفر کردن دوربین تفنگ بادی - haamidreza - 2019-03-25 08:55 AM

(2019-03-24 10:49 AM)shayanabc نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان . چند وقتیه با مشکل تنظیم دوربین دارم کلنجار میرم . دوربین تفنگو چند بار تنظیم کردم همه نکات رو هم رعایت میکنم ولی فرداش باز یه مقدار حدود 4 سانت پایین و 3 سانت چپ توی 15 متر میزنه . اگه کسی میدونه مشکل از کجاست لطفا بگید . مدل دوربین : minox 6.24.50 و دیانا 66 که عکس هر دوشون در تایپک معرفی دیانا 35 توی صفحات آخر موجود هست . یا علیKhansariha (256)

سلام دوست عزیز
یه پیشنهاد میدم امتحان کن تا مطمعن شی ایراد از دوربینته یا از تفنگ و ساچمه
پیچ های رینگ دوربین رو باز کن دوربین ت رو نود درجه بچرخون و دوباره ببند
یعنی تورت ارتفاعت میاد سمت چپ و میشه تورت سمت و تورت سمت ت میاد بالا و میشه تورت ارتفاع
اینجوری دوربین رو صفر کن حالا اگه باز هم تفنگ ت پایین و و چپ زد اشکال از تفنگ
ولی اگه راست و پایین زد اشکال از دوربینته

البته این کار با دوربین هایی که تورت پارالاکس دارند رو نمیشه انجام داد

RE: صفر کردن دوربین تفنگ بادی - ShayanNN - 2019-03-25 08:14 PM

متشکرم داداش ولی خب دوربین من پارالاکس داره و جالب اینه که تنظیم بوده ولی دوباره پایین میزنه از طرفی طبلک ارتفاع به علاوه روی بالاترین هستش.