شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW IGT - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW IGT (/showthread.php?tid=1189)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

RE: معرفی GAMO SHADOW IGT - Vicxtor - 2012-10-21 04:17 AM

(2012-10-21 02:16 AM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزيز اين كا رو نكنيد احتمال زخمي كردنش چندين برابر كشتنش هستش واقعا اين فاصله براي يه فنري مثل شادو زياده Khansariha (8)

هادی جان، من منظورم یک سلاح تازه و کم کارکرد از گامو بود، به شرطی که دقت قابل قبولی داشته باشه (شادوی من که این طوری باشه) و شرایط هم (اعم از ساجمه، تیرانداز، وضعیت تیراندازی و محیط و...) مناسب باشه؛ وگرنه بعید هم نیست...

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2012-10-21 02:21 AM)kingpaco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هادی جان منظورشون شادو ای جی تی بود
شما میدونی قدرت شادو معمولی با ای جی تی تفاوت داره یا خیر؟
من که فکر نمیکنم انچنان تفاوتی داشته باشه مگر اینکه تیون بشهKhansariha (226)

حبیب جان، به لطف تکنولوژی "آی جی تی" 4-3 ژول بیشتر هست Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW IGT - esijoon - 2012-10-21 06:08 AM

دوستان سلام.
یه چیزی میگم به دل نگیرید....دوستان برا شکار کبک به غیر از ساچمه زنی شماره متوسط از هیچ چیز استفاده نکنید...به خدا شکار کبک حتی با ساچمه زنی هم کار بسیار سختیه....
کبک پرنده بسیار قوی هست و اصلا یکجا بند نمیشه که شما بتونید با یه دونه ساچمه بزنیدش.....اگر هم بخوره محاله بیافته....ما با ساچمه زنی نمره 5 زدیمش باز هم در رفت....
گناه داره به خدا...ففط زجر میکشه....

شکار کبک اگه شانس باهاتون یار باشه با پی سی پی و از فاصله بیش از 50 متر و تازه اون هم بعد از یک ساعت کمین و جم نخوردن از سر جاتون ممکنه.....با فنری به این راحتی ها نیست.....
مگر اینکه سر چشمه کمین کنید که البته با اولین شلیک دیگه خبری از دیگر کبک ها نخواهد بود....

در ضمن کبک حیوانی هست که شکار چی رو بازی میده...به محظ حس کردن وجود شکار چی هی اونو دنبال خودش تو کوه بالا پایین میکنه.....

تقریبا میتونم بگم 5 برابر کالری گوشتش باید برا شکارش مصرف کنید...لذت داره ولی اگه حیوون رو زخمی کنید و بعد تلف بشه واقعا حیفه.....

به نظر من بهترین شکار برا بادی در هم نوع فاخته ( کبوتر جنگلی ) و سار هست..خیلی حال میده
یا علی

RE: معرفی GAMO SHADOW IGT - Vicxtor - 2012-10-21 06:14 AM

(2012-10-21 06:08 AM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام.
یه چیزی میگم به دل نگیرید....دوستان برا شکار کبک به غیر از ساچمه زنی شماره متوسط از هیچ چیز استفاده نکنید...به خدا شکار کبک حتی با ساچمه زنی هم کار بسیار سختیه....
کبک پرنده بسیار قوی هست و اصلا یکجا بند نمیشه که شما بتونید با یه دونه ساچمه بزنیدش.....اگر هم بخوره محاله بیافته....ما با ساچمه زنی نمره 5 زدیمش باز هم در رفت....
گناه داره به خدا...ففط زجر میکشه....

شکار کبک اگه شانس باهاتون یار باشه با پی سی پی و از فاصله بیش از 50 متر و تازه اون هم بعد از یک ساعت کمین و جم نخوردن از سر جاتون ممکنه.....با فنری به این راحتی ها نیست.....
مگر اینکه سر چشمه کمین کنید که البته با اولین شلیک دیگه خبری از دیگر کبک ها نخواهد بود....

در ضمن کبک حیوانی هست که شکار چی رو بازی میده...به محظ حس کردن وجود شکار چی هی اونو دنبال خودش تو کوه بالا پایین میکنه.....

تقریبا میتونم بگم 5 برابر کالری گوشتش باید برا شکارش مصرف کنید...لذت داره ولی اگه حیوون رو زخمی کنید و بعد تلف بشه واقعا حیفه.....

به نظر من بهترین شکار برا بادی در هم نوع فاخته ( کبوتر جنگلی ) و سار هست..خیلی حال میده
یا علی

احسان جان، با حرف هات موافقم... Khansariha (8)

ولی خوب تو منطقه ی ما کبک ها تا حالا یه شکارچی هم ندیدن و خیلی پپه هستن، به راحتی تا فاصله ی 30 متر میشه بهشون نزدیک شد... من همین پریروز که رفته بودم ییلاقمون نزدیک بود یکیشونو بزنم (البته کمین کرده بودم) که البته یه شاهین (ما بهش میگیم واشَک) اومد طرفشون و فراریشون داد..... Khansariha (214)

RE: معرفی GAMO SHADOW IGT - royal - 2012-10-21 12:33 PM

حنان جان من مطلقا نگفتم كه نميشه چون شايد احتمال داشته باشه ساچمه به نقطه حساسبخوره و در اين فواصل هم بتونيد بزنيد اما برخورد نكردن و اينكه چند ساعت تو كوه حلاف بشيد و يا اينكه ساچمه بخوره و فرار كنيد از زدنش احتمالش بيشتره به نظر من 30 متر رو راحت ميشه زد اما يادتون باشه كبك هم جون سخته و هم اينكه پوشش پر زيادي داره بخصوص موقعي كه روي زمين نشسته پس كشتنش اينقدرا هم راحت نيست ولي خب اگه پي سي پي با قدرت خوب اون كه ديگه حسابش جداست ولي در كل به نظر من فنري هايي با قدرت مناسب براي پرندگان با جثه هاي كوچك بهتر جواب ميده و لذت بخش تر هستش

RE: معرفی GAMO SHADOW IGT - amin2904 - 2012-10-21 12:57 PM

بچه ها اجازه هست.
توپست هاتون یه چیزی دیدم وباید یه تذکر برادرانه بکنم.
آقا حساب پیستونی با فنری ها جداست.نمیشه مقایسشون کرد.
من چنین شکارهای بزرگی نصیبم نشده که روش تست کنم.
امادر مورد دقتش که دوستان گفتن.پریروز باساچمه مگنوم که دقتش از پرومگنوم کم تره خیلی راحت از 30 متری یه ساررو فریز کردم.(انصافا موقع برخورد احساس کردم سینش ترکید.ازبس صداش جالب بود)
من سینش رو حدف گرفتم ودقیقا خورد به همون قسمت.وضعیت شکار هم عمود بر من بود.یعنی من زیر درخت بودم.
اما یه تذکر درمورد این تفنگ.به هیچ وجه برای ساپورت تفنگ رو روی وسیله ای نزارید بلکه سعی کنید آرنج دستتون رو روی یه وسیله تکیه بدید.هرچند نیازی هم به این کارنیست چون وزن کمی داره.
اما چرا اینکاررو نکنید؟من طبق تجربه ای که باهاش داشتم اگر یک تکیه گاه ثابت داشته باشه باعث میشه تیر به بالای هدف بخوره.اما اگر رودستتون باشه از 20 متری ساچمه روساچمه هم راحت میشه زد.
درکل من باهاش حال کردم.چون هم قدرت فوق العاده خوبی داره وهم صدای جالب ویکنواخت.تو دیانا 52 که شلیک کردم صدای خیلی بدی به گوشم خورد.صدای برخورد آهن یاهمچین چیزی.اما این یه صدای "توپ" میده که به خاطر استفاده از سیستم نیترو پیستونه(دیانا دارا ناراحت نشن فقط خواستم یه مقایسه بکنم).از همه جالبتر لگدشه.فوق العاده لگدش کمه.
خلاصه بگم،به نظر من تواین رنج قیمت بهترین تفنگه.

RE: معرفی GAMO SHADOW IGT - sasankbr - 2012-10-21 04:51 PM

ممنون از همه .من منظور از مثال زدن کبک قدرت و برد مفید این تفنگ بود.
با این تفاسیر تو این رنج قیمت من به تفنگ دیگه ای فکر نکنم؟

RE: معرفی GAMO SHADOW IGT - amin2904 - 2012-10-21 09:30 PM

درمورد قدرتش چیزی که من ازش دیدم از 50 متری به سینه وگردن و کله وکلا نقاط کیل زون بزنه شکاررو از پادرمیاره.
از سه متری وقتی بشه راحت سارزد قاعدتا میشه از 50 متری هم به نقاط کیل زون کبک زد که ابعادش دو سه برابر یا بیشتر ساره.
یه پیشنهاد هم دارم.از واشر دیانا 27 براش استفاده کنید.
درضمن اگر قبل از شکار روزی 1بار یه دور لوله رو روغن کاری کنید نتیجه خیلی عالی میگیرید.فوقش روغن کاری لوله 1دقیقه طول بکشه.

RE: معرفی GAMO SHADOW IGT - milad123 - 2012-10-21 09:52 PM

(2012-10-21 12:57 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
روی یه وسیله تکیه بدید.هرچند نیازی هم به این کارنیست چون وزن کمی داره.
اما چرا اینکاررو نکنید؟من طبق تجربه ای که باهاش داشتم اگر یک تکیه گاه ثابت داشته باشه باعث میشه تیر به بالای هدف بخوره.اما اگر رودستتون باشه از 20 متری ساچمه روساچمه هم راحت میشه زد.

من با این حرف امین کاملا موافقم.همونطور که میدونید الان سی اف ار دارم و زیر تاشو هست که دقت خوبی داره.همون روز که گروپ گرفتم باهاش و عکسش رو تو تاپیک قرار دادم دقیقا به این موضوع برخورد کردم.موقع صفر کردن دوربین ابتدا اونو روی پایه تنظیم دوربین خود گامو که 250 هزار تومان هم قیمتشه قرار دادم.دیدم شلیکها فوق العاده بالا میخوره .هرچی با طبلک ها ور میرفتم میدیدم بدتر میشه.بعد فهمیدم موقع شلیک تا تیر میخواد بیاد بیرون لوله به سمت بالا جهش داره و خودمونیش اینه که میپره بالا.بعد مثل همیشه تفنگ رو تو دست گرفتم و با 5 تا ساچمه پرومگنوم که بین همه دوستان هم معروفه(از نظر کیفیت پایین و بی دقتی)اون گروپ رو گرفتم و به نوعی دوربین رو هم صفر کردم.

RE: معرفی GAMO SHADOW IGT - amin2904 - 2012-10-21 11:51 PM

آفرین دقیقا همینطوره.
این مسئله برای من وقتی که به دیوار ودرهم تکیه میدادم اتفاق میفتاد وبر خلاف سمت تکیه گاه تیربرخورد میکرد.
اوایل خیلی ازیت شدم چون تاحالا هیچ جایی هیچ بحثی درموردش نشده بود.
هفته پیش هم درشرایط بعد آب وهوایی (باد و بارون)از 20 متری این گروپ رو گرفتم وچون بچه ها گفتن اگه توشرایط بدی گروپ گرفتید نزارید منم قرار ندادمش.
اون ساچمه بالاییه جزء گروپ نیستا.برای سیبل بالاییه بود.یه مقدار باز بودن گروپ رو بزارید به حساب نداشتن ساپورت.(کلا نمیشه ازساپورت درست وحسابی استفاده کرد وتفنگ باید رو دست باشه.)

[تصویر: 13508506191.jpg]
درضمن گروپ رو با پرومگنوم معروف گرفتم.
ببخشید درپست قبلی نوشته بودم از سه متری.درستش از 30 متریه.

RE: معرفی GAMO SHADOW IGT - OneshotOnekill - 2012-12-25 08:37 PM

سلام دوستان عزیزKhansariha (256)Khansariha (256)
در مورد Shadow IGT یه سؤالای داشتم شاید جای مطرح کردنش اینجا نباشه اما ما میگیم اگه نبود شما بزرگی خدتون ببخشید
1: از نظر دقت و قدرت CFX بهتره از نظر دوستان یا Shadow IGT ؟
2: از hunter whisper IGT خیلی تعریف شنیدم ، تو ایران هست ؟