شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW IGT - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW IGT (/showthread.php?tid=1189)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

RE: معرفی GAMO SHADOW IGT - Tomcat14 - 2012-10-06 11:47 PM

بابا ديانا هم در روز كشش 250ساچمه نداره چه برسه به گامو
ولي در كل من به اين ميگم بدشانسي(اون زايده)
ان شاا...به زودي درستش كني و لذتشو ببري(تفنگ اين جور چيزارم داره حتي ديانا)
موفق باشيKhansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW IGT - milad123 - 2012-10-07 12:18 AM

بله من الان که سی اف ار رو دارم زیاد باهاش کار نمیکنم کلا از موقع خرید تا حالا 30 یا 40 تیر بیشتر نزدم برای صفر کردن دوربین و شکار.اما اون زایده فلزی واقعا چیه؟میشه یه عکس واضح تر ازش بزاری جز خود پیستونه یعنی؟من نمیفهمم کار اون قسمت چیه؟

RE: معرفی GAMO SHADOW IGT - ALIANA-54-T06 - 2012-10-07 08:58 AM

(2012-10-06 11:13 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب برسیم سرمشکل.مشکلی که باعث شده بود واشر قبلی وجدید اون بلا سرش بیاد.درعکس پایین جلوی ناخنم همون تیکه برش نخورده فلز باعث شده هردوتا واشر داغون بشن.نمیدونم چرا فکر اینجاشو نکردن.تو عکس واشر قبلی ببینید 2تا جای برش افتاده روش.حالا واشر جدید رو ببینید:

[تصویر: 13495520852.jpg]

[تصویر: 13495520853.jpg]

خیلی ضدحال بود.14 تومن الکی پرید.
الان باید سمباده بردارم و اون تیکه فلز رو از داخل یکم سمباده بزنم.اما سوالم اینه که چرا؟مشکل مونتاژی بوده یااینکه قبل از من بار دیگری واشر تعویض شده؟واشرش هم انگار شرکتیه.چون از مال شادو کمی کت وکلفت تره.

امین جان این قسمتی که شما توی عکس نشون دادین همون لبه فلزی (حد و ترمز اهرم مسلح کننده)‌ تنها موقع باز کردن تفنگ و خارج شدن پیستون از تنه با واشر برخورد داره و گرنه دیگه برخوردی با واشر حین کار نداره و واشر شما از کارکرد و ضربه سنگین ترکیده البته هرگونه جسمی مثل ریز تکه های سرب که وارد سیلندر بشه هم واشر را داغون میکنه Khansariha (214)
برای جلوگیری از برخورد با زائده فقط کافیه موقع جا زدن با یک پیچ گوشتی نازک دوسو لبه واشر را از درگیر شدن با این قسمت رد کنید وگرنه دوباره لبه واشر موقع جا زدن پیستون لب پر میشه و این بلا سرش میاد.

RE: معرفی GAMO SHADOW IGT - amin2904 - 2012-10-07 09:41 AM

(2012-10-07 08:58 AM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-10-06 11:13 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب برسیم سرمشکل.مشکلی که باعث شده بود واشر قبلی وجدید اون بلا سرش بیاد.درعکس پایین جلوی ناخنم همون تیکه برش نخورده فلز باعث شده هردوتا واشر داغون بشن.نمیدونم چرا فکر اینجاشو نکردن.تو عکس واشر قبلی ببینید 2تا جای برش افتاده روش.حالا واشر جدید رو ببینید:

خیلی ضدحال بود.14 تومن الکی پرید.
الان باید سمباده بردارم و اون تیکه فلز رو از داخل یکم سمباده بزنم.اما سوالم اینه که چرا؟مشکل مونتاژی بوده یااینکه قبل از من بار دیگری واشر تعویض شده؟واشرش هم انگار شرکتیه.چون از مال شادو کمی کت وکلفت تره.

امین جان این قسمتی که شما توی عکس نشون دادین همون لبه فلزی (حد و ترمز اهرم مسلح کننده)‌ تنها موقع باز کردن تفنگ و خارج شدن پیستون از تنه با واشر برخورد داره و گرنه دیگه برخوردی با واشر حین کار نداره و واشر شما از کارکرد و ضربه سنگین ترکیده البته هرگونه جسمی مثل ریز تکه های سرب که وارد سیلندر بشه هم واشر را داغون میکنه Khansariha (214)
برای جلوگیری از برخورد با زائده فقط کافیه موقع جا زدن با یک پیچ گوشتی نازک دوسو لبه واشر را از درگیر شدن با این قسمت رد کنید وگرنه دوباره لبه واشر موقع جا زدن پیستون لب پر میشه و این بلا سرش میاد.

من نظرم اینه که موقع اسمبل همین مشکل اونجا هم پیش اومد اما در طول کارکرد تفنگ چون فشارباد زیاده کم کم اون 2قسمت خوردگیشون بیشتر شده.
چون هردوتاواشر دقیقا یه جور جای برش روشون افتاده.فکر کنم موقع مونتاژهمینجوری چپوندنش توش.
--------------
آقا میلاد علی آقا هم گفتن.اون زایده محل قفل شدن ماشست.

RE: معرفی GAMO SHADOW IGT - milad123 - 2012-10-07 01:12 PM

اوکی پس طراحی ایرادی نداره.من بیشتر نظرم اینه جنس بد واشر گامو باعث میشه اینقدر زود واشر خراب بشه.من هم الان که سی اف ار دارم بعد از تعداد کم شلیک قدرتش خیلی کم شده.الانم دنبال واشر دیانا 27 هستم.امیبدوارم به سلاح من بخوره

RE: معرفی GAMO SHADOW IGT - amin2904 - 2012-10-07 02:13 PM

آره از واشره.جنس واشرش خیلی بده.سر وصل کردنش انگشتم داغون شد.همونطور که علی آقا گفتن عمل کردم درست شد.
اما خداروشکر قدرت وسرعتش برگشت.
دوباره صدای زوزه تیررو میشنوم.

RE: معرفی GAMO SHADOW IGT - Marksman - 2012-10-07 02:21 PM

امین جان چاره اش فقط واشر دیانا 27 و بس! کلا واشر گامو جنس خوبی نداره.بهتره با 27 عوضش کنی.Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW IGT - amin2904 - 2012-10-07 02:35 PM

درسته منم خواستم واشر دیانا بخرم اما تورشت موجود نبود.این روهم به زور گیر آوردم.
واشر دیاناهم مثل اینکه شده 30 تومن.آقا میلاد امروز قیمت گرفتن.

RE: معرفی GAMO SHADOW IGT - milad123 - 2012-10-07 02:38 PM

اره امروز 30 تومن تلفنی قیمت دادن حالا اگر بشه حضورا میرم فردوسی ببینم چی میشه.در ضمن تاپیک رو هم کلا انتقال میدم به بخش فنری ها تا بعدا یه فکری به حال بخش مناسبش بکنیم.

RE: معرفی GAMO SHADOW IGT - amin2904 - 2012-10-07 05:36 PM

به نظرم به انجمن سایر محصولات فنری ونیترو پیستون انتقال داده بشه بهتره.
ویااینکه تو انجمن گامو یه زیرانجمن نیترو پستون بمونه.