شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW IGT - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW IGT (/showthread.php?tid=1189)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

RE: معرفی GAMO SHADOW IGT - ALASKA - 2013-11-21 12:37 PM

من خودم کل دل و روده تفنگ های گامو رو میریزم بیرون درست می کنم... اینقدر باز بسته کردم همه جاشون سر در میارم.. نمی گم نمیشه ولی فکر نکنم بشه igt رو فنری کرد چون شیارهای جای پیستون و ماشه تو igt با فنری ها مثل شادو 1000 خیلی فرق داره.. غیر از اینکه با دستکاه براش شیار ببری که خیلی سخت و پر هزینه است...

RE: معرفی GAMO SHADOW IGT - Assassin's - 2013-11-21 03:15 PM

یعنی نمیشه براش فنر گذاشت؟

RE: معرفی GAMO SHADOW IGT - ALASKA - 2013-11-21 03:36 PM

تو همین مدت که سوال پرسیدی رفتم شادو 1000 دوستمو دیدم با igt مقایسه کردم... حتی از اون چیزی که فکر می کردم متفاوت تر!!! اصلا نمیشه همچین کاری کرد!!!

RE: معرفی GAMO SHADOW IGT - Assassin's - 2013-11-21 09:21 PM

دوستان سلام می خوام بدونم قدرت شادو IGT بیشتره یا دیانا34 ؟

RE: معرفی GAMO SHADOW IGT - zmehrdad - 2013-11-28 04:26 AM

(2013-11-21 09:21 PM)Assassins نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام می خوام بدونم قدرت شادو IGT بیشتره یا دیانا34 ؟

سلام

قدرت شادو آی جی تی چیزی حدود 25 ژول هست

و این قدرت کاملا محسوس میباشد

طوری که تیر نخجیر رو دیگه نمیشه ازش استفاده کرد و به علت سبک بودن تیر صدای تفنگ تغییر میکنه (قبلا تیر نخجیر رو شادو 1000 استفاده میکردم)

من که؛ کارکرد گرفتم خیلی راضیم ازش ...

و چشمم دنبال تفنگ دیگه نیست ، مگه پول مفت گیر بیاریم بریم یه پی سی پی بگیریم ...

دقتش هم بالاست ...

اگر فرصتی شد از گروپ گیری و ... تصاویر جدید تهیه میشود ...

قبلا درباره اش توضیح دادم ...

شادو آی جی تی بهترین انتخاب

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: 29134985285572548211.jpg]

RE: معرفی GAMO SHADOW IGT - Assassin's - 2013-11-28 07:19 AM

سلام دوست عزیز یعنی شادو IGT بهتره من هم ازش خوشم میاد ولی اگه گازش تموم شه چی همون دیانا 34 بگیرم بهتر نظر شما چیه؟

RE: معرفی GAMO SHADOW IGT - MERSAD - 2013-12-06 02:37 AM

(2013-11-19 11:18 PM)MERSAD نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-10-06 11:13 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم پیستون خوشکل ما:

[تصویر: 13495520292.jpg]

باسلام وبا اجازه اساتید محترمKhansariha (8)
دررابطه با عکسی که گذاشتید ,میخواستم بدونم که اون تکه آهنی دایره شکلی که سر میله وصله ,آیا اون داخل پیستو ن میره یا فقط از طریق تماسی با قطر جدار پیستون نیرو رو منتقل میکنه؟ودیگر اینکه اون جدا هم میشه؟
سوال دیگرمم این بود که وقتی این پمپی که جای فنر جازده میشه نسبت به پمپ خودسلاح چقر لقی داره ؟

سلام,کسی نبود جواب مارو بده؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (290) Khansariha (399)
کاربر گرامی amin2904 لااقل تو که این تفنگو داشتی ودلو رودشم ریختی بیرون,بیا جواب ما رو بده....

RE: معرفی GAMO SHADOW IGT - hunter extreme - 2013-12-06 05:40 PM

سلام Khansariha (256)

من این تفنگو کالیبر 5.5 چند ماهی میشه که دارمش و تجربیاتی که ازش دارم را بیان میکنم . ونظر شخصی بنده هستش .

تفنگ دوست داشتنی هستش و یه سری مزایا و معایب داره . مثلا قدرت بالا و وزن مناسب ,سیستم igt و بدون لگد بودن , دقت بالا , قنداق زیبا و جا گونه چرمی , . ورابط نصب دوربین هم

فلزی است و بسیار عالی .مگسک فیبر اپتیک این تفنگ بسیار دقیق میباشد , این سلاح با ساچمه های سرتخت ایرانی (نخجیر 5/5) با وزن 12.6 گرین !!! هم خوب میزنه ولی گامو مچ بزنی عالی جواب میده . Khansariha (219)

یه سری بدهایی داره که اکثرا بین اکثر مدل های گامو مشترکه مثل استفاده زیاد از مواد پلاستیکی (ماشه, کپ , مگسک) و مکش بسیار پایین واشر سر پیستون . ودیگری شکاف درجه قسمت up و down ساچمه نداره

و نمیشه زیاد بالا آورد و هرز میگرده , صدای تفنگ بالا است . مورد دیگه این سلاح درست که به کاربر لگدی نمیزنه اما به دوربین چرا و پایه 1 تیکه بدون استپ درست حسابی ( آلن خور) رو در میاره از جا .

قسمتهای که تو ته قنداق جدا میشن و جنس لاستیکی دارن رو همین الان میگم در بیارین که براحتی گم میشه (گم شده که میگم) .

در کل تفنگی خوب است و از خریدش پشیمون نمیشید و دست خالی از شکار بر نمیگردید .Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW IGT - rezamslm - 2013-12-21 07:03 AM

میشه باهاش گنجشک زد؟چیزی ازش میمونه؟

RE: معرفی GAMO SHADOW IGT - Assassin's - 2013-12-25 12:04 AM

سلام میشه البته 4.5 باشه کارت راه میفته.