شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی چند مدل سلاح شکاری - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: ساير مدلها و ماركهاي سلاح شكاري (/forumdisplay.php?fid=56)
+--- موضوع: معرفی چند مدل سلاح شکاری (/showthread.php?tid=117)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: معرفی چند مدل سلاح شکاری - 300WSM - 2015-11-11 11:36 PM

ادامه در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی چند مدل سلاح شکاری - RAK - 2015-11-12 12:08 AM

با سلام
در باره انتخاب بین دو سلاح که مورد بحث هست اکثر سلاحهای ترک معمولا دارای لول یکسان از نظر کیفیت و الیاژ و تکنیک ساخت هستند و فقط در طول لوله و نوع چوک و مدل چوک با هم متفاوت هستند
به نظرم لول این دو اسلحه از نظر الیاژو تکنیک ساخت فرقی با هم ندارند
اگر نظر من باشه و من بخوام برای کسی با شرایط شما سلاح دولول ترک تهیه کنم به موارد زیر دقت میکنم
کپ سلاح از الومینیوم نباشه
چوک ثابت باشه نه متحرک
اسلحه نیم کش باشه و پران نباشه
در صورت امکان دو ماشه باشه
طول لوله 76 سانت باشه
اینها مواد اصلی بودند که باید رعایت بشه و ویژگیهای کلی از قبل سلامت لوله و اسلحه و خوش دست بودن و زیبا بودن و ..... که توی همه انتخابها دخیل هست
اسلحه های که شما مد نظرتون هست معمولا کپ الومینیوم هستند و عمر کوتاهی دارند و قطعات ضعیف و خرابیشون نسبت به کپ فولادی بیشتره
در ضمن اسلحه هر چه ساده تر کارا تر و مشکلش کمتر
اگر اسلحه ترک دو لول مد نظر شماست بهتره از اسلحه های مثل اکار یلدیز سار سیلماز هگلو چیفسان و جگوار و دیگر اسلحه های ترک در این رده انتخاب کنید
در زیر تصویر یکی سلاحهای مد نظر شما را قرار میدم که دچار مشکل شده بود
[تصویر: 20140703-0006.jpeg]
[تصویر: 20140703-0007.jpeg]
[تصویر: 20140626-0001.jpeg]
[تصویر: 20140703-0005-jpeg-[t-1088812940-m-5].jpg]

RE: معرفی چند مدل سلاح شکاری - iphone1387 - 2015-11-12 12:22 AM

ممنون دوستان عزیز. ولی‌واقعا‌چیزی‌پیدا نمیشه. ‌چیفسان‌گیر اوردم. دوستان میفرمایند تیرش‌زهر دار نیست
خلاصه از بس‌تشطط ارا هست واقعا گیج شدم

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

RE: معرفی چند مدل سلاح شکاری - nacl - 2015-11-22 07:33 AM

با سلام خدمت دوستان.
کسی عکس و مشخصات از تفنگ تک لول تاکو بلژیک داره؟ هرچی جستجو کردم چیزی پیدا نشد.
اگه دوستان این اسلحه رو دارند لطف کنن و تصویر و مشخصات اون رو بزارن ممنون میشم.
طول لوله- وزن- اندازه چمبر-چوک

RE: معرفی چند مدل سلاح شکاری - HOBARE - 2015-11-22 08:47 AM

(2015-11-12 12:22 AM)iphone1387 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون دوستان عزیز. ولی‌واقعا‌چیزی‌پیدا نمیشه. ‌چیفسان‌گیر اوردم. دوستان میفرمایند تیرش‌زهر دار نیست
خلاصه از بس‌تشطط ارا هست واقعا گیج شدم

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

سلام دوست من کی چنین حرفی رو زده اون بنده خدا یا اطلاعاتی از چیفسان نداشته یا خواسته سربدونت،یکی از تفنگهای خوب ترک چیفسانه چوک سابتاش خیلی عالین ولی اگر بتونی چوک متحرک پیداکنی نور علا نوره،حتما کوپش فولاد باشه،بتونی توفسان پیدا کنی اونم مثل چیفسانه ولی دورزنتره،بتونیسیفسان پیداکنی خوبه ولی به چیفسان وتوفسان نمیرسه اگر بتونی تا10تومن هزینه کنی سرسیلمازمدل آپلو بگیری که دیگه حرفی توش نیست وبچت ونوادت ازش بدون هیچ دق دقه ای استفاده میکنن،
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی چند مدل سلاح شکاری - karbakhsh - 2015-11-22 12:52 PM

این که تیرش زهر نداره یعنی چی!!؟؟!! چیفسان جزو خوبها هسته و نباید بیانصافی کنیم. تاکو بلژیکی هم من یکی از همسایهامون داشت که دولول جفت بود و چکش دار واقعا خوش دست و سبک بود و چوک ثابت داشت با قیافه خاصه چکش دارها. بسیار خوشکل تیر میزد و اگر بتونم برسم به محله قدیم عکسم براتون تهیه میکنم.

RE: معرفی چند مدل سلاح شکاری - shekarchikohestan - 2016-06-16 10:46 AM

با عرض سلام بنده یک قبضه اسلحه دولول کرال کپ مشکی باطول لوله 76 دارم روش نوشته مگنوم بنظر دوستان قابلیت شلیک فشنگ مگنوم رو داره؟

RE: معرفی چند مدل سلاح شکاری - arashkian - 2016-06-16 12:28 PM

(2016-06-16 10:46 AM)shekarchikohestan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام بنده یک قبضه اسلحه دولول کرال کپ مشکی باطول لوله 76 دارم روش نوشته مگنوم بنظر دوستان قابلیت شلیک فشنگ مگنوم رو داره؟

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.دوست گرامي.تفنگهاي ترك(داخل ايران)فقط براي شليك فشنگهاي معمولي(70)*با مقادير استاندارد.حتي براي فشنگهاي به اصطلاح نيمه مگنوم هم بدرد نميخورن.يعني سري كه درد نميكنه*چرا دستمال ببندي برادر من(يك به يك ميليون احتمال حادثه باشه=ارزش سلامتي رو نداره).احتياجي هم به فشنگهاي غير معمول نيست.همون فشنگهاي معمول و با مقادير بي خطر*كار من و شما رو راه ميندازه...حق نگهدار شما و تمام اساتيد انجمن.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: معرفی چند مدل سلاح شکاری - Esmaeiil - 2021-10-10 11:16 PM

سلام مث اینکه کسی ج مارونمیده.اگه کسی هست میشه قیمت تفنگ نخجیر۱ و۲ روبزارین

RE: معرفی چند مدل سلاح شکاری - amn - 2021-10-12 12:45 PM

(2021-10-10 11:16 PM)Esmaeiil نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مث اینکه کسی ج مارونمیده.اگه کسی هست میشه قیمت تفنگ نخجیر۱ و۲ روبزارین

سلام قیمت دقیق ندارم یه جا این قیمت رو دیدم نمیدونم درست باشه حالا میگم نخجیر ۱ حدود ۱۵ _ ۱۶ ت و نخجیر ۲ حدود ۲۵ تا ۳۰ ت.