شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی اسلحه وینچستر - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفی اسلحه وینچستر (/showthread.php?tid=1166)

صفحه ها: 1 2

RE: معرفی اسلحه وینچستر - mhrSB - 2012-08-26 02:02 PM

(2012-08-25 04:45 PM)seasonhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر: llc5zjofnvf1cy17fo.jpg] [تصویر: 6tba1vr23uwwp8hreb9s.jpg]

این مدلیا چه طور؟تو ایران هست.

RE: معرفی اسلحه وینچستر - seasonhunt - 2012-08-26 08:00 PM

توی یکی از آگهی های اینترنت یکی دو سال پیش خوندم که یکی از اون مدل اولی به قیمت 9 میلیون به فروش میرسید . و فکر کنم اون مدل اولی رو هنوزم توی بازار دارن و خرید و فروش میکنند ولی دومی رو نمیدونم .
حالا اگر دوستان میدونند میدونند لطفا راهنمایی کنند.Khansariha (256)
سلام کسی از شما دوستان عکسی از سلاح های ساچمه زنی وینچستر نداره ؟ اگر دارید لطفا بزاریدKhansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (219)

RE: معرفی اسلحه وینچستر - mhrSB - 2012-08-27 05:10 PM

(2012-08-26 08:00 PM)seasonhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توی یکی از آگهی های اینترنت یکی دو سال پیش خوندم که یکی از اون مدل اولی به قیمت 9 میلیون به فروش میرسید . و فکر کنم اون مدل اولی رو هنوزم توی بازار دارن و خرید و فروش میکنند ولی دومی رو نمیدونم .
سلام کسی از شما دوستان عکسی از سلاح های ساچمه زنی وینچستر نداره ؟ اگر دارید لطفا بزاریدKhansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (219)

من دقیقا همین مدل از وینچستر را نمیگم منظورم تو تیپ این سلاح است.

RE: معرفی اسلحه وینچستر - Kalashnikov - 2013-11-04 12:15 PM

(2012-08-27 05:10 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-08-26 08:00 PM)seasonhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دقیقا همین مدل از وینچستر را نمیگم منظورم تو تیپ این سلاح است.

قيمت الان چنده ؟

RE: معرفی اسلحه وینچستر - rezajf - 2013-11-04 12:31 PM

وينچسترمدل 12 (دستكش) گيج 12 حدودا 15 ميليون قيمت داره

RE: معرفی اسلحه وینچستر - bycal - 2013-11-04 03:13 PM

سلام دوستان عزیز
در صورت تمایل کلیپ زیر به معرفی انواع مدل های وینچستر میپردازه که در نوع خودش تنها کلیپ معرفی گلوله زنی وینچستر به زبان فارسی هست لذا دیدن اونو به همه دوستداران سلاح پیشنهاد میکنم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیدوارم لذت ببرید
زمان:16 دقیقه
اپارات

RE: معرفی اسلحه وینچستر - BERETA - 2014-11-30 11:49 PM

سلام به همه دوستان 270 وینچستردرنوع خودش واقعا بینظیره یکی ازدوستام این اسلحه رو.داشت باهاش میرفتیم تیراندازی واقعا خوب تیرمیزد به طوری که اگه تیراندازی بلدبودی میتونستی تیروتیر بزنی .

RE: معرفی اسلحه وینچستر - SHADMEHR - 2014-12-24 03:18 PM

با سلام و احترام
دوستان عزیز کارخانه وینچستر اولین کارخانه ای بود که اقدام به ساخت اسلحه اهرمی کرد(حافظ ماشه را به پائین میکشید و دوباره به جای اول برمی گردانید و اسلحه مسلح می شود). و در آن زمان اسلحه ای با این سیستم موجود نبود بدلیل سرعت مسلح شدن ، این مدل از شهرت فراوانی برخوردار گشت . ولی از نظر دقت تیر اندازی هیچ اسلحه ای به پای اسلحه های گلنگدنی نمی رسد. همچنین سیستم دیگری بنام دستکش طراحی و ساخته شد که قبضه زیر لوله با یک رفت و برگشت اسلحه را مسلح می کند . در هر حال شهرت کارخانه وینچستر بدلیل طراحی سیستم اهرمی است و نه چیز دیگر البته این کار خانه سلاحهای مرغوبی تولید میکند ولی از وینچستر بهتر و دقیق تر فراوانند مثل مازر -ساکو- ساویچ- برونینگ - رمینگتون و غیره
کارخانه وینچستر هم اسلحه گلوله زن تولید میکند هم اسلحه ساچمه زنی من خودم چند نمونه از ساچمه زنی هایش را دیدم و با آن تیر اندازی کردم ولی نسبت به اسلحه های بلژیکی فرانسوی و حتی ایتالیایی بهتر نبوده یکی از معایب آن صیغلی نبودن داخل لوله آن است.
همچنین کارخانه وینچستر از هر سه نمونه گلنگدنی ،اهرمی و دستکش تولید می کند.
شهرت دیگر کارخانه وینچستر به خاطر ساخت مدل 270 می باشد که کالیبر آن 6.85 میلیمتر و طول پوکه آن 64 میلیمتر است (البته اگر اشتباه نکرده باشم)در مقایسه با 57*8 برنو یک انبار بارون پشت یک گلوله 6.85 میلیمتری است. که افت تیر کمی ایجاد میکند.Khansariha (8)

RE: معرفی اسلحه وینچستر - Hiha - 2017-01-18 11:47 AM

سلام به همگی
خسته نباشید
وقت بخیر کسی قیمت وینچستر 270 رو ندارره؟
قیمت های اینجا مال خیلی وقت پیشه
حدودا تا 17 تمن میتونم هزینه کنم

RE: معرفی اسلحه وینچستر - shahsavar - 2017-01-18 02:05 PM

(2017-01-18 11:47 AM)Hiha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی
خسته نباشید
وقت بخیر کسی قیمت وینچستر 270 رو ندارره؟
قیمت های اینجا مال خیلی وقت پیشه
حدودا تا 17 تمن میتونم هزینه کنم
از ۳۵ تومن هست تا ۴۵ ت

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk