شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
آموزش نرم افزار ChairGun - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: مطالب علمی و تجربی تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=40)
+--- موضوع: آموزش نرم افزار ChairGun (/showthread.php?tid=1137)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6

RE: آموزش نرم افزار ChairGun - AIRKING - 2015-01-17 10:22 PM

دوستان کسی میتونه لینک آپلود شده این برنامه بذاره،تو گوگل پلی که میرم نمیتونم نصبش کنم.
ممنونKhansariha (8)

RE: آموزش نرم افزار ChairGun - royall - 2015-01-18 02:59 AM

خدمت شما Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: آموزش نرم افزار ChairGun - ALIANA-54-T06 - 2015-01-18 08:53 AM

ممنون از علی حسینی عزیز
البته جلال جان اگر دانلود ناموفق بود از ورژنهای قبلی هم میتوانی استفاده کنی Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: آموزش نرم افزار ChairGun - AIRKING - 2015-01-18 05:13 PM

سلام.
ممنون از اقا سید و علی اقای عزیز.
من نسخه اندرویدی میخوام که روی تبلتم نصب کنم،نسخه ویندوز گرفتم .برای اندروید هم نمیتونم از گوگل پلی بگیرمش.
اگه دوستان یه محبت کنند نسخه اندرویدیش تو همین سایت آپلود کنند ممنون میشمKhansariha (8)

RE: آموزش نرم افزار ChairGun - abdanan - 2015-01-18 06:19 PM

سلام سایت اولی که اقا رویال گذاشتن روبروی ارم اندروید نوشته دانلود فری اونو بزنی شروع میکنه به دانلود و من از این طریق دانلود کردم .

RE: آموزش نرم افزار ChairGun - AIRKING - 2015-01-18 06:24 PM

سلام.
ممنون از دوستان.
این کارو میکنم ،دانلود نمی کنه،برای همینه که مزاحم دوستان شدم.Khansariha (214)
شما لطفا فایل دانلود شدش بذارید تو سایت تا بنده هم بتونم استافده کنم.Khansariha (8)

RE: آموزش نرم افزار ChairGun - abdanan - 2015-01-18 07:02 PM

من با موبایل آنلاین هستم نمیتونم اپلود کنم ولی شما بعد از باز کردن سایت روی گزینه دانلود فری بزنید بعد از طریق گوگل پلی راحت دانلود میشه .

RE: آموزش نرم افزار ChairGun - Oneshot - 2015-01-19 07:24 PM

(2015-01-17 10:22 PM)AIRKING نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی میتونه لینک آپلود شده این برنامه بذاره،تو گوگل پلی که میرم نمیتونم نصبش کنم.
ممنونKhansariha (8)
جناب ایر کینگ ممنون از پاسختون خب متاسفانه کرونوگراف ندارم و احتمالا خود اسلحه رو هم تا آخر هفته دیگه نخواهم داشت چون باید بفروشمش.
اما در خضوض دانلود چیرگان واسه اندروید از گوگل پلی چون گوگل پلی یه مقدار مشکل داریم باهاش من خودم معمولا لینک یه نرم افزار رو از تو گوگل پلی برمیدارم و از یه سایت واسطه واسه دانلود اون نرم نرم افزار استفاده میکنم که آدرس هر دو رو میذارم براتون
آدرس نرم افزار تو گوگل پلی اینه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آدرس سایت دانلودر اینه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آدرس بالا رو تو سایت دانلودر که دادم تو یه کادر هست کپی پیست کنید و روی generate download link کلیک کنین تا بتونین دانلودش کنین و بعد هم نصب رو گوشیتون.

RE: آموزش نرم افزار ChairGun - Neo - 2015-09-13 04:46 PM

سلام دوستان ..
من هم با error جاوا مواجه میشم .. ولی نمیخوام جاوا رو عوض کنم و دوباره نصب کنم چون آخرین باری که اینکارو برای تبدیل زیرنویس سه بعدی انجام دادم مجبور شدم ویندوز عوض کنم .. ولی شنیدم که اگه نسخه ۳۲ بیتی نصب کنی اجرا میشه .. این لینکهایی که زحمت میکشین و میزارین همه ۶۴ هستن .. اگه یه ۳۲ بیت یا ورژن قدیمی بزارین ممنونتون میشم

RE: آموزش نرم افزار ChairGun - nightforce - 2019-10-23 01:04 AM

با عرض درود خدمت اساتید. بنده پس از تماشای ویدو از آموزش و به کارگیری این نرم افزار، سعی کردم تا این نرم افزار رو بر روی لبتابم نصب کنم. اما هنگام ران شدن با چنین اروری مواجه میشم. ویندوز 10 64 بیتی استفاده میکنم. لطفا کمکم کنید.