شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
فراخوان علاقه مندان جهت ترجمه متون فنی و تخصصی تیراندازی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: اموزش مهارتهای تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=31)
+--- موضوع: فراخوان علاقه مندان جهت ترجمه متون فنی و تخصصی تیراندازی (/showthread.php?tid=1120)

صفحه ها: 1 2 3 4

فراخوان علاقه مندان جهت ترجمه متون فنی و تخصصی تیراندازی - saeedaria - 2012-08-03 08:29 PM

با سلام
تیم مدیریت انجمن بر آن است با هدف تجمیع معلومات تخصصی مربوط به تیراندازی و شکار و ایجاد بانک اطلاعاتی مقالات و به دنبال آن هر چه پربارتر شدن محتوای انجمن،با همکاری و همیاری کاربران محترم نسبت به ترجمه مقالات و کتب آموزشی و تخصصی تیراندازی گردآوری شده از منابع مختلف،اقدام نماید. لذا خواهشمند است علاقمندان به این فعالیت علمی و فرهنگی آمادگی خود را به همراه سطح توانمندی و معلومات زبان انگلیسی در این تاپیک اعلام نموده و در صورت تمایل و جهت هماهنگی های آتی تلفن تماس خود را از طریق پیام خصوصی در اختیار اینجانب قرار دهند.
لازم به ذکر است این موضوع با رویکرد تولید میراث مکتوب تخصصی انجمن،بصورت پراکنده در قسمتهای مختلف اعلام شده بود و در حال حاضر این تاپیک با توجه به مقدورات زمانی جهت جمع بندی و سازماندهی این مهم ایجاد گردیده است.
با تشکر
تیم مدیریت انجمن تخصصی تیراندازی ایرانیان

RE: فراخوان علاقه مندان جهت ترجمه متون فنی و تخصصی تیراندازی - THUNDER - 2012-08-03 09:04 PM

انگلیسی که نه ولی ما فرانسوی رو همه جوره در خدمتیم...

RE: فراخوان علاقه مندان جهت ترجمه متون فنی و تخصصی تیراندازی - severus snape - 2012-08-03 09:11 PM

انگلیسی که دوستان اکثرا بلدن، زبان آلمانی و دانمارکی و سوئدی هم بود بتونم کمک میکنم

RE: فراخوان علاقه مندان جهت ترجمه متون فنی و تخصصی تیراندازی - mehrdadi - 2012-08-03 09:22 PM

برا ترجمه متون انگلیسی هم میتوانید رو من حساب کنید

RE: فراخوان علاقه مندان جهت ترجمه متون فنی و تخصصی تیراندازی - SOHEIL-GUNSMITH - 2012-08-03 09:37 PM

ممنون از سعید عزیز که زحمت تاپیک رو کشیدند
دوستان لطفا سطح اشنایشون رو هم بفرمایند
حتی المقدور سعی در ترجمه های روان و مفهومی خواهد بود نه صرفا ترجمه های تحت الفظی
دوستانی که تخصصشون انگلیسی هست میوننند منابع رو از طریق مدیریت دریافت کنند و جهت ترجمه قبول زحمت کنند
اما دوستانی که تخصص زبانهای دیگه رو دارند
جهت تامین منابع هم باید زحمتشون بدیم
با سپاس از همه دوستانی که در انجام این کار مهم و ماندگار در کنار سایت خواهند بودKhansariha (8)

RE: فراخوان علاقه مندان جهت ترجمه متون فنی و تخصصی تیراندازی - THUNDER - 2012-08-03 09:40 PM

خوب شما بگید که قصدتون ترجمه چه مطالبی هست تا ما بگردیم و ترجمه کنیم...

RE: فراخوان علاقه مندان جهت ترجمه متون فنی و تخصصی تیراندازی - Don Corleone - 2012-08-03 10:39 PM

ممنون از سعید جان و البته کاربران عزیز که برای ارتقای سایتمون حاضرند تلاش کنند.بنده هم انگلیسی رو میتونم دست و پا شکسته ترجمه کنم و در خدمتم.البته برای ترجمه بعضی موارد خاص ذوق و شوق بیشتری دارم که به مدیران اطلاع خواهم دادKhansariha (8)
واقعا این سایت و کاربراش تک هستند و نمونه ندارنKhansariha (256)

RE: فراخوان علاقه مندان جهت ترجمه متون فنی و تخصصی تیراندازی - saeedaria - 2012-08-03 10:45 PM

تعدادی از منابع انگلیسی اعم از کتاب و مقاله جمع آوری شده که قصد داریم بعد از تشکیل یک تیم حداقل 10 نفره لیستش رو بین دوستان توزیع کنیم تا کار شروع بشه.
همونطور که اقا سهیل فرمودن قصدمون ترجمه تحت اللفظی نیست و میخوایم از دید یک خواننده مطلع از هدف و نتیجه مقاله یا کتاب به فارسی برگردونده بشه.لذا به ترجمه های ماشینی از طریق گوگل و نرم افزارهای ترجمه متن اکتفا نمیکنیم چرا که بایستی یک متن روان و ویرایش شده ابتدایی در اختیار قرار بگیره.

RE: فراخوان علاقه مندان جهت ترجمه متون فنی و تخصصی تیراندازی - THUNDER - 2012-08-03 10:45 PM

امین خان تو کار ترجمه مطالب وایرخی هستند...خخخخخـ!!
من که روون می تونم فرانسوی ترجمه کنم.
در ضمن اگر موافقت بشه میشه مجموعه تحقیقات و ترجمه ها رو بصورت همون پروژه نشر کتاب تخصصی تفنگ های بادی در آورد که افتخاری خواهد بود برای انجمن.
سعید جان در چه مقوله هایی می خواید مطلب جمع کنیم؟

RE: فراخوان علاقه مندان جهت ترجمه متون فنی و تخصصی تیراندازی - saeedaria - 2012-08-03 10:53 PM

در نهایت به اونجا خواهیم رسید اما فعلا تشکیل تیم ترجمه کار اولیه است.
در ضمن چون تخصص زبان غیرانگلیسی نداشتیم منابع خاص اون زبانها رو هم نتونستیم جمع آوری کنم.لذا اگر خود دوستان به منابعی با زبانهای غیر انگلیسی (فرانسه،آلمانی،...) دسترسی دارن پیشنهاد بدن.