شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سایر سلاح های گلوله زنی(گلنگدني) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: سایر سلاح های گلوله زنی(گلنگدني) (/showthread.php?tid=1105)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: سایر سلاح های گلوله زنی(گلنگدني) - KRALMAGNUM - 2014-08-17 02:26 PM

(2014-08-17 01:12 PM)GAFLAN نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان کسی در مورد برنو2 اطلاعاتی داره؟؟؟Khansariha (5)

سلام دوست عزیز منظورتون از برنو 2 همون خفیفه؟
اگر خفیفه به تاپیک خودش مراجعه کنیدKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: سایر سلاح های گلوله زنی(گلنگدني) - Zoli - 2014-08-29 07:54 PM

سلام
دوستان كسي از اسلحه گلوله زن هورنت استفاده كرده،يكي از دوستان ميخواد بخره بيشتر راجبه فشنگش ميخواد بدونه گير مياد يا نه؟Khansariha (8)

RE: سایر سلاح های گلوله زنی(گلنگدني) - dieselpower - 2014-08-29 08:15 PM

اصفهان که بشدت کمیابه
حدودا اردیبهشت ماه بود یه بنده خدایی اومده بود اسلحه فروش که هورنتشو بفروشه فقط واسه نبود فشنگ اسلحه فروش دید یارو خیلی لنگه گفت ۵_۶ تومن اگه بزاری تا واست بفروشم اونم تفنگو برداشت رفت.

RE: سایر سلاح های گلوله زنی(گلنگدني) - Zoli - 2014-08-29 08:33 PM

بابا اون ديگه كي بود،اينو ١١ميخواد معامله كنه اسلحه فوق العاده تميزه،اتفاقا شهركرد هم هست و با اسلحه ٧٠ تير خارجي هم ميده ،خودش ميگفت مايه بدي تيرش زياده،
امروز تستش كرديم خوب بود تو ٢٠٠متر با دوربين عالي بود (با تير خارجي)صداش هم قابل مقايسه با برنو نبود،صداش خيلي خيلي كمتر بود،

RE: سایر سلاح های گلوله زنی(گلنگدني) - dieselpower - 2014-08-29 11:28 PM

بله هورنت تفنگ بسیار خوبیه
اسلحه فروش میگفت جوازش خفیف گلوله زن هست یعنی شما اینو بخری هم گلوله زن حسابه و هم خفیف یعنی هر دو را دارین و اون یکی را نمیتونین بخرین.من قبلا شنیده بودم جوازش گلوله زن هست ولی این بابا که اینجوری میگفت.

RE: سایر سلاح های گلوله زنی(گلنگدني) - NEMESIS - 2014-08-30 12:00 AM

واقعا هورنت الان با این قیمتها خرید و فروش میشه؟
من چند سال قبل ( قبل گرانیها) از چندین مغازه قیمت گرفتم و همه ۸ تا ۱۰ قیمت میدادن و خیال میکردم بعد از این گرانیها قیمتش دو برابر باید شده باشه....!!!!!!!

RE: سایر سلاح های گلوله زنی(گلنگدني) - dieselpower - 2014-08-30 12:06 AM

(2014-08-29 11:43 PM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر اینطور باشه پس باید بهش مجوز شکار هم بدن.درسته؟
Khansariha (256)

فکر نمیکنم چون کالیبرش همون ۵.۵ هست و مجوز به گلوله زنهای با کالیبر بالاتر از فکر کنم ۶ (اگه اشتباه نکنم ۶ یا در همین حدود بود)میدن
ولی اگه خیلی مهمه میتونم دقیق بپرسم و دوستان اگه اطلاع موثقی دارن دریغ نکنن.
(2014-08-30 12:00 AM)nemesis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا هورنت الان با این قیمتها خرید و فروش میشه؟
من چند سال قبل ( قبل گرانیها) از چندین مغازه قیمت گرفتم و همه ۸ تا ۱۰ قیمت میدادن و خیال میکردم بعد از این گرانیها قیمتش دو برابر باید شده باشه....!!!!!!!
نه داداش قیمتش دقیقا همون قدری هست که شما حدس زدین و شاید هم بیشتر
مغازه دار که میخواد بخره اینجوریه دیگه تازه خدا نکنه بفهمه طرف گیره

RE: سایر سلاح های گلوله زنی(گلنگدني) - NEMESIS - 2014-08-30 12:16 AM

تا جایی که منم یادمه به این کالیبر پروانه شکار نمیدادن

RE: سایر سلاح های گلوله زنی(گلنگدني) - Zoli - 2014-08-30 02:24 AM

والا پروانه رو نميدونم ميدن يا نه اخه سوال نكردم ولي جوازشو ديدم رو كارت زده بود گلوله زن و اسمي از خفيف نياورده بود و با اين اوصاف بايد پروانه هم بهش بدن،ضمنا اين دوستمون كه اينو خريده يه نخجير ٢ داره پس اين خفيف محسوب نميشه وگرنه واسه انتقال جواز مشكل داشت
ولي ما توي كوه تستش كرديم و همونطور كه گفتم صداش فوق العاده كم بود و قابل مقايسه با برنو حتي بلند هم نيست،يكم صداش از خفيف بيشتره،ولي خيلي باهاش حال كردم اسلحه خوبي بود خوبيش اينه تمام تير هاشم خارجي بود نميدونم ايرانيشم هست يا نه،

RE: سایر سلاح های گلوله زنی(گلنگدني) - NEMESIS - 2014-08-30 02:59 AM

هر شخصی میتونه ۳ تا اسلحه داشته باشه
۱: گلوله زن
۲: خفیف
۳: ساچمه زن
حالا اگر این اسلحه گلوله زن و خفیف با هم باشه بازم میتونه یک ساچمه زنی داشته باشه پس نخجیر ۲ دوستتون در صورت خریدن ساچمه زن دوم به مشکل بر میخوره نه این اسلحه

بله اسلحه بسیار خوب و دقیقی هست و کلا جنس صداش فرق داره با گلوله زنی