شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سایر سلاح های گلوله زنی(گلنگدني) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: سایر سلاح های گلوله زنی(گلنگدني) (/showthread.php?tid=1105)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: سایر سلاح های گلوله زنی(گلنگدني) - hossein1haghighi - 2015-06-10 11:21 PM

شما خودتون فرمودید به لحاظ قیمت مشکلی ندارن ،ما که گفتیم عزیز سقف هزینه رو بگین بهتر میشه نظر داد ،چهارصد دلار ویا دو سه هزار دلار قیمت یه دوربین خوبه چه برسه به تفنگ خب تفنگای خوب قیمتشونم گرونه چیز ارزونم دارن اما اگه ادم چنین امتیازی داره پس یه تفنگ خوبم باید بیاره،بنده هم اونی که گفتم توی ایرانه خارج که ارزون در میاد
البته نه اینکه تفنگ دوسه هزار دلاری بد باشه بنده حس کردم ایشون دنبال یه چیز تاپیه وعشق اسلحه هستن الان یه سر به قیمتهای بلازر زدم از چهار هزار دلار شروع میشه تا به 27500 دلار ختم میشه کریستنسن از سه هزار دلار به بالا ایشون هر چی میخره مبارکشون باشه

RE: سایر سلاح های گلوله زنی(گلنگدني) - asadjavan - 2015-06-13 10:17 PM

دوست عزیز به نظر منه ناشی یه کالیبر 270 از از بلازر بخر وارد کن با هر چنتا که تونستی فشنگ مورد تایید کارخونه سازنده ! تو ایران همه کار برات میکنه
هر جنبنده ایکه بتونی ببینی تو دوربینش میتونی بزنیش!
حالا برو حالشو ببر نوش جونتKhansariha (219)
واسه دست گرمی هم میتونی از سهمیه فشنگت استفاده کنی

RE: سایر سلاح های گلوله زنی(گلنگدني) - asman - 2015-06-19 10:18 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: سایر سلاح های گلوله زنی(گلنگدني) - nimrooz - 2015-06-25 03:11 PM

دوستان این حرف که میگن تو ایران 7 مگنوم کمتر از 20 تا هست درسته ؟

RE: سایر سلاح های گلوله زنی(گلنگدني) - straitshooter - 2015-06-26 06:52 PM

نه نیمروز عزیز درست نیست خیلی بیش از اینم هست

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

RE: سایر سلاح های گلوله زنی(گلنگدني) - asman - 2015-07-12 11:59 AM

Chinese “Jingal” Wall Gun 60 inch barrel

Cartridge comparison – .60 Jingal (top), .50 BMG (middle), 7.62x54R (bottom)

This particular gun is one of the more common types to be found today, a single-shot bolt action in .60 caliber (others were also made in .75 caliber). The gun has a rear sight adjustable for elevation and a dovetail for the missing front sight. The mechanism is a simple interrupted thread at the back of the bolt. The extractor, firing pin, and trigger mechanism are all typical of Mauser type rifles. This rifle most likely dates from the late 1880s or 1890s.

The cartridge is a slightly tapered and slightly bottlenecked black powder design, using an unjacketed lead bullet. Here is an example, with a 7.62x54R and .50 BMG for comparison:
ترجمه ازگوگل ترانسلیت
این نوع تفنگها هرچه قدر هم گردن کلفت باشن باید پیش ماوزر گردنشونو خم کنن وسر تعظیم فرود اورند /

این اسلحه خاص یکی از انواع شایع تر امروز یافت می شود، یک پیچ تک عکس در 0.60 کالیبر (نفر دیگر نیز در 0.75 کالیبر ساخته شد) است. تفنگ دارای یک دید عقب با قابلیت تنظیم برای ارتفاع و همسان برای دید جلو گم شده. مکانیسم موضوع ساده قطع در پشت پیچ است.استخراج، پین شلیک، و مکانیسم ماشه تمام نمونه از نوع تفنگ Mauser می باشد. این تفنگ تاریخ به احتمال زیاد از اواخر 1880s تا یا 1890s.

کارتریج طراحی پودر سیاه کمی مخروطی و کمی bottlenecked است، با استفاده از گلوله سرب unjacketed. در اینجا یک مثال است، با یک 7.62x54R و 0.50 BMG برای مقایسه:

سایر سلاح های گلوله زنی(گلنگدني) - hossein1haghighi - 2015-08-06 02:17 AM

[تصویر: 0cd441db29980d6134bd14c8ed12a7f7.jpg]

[تصویر: 3a3da82a48e7ae5650a6c46268b27518.jpg]

[تصویر: f911ae86ef3a94db8be96a7dad93eb16.jpg]

[تصویر: 8c29892e59232970e698bf986c73533b.jpg]

RE: سایر سلاح های گلوله زنی(گلنگدني) - arnold - 2015-10-02 08:53 PM

[/align]سلام دوستان و اساتید محترم یهسوئال داشتم ایا گلوله زن 280 هم هست؟ و اینکه ساخت چه کشوریه و قیمت تو ایران؟ اگرم عکس دارید لطفا ممنون میشم

RE: سایر سلاح های گلوله زنی(گلنگدني) - کوهنورد - 2015-10-03 02:29 AM

با سلام :
آره دوست عزیز هست -در آمریکا ساخته شده ولی اینکه در ایران موجود باشه رو نمیدونم - قیمت ؟؟ وقتی فشنگ 7.62 لی انفیلدبه سختی پیدا میشه شما فکر میکنی این اصلا فشنگش پیدا بشه ؟؟ بدون فشنگ هم که ...................
موفق باشید

RE: سایر سلاح های گلوله زنی(گلنگدني) - kiarashganji - 2016-02-15 01:33 AM

سلام
دوستان عذر میخوام من تمام صفحات تاپیک رو نخوندم. می خواستم بدونم کسی از دوستان تفنگ کالیبر 7 در 57 موزر یا المان باریک نداره یا اطلاعاتی در موردش؟
ممنون