شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی تپانچه های بادی و گازی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات گازی و CO2 (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- موضوع: معرفی تپانچه های بادی و گازی (/showthread.php?tid=109)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: معرفی تپانچه های بادی و گازی - kooshan - 2013-09-28 03:33 PM

من یه دونه کلت گازیشو دارمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
بعدا عکساشو میزارم

RE: معرفی تپانچه های بادی و گازی - adak - 2013-09-28 07:44 PM

(2013-09-28 03:33 PM)kooshan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعدا عکساشو میزارم

سلام
این تپانچه(زوراکی) گازی نیست و پمپ نیوماتیک اونو شارژ میکنه و عملا هزینه نداره

RE: معرفی تپانچه های بادی و گازی - adak - 2013-10-05 09:01 AM

امروز نقشه اجزا سلاح رو مطالعه میکردم و متوجه شدم که بر عکس آنچه در ابتدای معرفی در خصوص احتمال ضعف بدنه نوشتم بدنه سلاح از داخل با قطعات فولادی حمایت و تقویت شده که نگرانی در خصوص احتمال شکستن نقاط تحت فشار در زمان پمپ زدن را به صفر میرسونه در ضمن خود سلاح رو هم چک کردم و دیدم که خیلی خوب قطعات مذکور از داخل سیستم رو تقویت کرده.

RE: معرفی تپانچه های بادی و گازی - kooshan - 2013-10-05 01:47 PM

(2013-09-28 07:44 PM)adak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-28 03:33 PM)kooshan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعدا عکساشو میزارم

سلام
نه اتفاقا گازیه Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی تپانچه های بادی و گازی - adak - 2013-10-06 01:12 PM

(2013-10-05 01:47 PM)kooshan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-28 07:44 PM)adak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعدا عکساشو میزارم

سلام

سلام
دوست عزیز بنده شخصا این تپانچه رو دارم استفاده میکنم و عرض کردم که گازی نیست و با پمپ نیوماتیک هوارو فشرده میکنه.
اگه به لینک مربوطه به سازنده مراجعه کنید کاملا بصورت مصور نشون داده شده.

RE: معرفی تپانچه های بادی و گازی - rezajf - 2013-10-06 01:16 PM

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
reza53

RE: معرفی تپانچه های بادی و گازی - kooshan - 2013-10-06 04:07 PM

(2013-10-06 01:12 PM)adak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-05 01:47 PM)kooshan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعدا عکساشو میزارم

سلام

سلام
دوست عزیز بنده شخصا این تپانچه رو دارم استفاده میکنم و عرض کردم که گازی نیست و با پمپ نیوماتیک هوارو فشرده میکنه.
اگه به لینک مربوطه به سازنده مراجعه کنید کاملا بصورت مصور نشون داده شده.

باشه من وقت کردم عکسشو میزارم ببین مثل همونه.
البته منم اطلاعی ازش ندارمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی تپانچه های بادی و گازی - adak - 2013-10-08 07:22 PM

اینهم عکس سلاه که نحوه شارژش رو نشون میده
[تصویر: 3947619.jpg]

[تصویر: 3947533.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکسهای فوق مربوط به همون سلاح زوراکی یا وبلی الکتو میباشد

RE: معرفی تپانچه های بادی و گازی - rezajf - 2013-10-08 10:51 PM

جناب آداك اگه ممكنه عكس ها رو دوباره آپلود كنيد چرا كه دوستان مشتاق ديدن اين سلاح جديد هستند

RE: معرفی تپانچه های بادی و گازی - adak - 2013-10-09 12:25 AM

(2013-10-05 09:01 AM)adak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز نقشه اجزا سلاح رو مطالعه میکردم و متوجه شدم که بر عکس آنچه در ابتدای معرفی در خصوص احتمال ضعف بدنه نوشتم بدنه سلاح از داخل با قطعات فولادی حمایت و تقویت شده که نگرانی در خصوص احتمال شکستن نقاط تحت فشار در زمان پمپ زدن را به صفر میرسونه در ضمن خود سلاح رو هم چک کردم و دیدم که خیلی خوب قطعات مذکور از داخل سیستم رو تقویت کرده.

اینهم نقشه مربوطه که قطعات 6180 و6150 همون قطعات فولادی هستند که درون بدنه قرار گرفته اند
[تصویر: parcalar_ModHP01_05.jpg]
[تصویر: ZORAKI-HP-01-Long-Barrel-ULTRA-26-1024x647.jpg]