شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) (/showthread.php?tid=1040)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - aminhunt - 2015-04-21 06:44 PM

سلام به بچه های گل بوشهر. دوستان یه سوال دارم. الان آب و هوای بوشهر و گناوه چطوره؟ من از شیرازم و میخام آخر هفته بیام اون طرفا. ممنون میشم دوستان یه راهنمایی کنن. میخوام بدونم الان گرم شده زیاد یا هنوز هوا معمولیه.
ممنون از همه بوشهری های گلKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - aminhunt - 2015-04-21 09:35 PM

دوستان بوشهری یه کمک کنند یه اطلاعات راجب آب و هوا بدن واقعا ممنون میشم بسیار نیازمندشم
ممنون

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - nakhjir - 2015-04-21 10:20 PM

درود بر شما، دوست عزیز هوا استان بوشهر هنوز انچنان گرم نیست، دما بین ۲۴ الی ۳۰ هست. آخر هفته ممکنه یمقدار گرمتر بشه. ولی هنوز خوبه.

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - aminhunt - 2015-04-21 11:05 PM

ممنون دوست خوبم. لطف کردید. پس تفاوت چندانی با شیراز نداره. بازارهای گناوه و دیلم روزهای جمعه هم برقرار هستن؟
بازم ممنون از لطفتون

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - nakhjir - 2015-04-22 03:36 PM

جمعه ها به ندرت مغازه باز میکنن و احتمال اینکه همه مغازه ها باز باشن کم هست، ولی پنجشنبه ها هستن، شاید بعضی ها جمعه صبح هم مغازه رو باز کنند

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - alirezaalavi - 2015-04-24 11:44 AM

با سلام خدمت دوستان عزیز بوشهری. در آینده نزدیک قصد سفر به بندر گناوه را دارم خواستم ببینم کدوم یکی از مغازه های لوازم شکار فروشی گناوه منصف تر و مطمئن تر برای خرید تفنگ بادیه؟ اگه بشه می خوام یه وایرخ 80 بخرم. آدرس هم اگه لطف کنید ممنون میشم.

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - nakhjir - 2015-04-24 12:54 PM

درود بر همه، با اجازه دوستان بوشهری
آقای داودی به نظر من قیمتش از همه توی گناوه مناسبتر باشه.

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - alirezaalavi - 2015-04-24 10:14 PM

با سلام و تشمر. آدرس مغازه آقای داودی رو لطف می کنید؟

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - sohrabo - 2016-01-06 05:57 PM

سلام دوستان
سهرابم از دشتستان شهر وحدتیه
از دوستان بوشهری کسی پی هزار داره یکم در موردش سوال داشتم
ممنون

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - aminhunt - 2017-01-15 12:36 AM

سلام مجدد به تمام بوشهری های عزیز و مهمون نواز. دوستان من آخر هفته مجدد میخوام برم بوشهر. اگه ممکنه مکانهای ماهیگیری با قلاب از ساحل رو معرفی کنید. ممنون از همه دوستان گلKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)