شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) (/showthread.php?tid=1040)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - arnold - 2014-09-22 09:13 PM

(2014-09-22 07:59 PM)Zoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان بوشهري
اين هفته بوشهر بودم واسه مراسم تشعيع استاد حسن زنگنه كه متاسفانه جان به جان افرين تسليم كردن
ديروز وقت كردم يه سر برم به مغازه هاي شكار و يه مقدار وسيله ماهيگيري خريدم ،قيمتهاش بد نبود
ميخواستم ببينم جايي هست كه وسايلش كامل باشه؟يه مغازه رفتم كه تو ٦بهمن ولي بيشتر وسايل غواضي داشت و يه مغازه بزرگبه اسم علي كه قيمت هاش واويلا بود،و بيشتر وسايل شكار داشتKhansariha (8)

سلام خیابون ولی عصر قبل از 4 راه نادر طرفای دفترخانه حاجیانی یه چند تایی مغازه هست که فقط لوازم ماهیگیری و صیادی دارن
(2014-09-22 04:58 PM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون دوست عزیز اطراف بوشهر جایی برا گشت و گذار و احیانا یه شکار کوچیک هست؟

سلام خواهش جای شکار هست ولی خیلی از بوشهر فاصله داره .

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - ahp2009 - 2014-10-17 09:59 AM

سلامKhansariha (8)
یکی از مغازه دارای مشهد میگه من ساچمه jsb رو از یه فروشگاهی تو بوشهر که نمایندگی jsb است میخرم میخواستم ببینم شما ادرس یا تلفن ازش دارید اگه بدید ممنون میشم

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - arnold - 2014-10-27 10:38 AM

سلام تو بوشهر 2 تا مغازه شکار هست که لوازم های زیادی میارن شماره های دوتایشون رو گیر میارم برات Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - flower - 2014-10-27 11:02 AM

(2014-10-17 09:59 AM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (8)
یکی از مغازه دارای مشهد میگه من ساچمه jsb رو از یه فروشگاهی تو بوشهر که نمایندگی jsb است میخرم میخواستم ببینم شما ادرس یا تلفن ازش دارید اگه بدید ممنون میشم

من یه بار رفتم بوشهر اتفاقی این مغازه رو اطراف اسکله گمرک دیدم و اتفاقا قیمت هاش خوب بودن مثلا دوربین الصقر رو 670 میداد چاقوی کلمبیا 20 و بعضی قیمت ها خوب بود

شماره رو برا خرید دوربین الصقر گرفتم تا اگه خواستم سفارش بدم
این هم شماره
09338076178

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - serussam - 2014-10-28 12:28 PM

سلام خدمت هم استانی های عزیزKhansariha (8)

بچه ها شارژ کپسول ۳۰۰ بار ازت یا هوا کجا سراغ دارید؟

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - serussam - 2014-11-02 07:31 AM

کسی نبود؟!Khansariha (172)

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - arnold - 2014-11-02 07:47 AM

سلام مغازه شکار علی خیابان 6 بهمن اینم شمارش 077333341970Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - صادق قرنجیکی - 2014-11-21 12:49 PM

سلام به دوستان ،
آقا خیلی وقته فعالیتی نمی بینم، علی جان شما که حداقل گاه به گاه یه سرکی می کشیدی ! گرفتاری ؟
هر جا هستید خوش باشید ، ما هم که فردا عازم ولایت هستیم و 1 هفته ای میریم جای سرد خخخخخخخ
آرزوی اوقات خوش برای دوستان بوشهر و عسلویه و خورموج و نخل تقی و برازجون ، دوستانی که می شناختم بچه همین محل ها بودند ولی خیلی وقته نمیان یه سری بزنن Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - flower - 2014-11-21 01:33 PM

(2014-11-21 12:49 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان ،
آقا خیلی وقته فعالیتی نمی بینم، علی جان شما که حداقل گاه به گاه یه سرکی می کشیدی ! گرفتاری ؟
هر جا هستید خوش باشید ، ما هم که فردا عازم ولایت هستیم و 1 هفته ای میریم جای سرد خخخخخخخ
آرزوی اوقات خوش برای دوستان بوشهر و عسلویه و خورموج و نخل تقی و برازجون ، دوستانی که می شناختم بچه همین محل ها بودند ولی خیلی وقته نمیان یه سری بزنن Khansariha (48)

سلام آقا صادق خوبید ؟؟ چه کنیم دیگه بچه های اینجا خیلی عضو این انجمن نیستن و چون تعداد کمه و قرار ملاقات ها کم میشه و دیگه حالی برا تیراندازی نمیمونه خخخخخ
انشالله برگشتید یه قرار برا بیرون میزاریم

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - صادق قرنجیکی - 2014-11-21 02:21 PM

یک تفنگ سبک هم برای من جوری کنید ! چند تا مسابقه هدفزنی دوستانه بذاریم تا از این روند دربیاییم. گرچه این منطقه همه تیرانداز هستند و البته شکارچی بیشتر تا تارگت زن!
ممنون علی جان . از دوره بعدی کارم هم درس و مشق دانشگاه نزدیک میشه و تا پایان دی ماه کمتر آفتابی میشم، ولی حتما برای جمعه ها میشه وقت گذاشت! تماس می گیرم Khansariha (48)