شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) (/showthread.php?tid=1040)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - mildat - 2014-09-16 05:15 AM

سلام بچه ها اگه کسی خورموج یاجم میخواست بره تیراندازی ما درخدمتیمKhansariha (48)[/size][/u]

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - arnold - 2014-09-16 09:09 AM

بین هفته بوشهر درخدمتیم اخر هفته هم منطقه سبز دشتی.................Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - Cayalouss.The.Removal - 2014-09-16 12:58 PM

دوستان از کبوترسانان بزرگ چیزی تو جنوب گیر میاد؟یچیزی تو مایه های کبوتر جنگلی.

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - flower - 2014-09-16 10:40 PM

(2014-09-16 05:15 AM)mildat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها اگه کسی خورموج یاجم میخواست بره تیراندازی ما درخدمتیمKhansariha (48)[/size][/u]

سلام آقا سید شما که رو چشم ما جاداری . اگه برنامه با آقا صادق جور شد نخوای هم بیام خودم کت بسته میبرمت تیراندازی
Khansariha (219)
(2014-09-16 12:58 PM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان از کبوترسانان بزرگ چیزی تو جنوب گیر میاد؟یچیزی تو مایه های کبوتر جنگلی.

درود
والا تا اونجا که من دقت کردم پرنده های شهرهای جنوبی به خصوص قمری کمی کوچکتر از قمری های شیراز هست
احتمال زیاد هم گرما رو بحث ژنتیک اثر گذاشته ( از ژنتیک سر در نمیارم شاید هم بی ریط باشه )
شاید هم چون هوا گرمه چربی به خودشون نمیگیرن و زیاد عرق میکنن و همشونو میسوزونن خخخخخخخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - صادق قرنجیکی - 2014-09-17 07:29 AM

علی جان من هم اطلاع خاصی در رابطه با نوع جثه و علت تفاوت آن در یک نوع گونه خاص ولی در مناطق مختلف ندارم، یک نکته که در حرف هایتون بود رابطه عرق کردن و سوزوندن چربی بود " چربی با عرق کردن و دفع آب و مواد زائد سوزونده نمیشه (کلمه طوزوندن رو به لفظ عامیانه آوردم) " حالا بعد سر فرصت باهم صحبت می کنیم.
البته قمری های اینجا عمدتا غیر شهری هستند و جثه تیزتر و کوچیک تری نسبت به قمری های شهری دارند. البته کفترچاهی های اطراف عسلویه جثه بزرگ تری داشته که من به غیر اطراف تهران چند شهر دیگه همچین کبوتر چاهی هایی رو ندیده بودم!
بگذریم ، برای این هفته برنامه تیراندازی داریم یا نه؟ اگر برنامه دایرد حتما اعلام کنید تا برای عصر جمعه با محل کار هماهنگ باشم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - flower - 2014-09-18 09:27 PM

(2014-09-17 07:29 AM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بگذریم ، برای این هفته برنامه تیراندازی داریم یا نه؟ اگر برنامه دایرد حتما اعلام کنید تا برای عصر جمعه با محل کار هماهنگ باشم Khansariha (8)

سلام آقا صادق ببخشید الان جواب میدم آخه تازه پستتون رو دیدم بهتون هم پیام دادم ولی متاسفانه نمیدونم چرا ارسال نمیشه / شاید خط ها خراب باشه
به هر حال انشالله اگه فردا عصر کاری پیش نیومد و زنده موندیم با آقا سید برا تیراندازی در خدمت شما هستیم
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - aminhunt - 2014-09-21 05:24 PM

سلام به همه بچه های گل استان بوشهر. من امین هستم از شیراز. غرض از مزاحمت میخاستم بدونم تو شهرهای گناوه و دیلم مغازه فروش تفنگ بادی هست؟ اگه آره آدرسش کجاست توی خود بوشهرم اگه بهم آدرس یکی دو جارو بدید ممنون میشم خداییش من عاشق بوشهرم و خوشحالم دوباره دارم میام
ممنون از تمام بوشهری های گل

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - arnold - 2014-09-21 08:11 PM

(2014-09-21 05:24 PM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه بچه های گل استان بوشهر. من امین هستم از شیراز. غرض از مزاحمت میخاستم بدونم تو شهرهای گناوه و دیلم مغازه فروش تفنگ بادی هست؟ اگه آره آدرسش کجاست توی خود بوشهرم اگه بهم آدرس یکی دو جارو بدید ممنون میشم خداییش من عاشق بوشهرم و خوشحالم دوباره دارم میام
ممنون از تمام بوشهری های گل

سلام اولین ادرس خیابان 6 بهمن مغازه شکار علی و دومی خیابان لیان اخر خیابون جنب میدون 6 بهمن و سومی خیابان لیان فروشگاه پله هست همین 3 ادرس و دیلم خیابون اصلی ورودی بازار اسمشو یادم نی ورودی بازار که میری سمت چپ خیابون اصلی و دومی هم توی کوچه بازار دومین پاساژو گناوه هم دقیق یادم نی ولم فکر کنم طرف میدون اصلی شهر باشه.. دیلم ارزونتر از همه جاستKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - aminhunt - 2014-09-22 04:58 PM

ممنون دوست عزیز اطراف بوشهر جایی برا گشت و گذار و احیانا یه شکار کوچیک هست؟

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - Zoli - 2014-09-22 07:59 PM

سلام به دوستان بوشهري
اين هفته بوشهر بودم واسه مراسم تشعيع استاد حسن زنگنه كه متاسفانه جان به جان افرين تسليم كردن
ديروز وقت كردم يه سر برم به مغازه هاي شكار و يه مقدار وسيله ماهيگيري خريدم ،قيمتهاش بد نبود
ميخواستم ببينم جايي هست كه وسايلش كامل باشه؟يه مغازه رفتم كه تو ٦بهمن ولي بيشتر وسايل غواضي داشت و يه مغازه بزرگبه اسم علي كه قيمت هاش واويلا بود،و بيشتر وسايل شكار داشتKhansariha (8)