شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) (/showthread.php?tid=1040)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - mildat - 2014-08-22 11:26 PM

دوستان ببخشید اگه ما نا واردیم ولی من دوست داشتم این سوال رو از هم شهریای خودم سوال کنمKhansariha (48)

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - flower - 2014-08-22 11:27 PM

صادق جان من همون موقع که اومدید جم هم بهتون گفتم که بابا بیخیال فروش 52 شید
بیاریدش عسلویه هر از گاهی برید باهاش تیراندازی تا دستتون از ماشهدور نباشه
این هم فکر خوبیه یه کل کل حسابی
البته فقط قوطی رانی تو فاصله ی دور خخخخخخخخخخخخ
من که همین الان خودمو شکست خورده میبینم

راستی یادم رفت در موردد دوستم هم جوابتون رو بدم
به نظرم بزارید خودش بیاد همینن جا خودشو معرفی کنه تا کمی روش باز شه خخخخخخخ
فقط اینو خدمتتون عرض کنم جدش از جد من و شما ( توهین به شما نشه ها ) خیلی عزیز تر و گرامی تره
آقا سید هستن

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - mildat - 2014-08-22 11:31 PM

راستی ببخشید من خودمو معرفی نکردم کوچیک دوستان سید علوی هستم بچه خورموج یه عروسک هم دارم بنام وایرخ80

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - flower - 2014-08-22 11:35 PM

(2014-08-22 11:31 PM)mildat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی ببخشید من خودمو معرفی نکردم کوچیک دوستان سید علوی هستم بچه خورموج یه عروسک هم دارم بنام وایرخ80

آقا سید به دوستان هم بگو عروسکو چند خریدی دیگه
عکسش هم بزار تا دوستان نظر بدن

آقا صادق این هم از معرفی آقا سید عزیز
(2014-08-22 10:58 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خخخخخخخخخخ من شونه چپم خرابه ها نمیتونم هندونه ها رو نگه دارم ، حالا هوا بارونی بود و یادم رفت تی شرت استتاری رو بپوشم خخخخ با اون دیگه خخخخ الان که خیلی جلف شده ، پیرهن زرد و کلاه رنگ استتاری !! چه شده !! آبروی هرچی با کلاس رو بردیم Khansariha (219)

نه خدایی خیلی عکس قشنگی شده
جدی میگم Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - Deadshot - 2014-08-29 07:12 PM

درود بر دوستان عزیزم

من محمد هستم 23 ساله از بوشهر (بهمنی) و تقریبا یک سال و نیمی هست که با این سایت آشنا هستم. از بچگی عاشق اسلحه و شکار بودم ولی تابحال اسلحه نداشتم و به امید خدا قصد دارم با کمک آقا مسیح تا یک ماه آینده یه pcp خوب بخرم و به ارزوی همیشگیم برسم.
خوشحال میشم با دوستانی که بوشهر زندگی میکنن اشنا بشم.

با سپاس

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - arnold - 2014-08-29 09:17 PM

سلام سینا هستم از بوشهر وایرخ 80 دارم و یه برنو کوتاه در خدمتیم حاجیKhansariha (256)
(2014-08-22 11:31 PM)mildat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام سید خوبی جایی هم برای شکار رفتی؟ چند وقته خریدی؟ مبارکهKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - flower - 2014-08-29 09:41 PM

سلام آقا سینا
ببخشید آقا سید فعلا نمیتونن جواب بدن ولی حدود یک ماه پیش خودم براشون به قیمت 870 پیدا کردم که طرف خیلی پول لازم بودن
اسلحه ای بسیار تمیز و سالم در مورد شکار هم سید اهلش نیست

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - صادق قرنجیکی - 2014-09-12 07:35 PM

سلام خدمت دوستان ،
امروز باز فرصتی شد تا با آقا محمد عزیز یک سر بریم سمت نایبند برای تیراندازی ! البته بیشتر قصد صفر کردن سلاح دیانا 54 ایشون با ساچمه کراسمن دیسکاوری دشتیم اکه در ادامه چندتایی گروپ و دو سه تایی هم شیشه ترکوندیم (خیلی وقت بود اینکارا نکرده بودم حال وداد خیلی Khansariha (219) )
برای من که 2 هفته از علاقمندی خودم در عسلویه دور هستم (دسترسی به سلاح هام رو ندارم Khansariha (290)) این ملاقات ها بسیار خوشحال کننده بوده و همینطور موجب آشنایی بیشتر و کسب تجربه از دوستان می شود.
زیادی به پی سی پی عادت کردیم خخخ دیگه با فنری زدن برامون شده مثل تیراندازی با گلوله زن ، حالا خوبه محمدجان دیانا 54 داره که حداقل سیستم ریلی اون باعث میشه کمتر احساس لگد دار بودن سلاح رو داشته باشیم.
علی جان جای هم خودت و هم وایرخ 80 خالی ، چطوره یک آخر هفته دوستان انجمنی منطقه یک جا جمع بشیم(حالا یا عسلویه یا جم) ، البته از ماه دیگه بهتر میشه برنامه ریزی کرد برای عصر جمعه ها که هوا کمی به خنکی بزنه ! چون امروز واقعا گرم بود و شرجی هوا با اینکه دم غروب بودش اذیت می کرد. حالا شما که جم ساکن هستید رو نمی دونم ، خواستید من جمعه بعدی هم عصرش احتمال بتونم وقت بذارم ، نظرتون چیه ! محمد؟ علی ؟ Khansariha (172)

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - arnold - 2014-09-12 07:52 PM

(2014-09-12 07:35 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان ،
امروز باز فرصتی شد تا با آقا محمد عزیز یک سر بریم سمت نایبند برای تیراندازی ! البته بیشتر قصد صفر کردن سلاح دیانا 54 ایشون با ساچمه کراسمن دیسکاوری دشتیم اکه در ادامه چندتایی گروپ و دو سه تایی هم شیشه ترکوندیم (خیلی وقت بود اینکارا نکرده بودم حال وداد خیلی Khansariha (219) )
برای من که 2 هفته از علاقمندی خودم در عسلویه دور هستم (دسترسی به سلاح هام رو ندارم Khansariha (290)) این ملاقات ها بسیار خوشحال کننده بوده و همینطور موجب آشنایی بیشتر و کسب تجربه از دوستان می شود.
زیادی به پی سی پی عادت کردیم خخخ دیگه با فنری زدن برامون شده مثل تیراندازی با گلوله زن ، حالا خوبه محمدجان دیانا 54 داره که حداقل سیستم ریلی اون باعث میشه کمتر احساس لگد دار بودن سلاح رو داشته باشیم.
علی جان جای هم خودت و هم وایرخ 80 خالی ، چطوره یک آخر هفته دوستان انجمنی منطقه یک جا جمع بشیم(حالا یا عسلویه یا جم) ، البته از ماه دیگه بهتر میشه برنامه ریزی کرد برای عصر جمعه ها که هوا کمی به خنکی بزنه ! چون امروز واقعا گرم بود و شرجی هوا با اینکه دم غروب بودش اذیت می کرد. حالا شما که جم ساکن هستید رو نمی دونم ، خواستید من جمعه بعدی هم عصرش احتمال بتونم وقت بذارم ، نظرتون چیه ! محمد؟ علی ؟ Khansariha (172)

سلام بسیار کار جالبیه ولی ما بوشهر هستیم نهایتا تا خورموج بیایم..... اون منطقه ها دوره /....... راستی پی سی پی هم داریم که مثل پرون 5 تیر رگباری بزنه یعنی نیاز به ضامن کردن نباشه فقط بشه باهاش شلیک کرد پت سر هم ...Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - flower - 2014-09-16 12:54 AM

سلام آقا صادق شرمنده امروز اتفاقی پستتون رو دیدم
به همین دلیل طول کشید جواب بدم
اتفاقا پیشنهاد خوبیه میتونیم چند نفری که عضو هستن جمع شیم تا هم با هم آشنا شیم و هم یه خاطره ی خوب برامون درست شه
در مورد آب و هواهم خدا رو شکر چند روزیه هوای جم عالی شده اگر همون جم برنامه بزاریم معرکه میشه