شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) (/showthread.php?tid=1040)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - flower - 2014-08-22 08:27 PM

سلام آقا صادق خوبید ؟

مگه به جز آقا حمید رضا ( ham ) کاربر دیگه ای هم این نزدیکی ها داریم ؟؟؟؟؟؟!!!!!

آقا صادق درست میفرمایند / اینجا ( من جم هستم ) اوضاع لوازم و تجهیزات این چنینی خرابه اگه هم موردی پیدا شه قیمتش سر سام آوره . باور کنید روغن وینچستر سه هزاری رو به دوستم 15 فروختن . حالا شما فکرشو کنید . یا ساچمه ی 8 تومنی گامو رو 12 میدن
حالا خودتون فکر کنید اوضاع از چه قراره
حالا خوبه سمت عسلویه باراکودا پیدا میشه جم که بیشتر از ساچمه ی گامو و جت چیز دیگه ای پیدا کردید یه جایزه پیش من دارید .
وقتی میرم مرودشت یکی از برنامه هام اینه که برم تو مغازه ی لوازم شکار فقط یه آمار قیمت بگیرم تا ببینم دنیا دست کیه یا اگراحیانا موردی خواستم جم بخرم سرم کلاه نره

همین دیروز با وجود اینکه دیانا 52 نو نداشت ولی به یه بنده خدا 1900 قیمت میداد Khansariha (367)

پی سی پی و این سلاح ها که دیگه کمتر کسی میدونه چیه

شما حسابشو کنید من لول فنر و فنر و واشر وایرخم رو باید بدم دوستان از شیراز برام بخرن بیارن یا ساچمه ی آذرخش روخودم 7-8 تا بسته میخرم تا مدتی ساچمه داشته باشم
دوستان قدر شهرشونو بدونن
در کل اینجا دپرس شدم خخخخ

در ضمن آقا صادق و بقیه ی دوستان بوشهری همت کنیم و تاپیک رو سر زنده نگه داریم
دیگه چه میشه کرد این تاپیک رو آقا صادق درست کرده باید هواشو داشته باشیم خخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - صادق قرنجیکی - 2014-08-22 08:34 PM

علی جان ، از بنده سلام علیکم ! برادر چطوری ؟
این تایپیک رو حمید عزیز کاربری Wildlife ایجاد کردند که دیگه خیلی وقته آنلاین نیستند. فکر می کنم پسرخاله شون کاربری melalis هستن که ایشون هم مدتی کم پیدا هستند. یعنی همه به نوعی درگیر کار هستیم و حمید هم نوبتکار هستش ! کمی جمع شدن سخته ولی غیر ممکن نیستش !
من تایپیکی برای عسلویه و برو بچ ایجاد کردم که الان بسته شده ! البته موردی هم نداره مامیایم همینجا پیش هم استانی ها Khansariha (215)
ولی خوب بر و بچ بوشهری کمتر در سایت فعال هستند با اینکه جمعیت قابل توجهی ایرگانر داره !Khansariha (48)
خوش باشید. برای جمعه بعدی بیاییم جم ! مهمون میخوای ؟

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - flower - 2014-08-22 08:44 PM

شما تاج سر مایی آقا صادق
بابا ما که از خدامونه در خدمت شما باشیم / ماه رمضون هم که دعوتتون کردم ولی به خاطر درس و امتحاناتتون متاسفانه نتونستم مجدد زیارتتون کنم

وقت یه موضوع / اگر مشکلی نباشه اجازه بدید تا چند روز دیگه ببینم به خواطر مسائل کاری مشکلی برام پیش نمیاد اگر انشالله خدا کمک کرد از خدام هست که در خدمت عزیزی مثل باشم ( ببخشید آقا صادق میخوام بد قول نشم )
راستی بلاخره تونستم یکی از بچه های خرموج رو بیارم تو خط Khansariha (219)Khansariha (219)
البته بعد از سه سال تلاش بی وقفه خخخخخخخخخخ
فعلا که براش یه وایرخ 80 برداشتم و یه دوربین از آقا احسان خرموجی
انشالله برنامه جور شه جمعه با خودم میارمش تا بیشتر نمک گیر تیر و تفنگ شه
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - arnold - 2014-08-22 10:15 PM

سلام دوستان بوشهري. اين موقع ها تو اين گرماي هوا كجاها ميريد شكار؟؟ منم وايرخ ٨٠ دارم دارم تحقيق ميكنم در مورد وايرخ ١٠٠. كلا از خانواده وايرخ بخاطر دقت تيراندازيش خوشم مياد.

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - صادق قرنجیکی - 2014-08-22 10:25 PM

دوست عزیز ، بعد از شهریور ماه در خدمتتون هستیم ، خیلی وقته این منطقه شکار نکردم، مهرماه فکر کنم موقع خوبی باشه !
گرچه در مناطق گرم تر در فصل پاییز هم جوجه آوری کفترچاهی ها رو دیدم!!!
حالا تا اون موقع می تونیم یه جا برای جمع شدن و تیراندازی تفریحی داشته باشیم. آره بوشهری ها کلا عشق وایرخ هستند Khansariha (215) یعنی برین از هر کی بپرسین اول وایرخ 80 ، بعد دیانا ها خخخخخ پی سی پی هم که خیلی کم شناخته شده است. Khansariha (8)
یادش بخیر با وایرخ 80 داش حمید اولین شکارها رو انجام دادم. واقعا سلاح دقیقی داشتند. بعدش فروختش و پی سی پی خرید.

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - flower - 2014-08-22 10:28 PM

راستی آقا صادق یه چی دو دلمه تا نگم راحت نمیشم خخخخخخخخخ
بابا با کلاس ، بابا تک تیر انداز ، بابا حرفه ای ، این عکس امضات منو کشته خخخخخخخخخخخ

ولی جدا از شوخی کلاهی که سر گذاشتی خیلی بهت میاد

آخیش راحت شدما خخخخخخ

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - صادق قرنجیکی - 2014-08-22 10:58 PM

خخخخخخخخخخ من شونه چپم خرابه ها نمیتونم هندونه ها رو نگه دارم ، حالا هوا بارونی بود و یادم رفت تی شرت استتاری رو بپوشم خخخخ با اون دیگه خخخخ الان که خیلی جلف شده ، پیرهن زرد و کلاه رنگ استتاری !! چه شده !! آبروی هرچی با کلاس رو بردیم Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - mildat - 2014-08-22 10:59 PM

سلام دوستان
یه سوال داشتم چرا تو بعضی تفنگها از ماشه یا ضامن پلاستیکی استفاده میشه؟

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - flower - 2014-08-22 11:06 PM

(2014-08-22 10:59 PM)mildat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
یه سوال داشتم چرا تو بعضی تفنگها از ماشه یا ضامن پلاستیکی استفاده میشه؟

سلام آقا سید
میبینم که خدا رو شکر اولین پستتون رو هم گذاشتید
آقا صادق این هم دوست ما که تو چند تا پست قبل خدمتتون عرض کردم
خب برسیم به توجیه آقا سید عزیز
همونطور که معلومه این تاپیک در مورد بچه های بوشهره
مثل قرار و مداراشون و کلا در مورد وضعیت شهرستان یا مسائل این چنینی

شما باید همونطور که قبلا هم گفتم هر مطلبی رو تو تاپیک خودش بپرسید
البته شما حق دارید چون دقیقا نمیدونید چه تاپیک هایی داریم ولی قصه نخور رفیق که من کمکت میکنم
شما برو تو تاپیک زیر و سوالتو اون جا بپرس تا دوستان راهنماییتون کنن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در ضمن خودتون هم اینجا معرفی کن تا با بوشهری های عزیز آشنا شی
یا علی

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - صادق قرنجیکی - 2014-08-22 11:18 PM

علی جان ممنون ،
از آشنایی با این دوستمون هم خوشبختم ، گفتین خورموجی هستند !؟ همشهری آقا احسان ؟ اسم شریفشون چیه ؟ ما کلی همکار خورموجی در محل کارمون داریم !؟ زارعی ها و اسماعیلی ها پر جمعیت ترینشون در شرکتمون هستند Khansariha (215)
سلاح هم که وایرخ 80 براش گرفتین ! شیطونه میگه اون 52 رو بیارم پیشم برای کل کل با شما خخخخ Khansariha (219)