شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) (/showthread.php?tid=1040)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - tirdad - 2013-04-10 11:57 PM

من اصلا امروز تلویزیون روشن نکردم و همین حالا از پست های دوستان متوجه شدم که همچین اتفاق متاثر کننده ای افتاده.
من ناقابل هم به قدر خودم این حادثهء تاسف بار رو به همه خصوصا هم وطنان دوست داشتنی بوشهری تسلیت میگم. برای رفتگان رحمت و مغفرت، برای مصدومین بهبود هر چه سریعتر و برای بازماندگان داغدار صبر و توانایی گردن نهادن به قضای الهی آرزو میکنم.
اگرچه:
ما بر کنار فراتیم و چه دانیم این معنی، و به راه بادیه داند قدر آب زلال
اما امیدوارم همین اندک همدردی که از ما و دوستان برمیاد پذیرفته بشه.

دوستان فاتحه ای که آقا رضا فرمودن فراموش نشه لطفا.

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - unique - 2013-06-02 08:34 PM

آقا ما شديدا به بچه هاي خونگرم وغيور استان بوشهر(قلب اقتصاد ايران)نيازمنديم
بندر ديلم از شهرستانهاي استان شماست يا هرمزگان؟خلاصه شنيدم كه وايرخ 57 اونجا گير مياد.يه شماره هم داشتم از اونجا زنگ زدم فقط 5.5 داشت.من 4.5 ميخوام.لطفا كمكم كنيد.

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - rohollah - 2013-09-02 11:55 PM

من نیز بوشهریم!
چرا بوشهریا غیر فعالن؟!!!

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - arnold - 2013-09-03 10:05 AM

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران)
سلام به بچه های بوشهر....... یه بحث اختصاصی رو شروع کنید....

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - flower - 2013-09-03 02:19 PM

سلام دوستان
من هم علی 26ساله ساکن و مهمان شهرستان جم هستم
Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - arnold - 2013-12-12 10:40 AM

سلام بر بچه های دریا.... دوستان کیا اسلحه برنو دارن ؟ Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - PERSIANGULF - 2014-03-03 06:09 PM

سلام به تمامی اعضاء ودوستان گرامی و بخصوص بوشهری های خونگرمKhansariha (8)
امیرهستم، شاغل در عسلویه. البته بخاطر آلودگی مثال زدنی عسلویه، تو پارسیان که آخرین شهر استان هرمزگان و نزدیک به عسلویه هست ساکن هستم. یعنی شبا تو استان هرمزگان میخوابم و روزا تو استان بوشهر کار میکنمKhansariha (256) البته شهر محل سکونت اصلیم قم استش!! ما اینیم! چهره اینترنشنال! همه جای ایران سرای من است...Khansariha (256) از همین تریبون به بچه های گل استان هرمزگان و بوشهر و قم و زنجان که زادگاه من است و گیلان که محل تحصیل من بود هم عرض ادب می کنم.Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - arnold - 2014-07-06 07:07 AM

سلام برو دوستان بوشهری توی این هوای گرم ( دمای 50 درجه) و شرجی با ماه رمضون ..... طاعات و عبادات قبول دوستانKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - kavehatm - 2014-07-06 07:18 AM

من بوشهري نيستم اما بوشهر و بوشهري ها رو دوست دارم . البته يه جورائي هم اونجا حق آب و گل دارم چون 27 ماه ناقابل رو در بندر دير و كنگان خدمت كردم البته 20 سال پيش ...

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - صادق قرنجیکی - 2014-08-22 07:56 PM

امروز با یکی از اعضای سایت آشنا شدم و از این بابت خوشحالم که انجمن های اینچنینی باعث آشنایی و نزدیکی بیشتر دوستان میشه!
یک عصر خوب با محمد خیری عزیز بچه نخل تقی گذروندم ، تیراندازی با سلاح دیانا 54 که حدود 1 سال پیش آخرین تیراندازیم رو با این سلاح فوق العاده انجام داده بودم. گروپ گیری با این سلاح داشتیم که بیشتر به قصد تست ساچمه مناسب برای این سلاح بودش ، متاسفانه عسلویه و شهرهای اطراف از نبود ساچمه های مناسب رنج می بره ، بهترین ساچمه ای که می تونید بهش دسترسی داشته باشید باراکودا و باراکودا هانتر و یا اکستریم هستند که قیمت بالاتری از تهران دارند همینطور ساچمه های گامو و وطنی نیز حتی با قیمت بالاتری در چند فروشگاه موجود در منطقه عرضه می شود!
زمانی ساچمه BSA Elit هم فراوون بود که دیگه پیدا نمیشه!
دوستان در بوشهر چه وضعیتی دارند!؟ گناوه فکر می کنم به خاطر ورود یکسری اجناس از امارات وضعیت بهتری داشته باشه و حداقل چند ساچمه و سلاح درست و حسابی توش پسدا میشه!
Khansariha (8)
راستی مدیران عزیز دلیل بسته شدن تایپیک عسلویه چی بود؟؟؟ خخخ می دونم خودم ایجادش کردم چون بر و بچ تیرانداز و پی سی پی بدست تو عسلویه جمعیت خوبی دارند فقط کمی خبر همدیگرو کمتر می گیرندKhansariha (8)