شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) (/showthread.php?tid=1040)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - hunter extreme - 2012-06-17 02:50 AM

به به سلام به همه هم استانی های عزیز

رضا هستم 22 ساله ازشهرستان دشتستان (برازجان) مخلص ارادتمند همه شما موفق باشیدKhansariha (219)

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - janahi - 2012-08-19 04:53 AM

عید سعید فطر رو به بچه های غیور بوشهری تبریک عرز می نمایم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - HALFMAN2010 - 2012-09-12 01:53 PM

سلام بر غیور مردان بوشهر
امروز به اتفاق داییم رفتیم شکار
البته نه با تفنگ
با تور که ما بهش میگیم ره
خلاصه از صب ساعت 7 تا 10 نشستیم و اینا رو گرفتیم
البته کبوتر و گنجشک و زیاد بود ولی لازم نداشتیم
بیشتر بلبل لازم داشتیم
[تصویر: 13474451821.jpg]

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - foolad - 2013-04-10 05:16 PM

از همین جا همدردی ام رو با مردم با مرام استان و شهر بوشهر اعلام می کنم. امیدوارم همه تون شاد و سلامت باشیدKhansariha (256)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - صادق قرنجیکی - 2013-04-10 09:57 PM

ممنون فولاد جان ، من هم به نوبه خودم و اینکه بخش بیشتری از سال رو تو منطقه عسلویه و استان بوشهر هستم ، این واقعه رو تسلیت می گم و دعا می کنم هر چه زودتر کمک رسانی و امداد برای بازماندگان مهیا شود.

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - mohsen1982 - 2013-04-10 10:11 PM

بچه های استان بوشهر همدردی ما رو بخاطر زلزله اخیر بپذیرید انشالله خداوند رفتگان رو قرین رحمت و به بازماندگان صبر عنایت فرماید Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - DAGGER - 2013-04-10 10:50 PM

سلام دوستان گرامی بوشهریKhansariha (8)
امیدوارم که همتون سلامت باشین و در این واقعه اسفبارمارو همدرد خودتون بدونین انشالا هرچه زودتر امدادرسونی انجام بشه وآلام اسیب دیدگان التیام پیدا کنهKhansariha (221)

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - کوهنورد - 2013-04-10 10:53 PM

با عرض تسلیت به همه مردم ایران بخصوص بوشهری های عزیز ،به امید عطای صبر به داغدیدگان از طرف خداوند بزرگ و دیدن روزی که بخاطر کوچکترین اتفاق شاهد مرگ هموطنان عزیزمان نباشیم . ای عزیزان ما را نیز در غم خود شریک بدانید

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - AIRKING - 2013-04-10 11:20 PM

بنده هم به نوبه خودم این حادثه تلخ تسلیت عرض میکنم و از خداوند منان آرزوی سلامتی عاجل برای مصدومین و صبر جمیل برای بازماندگان و همنشینی با سید الشهدا و رحمت و مغفرت برای از دست رفتگان دارم.

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - rezajf - 2013-04-10 11:27 PM

اين ضايعه جان گداز را به تمامي بازماندگان آن عزيزان از دست رفته را تسليت عرض مي كنم و از ايزد منان براي خانواده محترمشان صبر و بردباري خواستارم
خداوند روح پر فتوحشان را قرين رحمت خويش گرداند.
رحم الله من يقرا فاتحة مع الصلوات