شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) (/showthread.php?tid=1040)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - wildlife - 2012-06-08 03:34 PM

سلام
دوستان همه تاپیک دارن جز استان ما.
بحمد اله خیلی هم عضو هم استانی توی این سایت داریم و خیلی ها هم توی استان ما شاغلند که هم استانی محسوب میشیم.
کسانی که دوست دارند خودشونو معرفی کنند بیشتر با هم آشنا بشیم.
از خودم شروع میکنم:
حمید هستم 28 ساله متاهل یه دونه پسر کوچولو دارم یک سالشه و تاریخ تولدمونم یکیه و خودشم کپی برابر اصله چه قیافه و چه رفتار.اهل برازجانم و شاغل عسلویه کارمند رسمی پتروشیمی که تقریبا هر دو جا هستم و هر جا باشم همیشه اسلحه هام باهام هست.(بادی زیاد دارم و یه دونه سوزنی دو لول رویهم روسی اما همیشه وایرخ و سوزنی پیشمن).
توی استان بوشهر و فارس جاهای خیلی بکری سراغ دارم که حتی اهالی اون مناطق کمتر رفتند.مرتب برای عکاسی و شکار در گردشم و تا حالا از گونه های در حال انقراض زیادی عکس و فیلم گرفتم البته با کیفیت full hd .
مثلا":دراج و جیرفتی و مرغ آتشی و گیلانشاه و...و خیلی چیزا دیدم که دوربین نداشتم مثل لاک پشتها(نوک عقابی )و انواع ماهی پرنده و ... چون یه جورایی مرتب با دریا و کشتی سر و کار دارم

دوستان هم مرز با استان ما مثل فارس و هرمزگان هم چون به هم خیلی نزدیکیم میتونیم حتی قرارهایی با هم داشته باشیم.
به امید یافتن دوستانی خوب و کمک به همدیگه در همه مسائل.
یا علی

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - AIRKING - 2012-06-08 03:42 PM

سلام حمید جان.
فعلا تو چند تا چیز مشترکیم.
اول از همه سن.
دوم هر دومون بابا هستیم البته شما 1 سال جلو تر از بنده هستی خخخ.
سوم هر دومون تقریبا از یه منطقه هستیم.به نظرم فارس و بوشهر مثل دو تا برادر هستند.من عاشق لهجه بوشهری هستم.همونطوری که عاشق لهجه شیرازی هم هستم. خخ
چهارم اینکه هر دومون عاشق تفنگ و تیر اندازی هستیم .خخخ
پنجم اینکه متاهل ها درد هم خوب می فهمن خوب Khansariha (8)
خوشحالم که شما عضو سایت ما شدین.

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - Sh4DoVV - 2012-06-08 10:30 PM

با سلام
ورودتون رو خوش آمد میگم دوست عزیز
من دو سال توی گارد بندر بوشهر بودم
واقعا بوشهری ها آدمهای خونگرم و مهمان نوازی هستن
یا علی

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - wildlife - 2012-06-09 09:23 AM

دوستان پس کجائید.

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - esijoon - 2012-06-09 09:50 AM

دوستان بوشهری سلام...من هم همچون جلال جال اهل استان فارسم...ولی عاشق دریام...و بیشتر از اون قایق موتوری

خیلی دوست دارم زیاد بیام بوشهر...ولی خوب فعلا با 24 سال سن و مدرک فوق دیپلم برق بی کارم و کار پیدا نکردم...بنابراین خانواده خیلی منو تحت فشار گذاشتن و در یک کلام زندگی داره به کامم زهر میشه...البته مقصر من هستم نه اونا...کار اونا از سر دلسوزیه

به هر حال براتون آرزوی خوشبختی میکنم..امیدوارم هر جا هستید شاد و پر شکار باشید....

یه چیز در گوشی به دوستان...اگر کسی کار خوبی برا ما سراغ داره یه ندا به ما بده...کلی دعاش میکنمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

مخلص همتون...یا علیKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - snipershadow - 2012-06-09 10:05 AM

سلام
یالا یالا.ببخشید فضولی میکنم.
ما تو کارخونمون داریم فوق دیپلم برق میگیریم با گرایش قدرت و الکترونیک.اگر خواستی رزومه کاریتو برام بفرست تا بدم بزارن تو نوبت برسی.
هیچ موقع نا امید نشو.توکلت به خدا باشه من دستم واسه کار پیدا کردن خیلی خوبه.هر کاری بتونم برات میکنم.کارخونه کرجه.Khansariha (8)
شرکت ما هم زیر مجموعه وزارت نیرو هست.گردن کلفته و پولدار. پ.خ کن برام.
Khansariha (8)
Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - HALFMAN2010 - 2012-06-09 06:29 PM

حمید جون سلام بالاخره اومدمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
منم کوچیک همه دوستان احسانم 21 ساله از خورموج
خانوادگی تیرانداز و شکارچی هستیم البته من بیشتر پرنده شکار میکنم
راستش حمید جون چون بچه های بوشهر کمتر عضو هستند مجبوریم از استان های دیگه امداد بخوایم
Khansariha (219)Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - Marksman - 2012-06-10 11:34 AM

خدمت همه بر و بچه های بوشهر سلام مخصوص.آقا سلام مارو هم به خلیج فارس برسونین.Khansariha (256)Khansariha (256)

احسان جانم شما به جای امداد خواستن از بقیه استانها سعی کن تعداد بوشهری های سایت رو ببری بالا. بابا نا سلامتی شما هم ولایتی های رییس علی دلاور هستین. باید همه تون تیرانداز باشینKhansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - صادق قرنجیکی - 2012-06-15 06:06 PM

سلام برو بچ
صادق هستم بچه بندرترکمن
شاغل و ساکن عسلویه ، اگه قبول کنین می شم بوشهری مواقعی که عسلویه هستم
منتظر اعضایی که بوشهرین هستیم!!
آقا حمید از شما هم ممنون

RE: تاپیک بچه های خونگرم و غیور استان بوشهر(قلب اقتصاد ایران) - magnum - 2012-06-17 02:39 AM

سلام به بچه های گل هم استانی Khansariha (8)
سید محمد هاشمی هستم 17 ساله از بوشهر تنگستان روستای گورک سادات.