شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
.::SLAVIA 634::. - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات گازی و CO2 (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- موضوع: .::SLAVIA 634::. (/showthread.php?tid=1033)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

.::SLAVIA 634::. - THUNDER - 2012-05-27 10:21 AM

نام اسلحه:slavia 634
[تصویر: 8yz3q0947f68lq1dc13.png]
شرکت سازنده:
[تصویر: 801q545miwuueg9cqpi3.png]
کالیبر های تولیدی: 4.5 و 5.5 (بر خلاف دو مدل 630 و 631 که فقط در کالیبر 4.5 تولید می شوند.)
قدرت: در کاتالوگ دو عدد 11.5 و 15 ژول ذکر شده ولی در سایت های دیگر گفته شده که قدرت آن به حداکثر 12 ژول می رسد.
طریقه ی مسلح سازی: کمر شکن
تعداد خان: 10
وزن: 3.1 کیلو گرم
به گفته ی خود شرکت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این سلاح بر خلاف دو مدل دیگر(یعنی 630 و 631 که صرفاً جهت گروپ گیری و هدف زنی طراحی شده اند) قابل استفاده جهت شکار های کوچک و کنترل آفات است.
تا جایی که من می دونم قطعه ی پلاستیک ندارد و همه ی قطعات فلزی هستند.
این اسلحه در دو مدل قنداق چوبی و قنداق سنتتیک (کالر) تولید میشه که مدل قنداق سنتتیک در سه رنگ آبی قرمز و خاکستری موجود است. همچنین با دو نوع دستگاه نشانه روی(بدون و با فیبر تروگلو) عرضه میشود.
تنها وارد کننده ی این سلاح زیبا شرکت الماس هست که به گفته ی دوستان فعلاً هاتسان و کرال وارد می کنه...
با توجه به قیمت جهانیش اگر وارد بشه قیمتی بین 280 تا 360 خواهد داشت.
نقاط قوت این سلاح:
محافظ مگسک+ضامن ماشه+شکاف درجه تمام فلز+پد ضربه گیر ته قنداق+دقت بالا
نقاط ضعف:
قدرت کم(البته بستگی به نیاز شخصی داره ولی خوب می تونست حداقل تا 15 ژوا باشه)
[تصویر: r4qtqozvlomnkkxwpw02.jpg]

[تصویر: sqrgnitbts1iw04chozi.jpg]
این هم چند لینک مفید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: .::SLAVIA 634::. - Marksman - 2012-05-27 10:49 AM

من که واقعا این تفنگ رو دوست دارم.تو نمایشگاه شکار پارسال بود که دیدیمش. واقعا از اون تفنگای با کیفیت هست.متاسفانه پیدا کردنش کار سختی هست.Khansariha (226)

RE: .::SLAVIA 634::. - snipershadow - 2012-05-27 11:07 AM

یکی از دوستام این اسلحه رو داشت و از دقتش تو فواصل نزدیک خیلی تعریف میکرد ولی اصلا بعد شکاری نداره و احتمالا برای شکارهای خیلی کوچک و نزدیک بشه استفاده کرد.
اسلحه خوش دستیه و کیفیت خوبی داره.فکر میکنم استهلاک کمی هم داشته باشه.

RE: .::SLAVIA 634::. - THUNDER - 2012-05-27 11:37 AM

اسلحه خوش دست و بسیار زیبایی هست...البته با ساچمه ی مناسب میشه شکار هم باهاش کرد: چون دقت بلایی داره. با دقتی که مدل 631 داره میشه به راحتی جانورانی در حد گنجشک و کبوتر و شاید هم زاغی را توی فواصل زیر 20 متر هدشات کرد.
من که شدیداً متقاضیش هستم و اگر پیدا شد مشتری اولش هستم...انشا الله الماس واردش می کنه...چشم انتظاریمKhansariha (399)
فقط خدا کنه با قیمت درست و حسابی بیاد: من تو دو تا سایت دو تا قیمت دیدم:
یکی گفته بود 150 یورو و یکی هم 150 دلار! یعنی حدود 270 و 350 هزار تومن!
یکی از قسمت های بسیار زیبا و جالب و با کیفیت این سلاح شیار درجش هست:
[تصویر: 4bp5475oqfh88svge6dp.png]
طرح ضامن ماشه هم جالب هست.

RE: .::SLAVIA 634::. - ham - 2012-05-27 12:22 PM

بسیار عالی.از قیافش مشخصه که تفنگ با کیفیتیه.کلا از این مدل تفنگای کوچیک و دقتی و البته کاری خوشم میاد.منو یاد ویشو میندازه.

ممنون از اطلاع رسانی دوستانKhansariha (8)

RE: .::SLAVIA 634::. - severus snape - 2012-05-27 03:10 PM

قیافش که یه جورایی بی ریخته این که میگن خیلی دقیق و ضعیفه منو یاد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می اندازه اون هم مخصوص باشگاه و دقت ساخته شده ولی خب فکر نکنم خاک پای اونم به حساب بیاد
ولی دقت بالا میتونه براش شکار هم مناسب باشه
به درد هدشات میخوره

RE: .::SLAVIA 634::. - THUNDER - 2012-05-27 03:39 PM

(2012-05-27 03:10 PM)severus snape نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قیافش که یه جورایی بی ریخته این که میگن خیلی دقیق و ضعیفه منو یاد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می اندازه اون هم مخصوص باشگاه و دقت ساخته شده ولی خب فکر نکنم خاک پای اونم به حساب بیاد
ولی دقت بالا میتونه براش شکار هم مناسب باشه
به درد هدشات میخوره
بنظر من که خیلی قشنگتر از 75 هست. در ضمن قیمت این کجا و آن کجا؟!؟ وزنشون را هم مقایسه کردی؟ 3کیلو در مقابل 5 کیلو!

RE: .::SLAVIA 634::. - severus snape - 2012-05-27 05:35 PM

نه منظورم از عنوان کردن 75 به ابن خاطر بود که به خاطر دقت خیلی زیاد میتونه توی شکار هم موفق عمل کنه چون میشه دقیقا به نقطه ی خاصی زد

RE: .::SLAVIA 634::. - THUNDER - 2012-05-31 09:13 PM

چند تا لینک مفید:

تصاویر:
[تصویر: 634-1.jpg]
[تصویر: 634a.jpg]
[تصویر: 634.jpg]
این یکی فکر کنم 360 باشه:
[تصویر: 630od.jpg]

RE: .::SLAVIA 634::. - HALFMAN2010 - 2012-05-31 09:21 PM

خبری از قیمتش نشد؟منم دنبال یه تفنگ سبک و دقیق میگردم