شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ساخت پایه سیبل تنها با 3000 تومان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: ساخت پایه سیبل تنها با 3000 تومان (/showthread.php?tid=1015)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: ساخت پایه سیبل تنها با 3000 تومان - mhrSB - 2012-09-05 09:25 AM

(2012-09-04 08:23 AM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فایده نداره, به چند تا شلیک بنده...من امتحان کردم.
باید بین تخته یه ورق کلفت گالوانیزه بذارید و محل برخورد ساچمه هم چند لایه برزنت و موکت گردن کلفت بچسبونید.

بهتره یه ورق اهن بندازی و روش چند لایه موکت بچسبانی و روی کار بزارین تا به هیچ وجه چیزی رد نشه.
(2012-09-05 09:17 AM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان بنظرتون بهتر نیست نام این تایپیک به ساخت سیبل تغییر داده بشه تا جامع تر باشه؟

منم موافقم.این جوری جامع تر میشه.

RE: ساخت پایه سیبل تنها با 3000 تومان - THUNDER - 2012-09-05 09:29 AM

دوستان من یه ایده ای برای سیبل دارم ولی در یک مرحله اش نیاز به کمک شما دوستان عزیز دارم:
از این کارت های کوچیک های تبلیغاتی رو دیدید؟ (مگه میشه ندیده باشید؟!؟!؟Khansariha (399))
میخوام سفارش بدم برام با طرح سیبل چاپش کنند ،که فکر کنم 1000 تاش حدود 10 تومن میشه، بعد میشه یه شیرازه رو روی یه تخته چسبوند و کارت ها را بطور عمود در میان آن گذاشت و یک سیبل ارزان و خوب برای بیرون بدست میاد!
حالا برای طرح اون کارت ها ازتون مشورت می خوام، بعد هر کدوم از دوستان هم خواستن براشون از این کارت ها را تهیه و ارسال می کنم...تازه: من 1000 تا می خوام چیکار؟!؟!
این طرحی هست که خودم عجله ای درست کردم، نظرتون چیه؟
[تصویر: 61913277513853691220.png]

RE: ساخت پایه سیبل تنها با 3000 تومان - mhrSB - 2012-09-05 09:38 AM

(2012-09-05 09:29 AM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من یه ایده ای برای سیبل دارم ولی در یک مرحله اش نیاز به کمک شما دوستان عزیز دارم:
از این کارت های کوچیک های تبلیغاتی رو دیدید؟ (مگه میشه ندیده باشید؟!؟!؟Khansariha (399))
میخوام سفارش بدم برام با طرح سیبل چاپش کنند ،که فکر کنم 1000 تاش حدود 10 تومن میشه، بعد میشه یه شیرازه رو روی یه تخته چسبوند و کارت ها را بطور عمود در میان آن گذاشت و یک سیبل ارزان و خوب برای بیرون بدست میاد!
حالا برای طرح اون کارت ها ازتون مشورت می خوام، بعد هر کدوم از دوستان هم خواستن براشون از این کارت ها را تهیه و ارسال می کنم...تازه: من 1000 تا می خوام چیکار؟!؟!
این طرحی هست که خودم عجله ای درست کردم، نظرتون چیه؟
[تصویر: 61913277513853691220.png]

چیزی خوبیه فقط یه سوال داشتم اونم اینه که اندازه این کارت ها چقدر است؟(A4یاA5یاA6یاA7)
و برای چه فاصله ای طراحی شده؟
این قیمت برای نمونه رنگی است؟
و یه پیشنهاد اگه عکس ساچمه ها از پشتش ور داشته بشه یکم طرح پخته تری میشه.نظر شما چیه؟
Khansariha (8)

RE: ساخت پایه سیبل تنها با 3000 تومان - THUNDER - 2012-09-05 09:51 AM

(2012-09-05 09:38 AM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چیزی خوبیه فقط یه سوال داشتم اونم اینه که اندازه این کارت ها چقدر است؟(A4یاA5یاA6یاA7)
و یه پیشنهاد اگه عکس ساچمه ها از پشتش ور داشته بشه یکم طرح پخته تری میشه.نظر شما چیه؟
Khansariha (8)

این کارت های تبلیغ که دکتر ها هم میدن ندیدی؟ یه سایزش 3*9 سانتی متر هست.
فاصلش بستگی به دقت اسلحه داره: مثلاً برای رنجر تو فاصله 2 متر هم زیاده ولی برای پی سی پی میشه تا 80 متر یا بیشتر هم استفاده کرد...
اینها اصلاً سیاه و سفید نداره...در مورد پس زمینه هم: چون دیدم پشتش که خالیه، قشنگ نیست و خیلی ساده میشه اینرو زدم....یعنی زشته؟

RE: ساخت پایه سیبل تنها با 3000 تومان - mhrSB - 2012-09-05 10:04 AM

(2012-09-05 09:51 AM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-09-05 09:38 AM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)

این کارت های تبلیغ که دکتر ها هم میدن ندیدی؟ یه سایزش 3*9 سانتی متر هست.
فاصلش بستگی به دقت اسلحه داره: مثلاً برای رنجر تو فاصله 2 متر هم زیاده ولی برای پی سی پی میشه تا 80 متر یا بیشتر هم استفاده کرد...
اینها اصلاً سیاه و سفید نداره...در مورد پس زمینه هم: چون دیدم پشتش که خالیه، قشنگ نیست و خیلی ساده میشه اینرو زدم....یعنی زشته؟

3*9 مطمعن هستید،3سانت خیلی کمه،5سانت نیست؟
این جا جاش نیست اما برای رنجر باید یه دونه A3 اختصاصی بزارین اونم تو 10 متر تازه شاید به سیبل بخوره.Khansariha (266)
چیز قشنگی هست در نگاه اول یکم اگه طرف محافظ کارانه نگاه کنه(مثل خودم،شاید هم این قدر سیبل معمولی دیدم این جوری شدم)براش عجیب اما اگه تولید بشه،خیلی طرف دار پیدا میکنه و اصلا شکل تازه اش(خلاقانه) مشکلی به وجود نمیاره و همه از این مدل ها استفاده میکنن.

RE: ساخت پایه سیبل تنها با 3000 تومان - THUNDER - 2012-09-05 10:51 AM

بله، ببخشید، اشتباه تایپی بود: 9*5 هست...
یک ایده ای که دارم اینه که پشتش هم تبلیغ انجمن رو بزنیم و به فروشنده ها بدیم تا یه سودی هم برای سایت داشته باشه...

RE: ساخت پایه سیبل تنها با 3000 تومان - mhrSB - 2012-09-05 10:56 AM

(2012-09-05 10:51 AM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله، ببخشید، اشتباه تایپی بود: 9*5 هست...
یک ایده ای که دارم اینه که پشتش هم تبلیغ انجمن رو بزنیم و به فروشنده ها بدیم تا یه سودی هم برای سایت داشته باشه...

این یکی فکر بشدت عالی است.فقط باید مدیران نظرشان را بدن.
و چیزی که هست خوده فروشنده میره میده براش بزنن(به خاطر این که قانون کپی رایت در مملکت خوب اجرا نمیشه)این خیلی بده.Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)

RE: ساخت پایه سیبل تنها با 3000 تومان - esijoon - 2012-09-05 11:37 AM

نقل قول :این جا جاش نیست اما برای رنجر باید یه دونه A3 اختصاصی بزارین اونم تو 10 متر تازه شاید به سیبل بخوره.

شیطونی بسه....ببینم داد رنجر سواران عزیز رو در میارید یا نه...

RE: ساخت پایه سیبل تنها با 3000 تومان - amin2904 - 2012-09-05 11:56 AM

اگر بخواید میتونیم یه چهارچوب وپایه با شیشه پلاستیکی براتون طراحی کنم ولیزر کات کنم وهرکی بخواد باپست براش بفرستم.
بعد میتونید سیبلی رو که طراحی کردید رو روی چهارچوب بزارید و...
اگر میخواید براتون طراحی میکنم وشکلشو اینجا میزارم.سیبل روهم براتون طراحی میکنم.

RE: ساخت پایه سیبل تنها با 3000 تومان - THUNDER - 2012-09-05 12:00 PM

امین جان اتفاقاً می خواستم بهتون برای طراحی سیبل پیام بدم.
اگر زحمت بکشید چند تا طرح برامون بذارید ممنون میشم. اون پایه چند در میاد؟