شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
GAMO CFX گامو سی اف ایکس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: GAMO CFX گامو سی اف ایکس (/showthread.php?tid=1013)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - sinaaa - 2012-08-17 07:45 AM

دوست عزیز cfr whisper 1100fps
در کالیبر 4.5

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - majidjanki - 2012-08-17 11:35 PM

سلام

عاقایونِ رویال دوست به این نکته توجه کنید که:
[attachment=678]

توی عکس نشون دادم که وضعیت پیچ های ریل دوربین به چه شکلیه.

برای خرید پایه دوربین دقت کنید.
مثلن GAMO TS-25 به دردش نمیخوره(خودم TS-25 خریدم! :) )، چون هر کاری کنی پیچِ وسطی اِ ریل دوربین با پایه درگیر میشه!

احتمالن پایه دو تیکه باید گرفت.

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - HALFMAN2010 - 2012-08-17 11:50 PM

دادا دوستان چنین مشکلی نداشتن و احتمالا مشکل از تفنگ هست
و اون پیچ باید کمی پایین تر میبود
حالا به نظر من کمی این پیچ رو تراش بدید تا ریل بتونه قرار بگیره البته مواظب باش خیلی نتراشی
Khansariha (8)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - majidjanki - 2012-08-17 11:57 PM

(2012-08-17 11:50 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دادا دوستان چنین مشکلی نداشتن و احتمالا مشکل از تفنگ هست
و اون پیچ باید کمی پایین تر میبود
حالا به نظر من کمی این پیچ رو تراش بدید تا ریل بتونه قرار بگیره البته مواظب باش خیلی نتراشی
Khansariha (8)

سلام رفیق

ینی پیچه استاندارد نداشتن به تفنگِ ما که رسید از کولر باز کردن زدن بهش؟! Khansariha (128)

البته برچسب کوالیتی اِ زیره تفنگو که نگاه کردم دیدم درجه 2 نوشته. شاید واسه همونه! Khansariha (48)
.
.
.
تفنگِ خوبیه Khansariha (214)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - royal - 2012-08-18 01:37 AM

منم تا حالا مشکلی برای پایه دوربین نداشتم !!!

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - majidjanki - 2012-08-19 03:57 AM

(2012-08-18 01:37 AM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم تا حالا مشکلی برای پایه دوربین نداشتم !!!

نامردیه آخه :) چرا من!!! Khansariha (219)

البته من دوربینو بستم با این حال!! ولی خوب کجه دیگه یه خورده! Khansariha (48)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - royal - 2012-08-19 08:26 PM

دوست عزیز اینطوری که نمیشه حالا چطور تیراندازی میکنید Khansariha (172)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - royal - 2012-08-20 09:02 PM

دوستان من میخام رویال خودمو باز کنم و واشر پیتونشو عوض کنم کسی میتونه مراحل باز کردنشو بگه ؟؟؟

کسی که باز و بسته اش کرده باشه ممنون میشم

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - majidjanki - 2012-08-23 12:33 AM

(2012-08-19 08:26 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز اینطوری که نمیشه حالا چطور تیراندازی میکنید Khansariha (172)

والا یه مقدار راست تر نشونه میگیرم!! "یه مقدار" بیشتر البته!!! Khansariha (6)

(2012-08-18 01:37 AM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز همونطور که دوستان هم اشاره کردن باید اون پیچ ریل کمی داخلتر بره که به نظر من کار سختی نیست یکم با دقت سوهانکاری کنی درست میشه.

عاره باید صافش کنم، اینجوری زشتِ اصن.
من فقط میخام بدونم ممکنه این داستان به خاطر درجه 2 بودنِ تفنگ باشه؟ چون زیرش رو برچسب کوآلیتی زده "2". Khansariha (82)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - berno - 2012-08-23 10:39 AM

با سلام خدمت دوستان گرامی بنده هم یک cfx رویال با کالیبر 5.5 خریدم و سه روز پیش 15 قطعه کلاغ مرحوم کردم و از دقتش لذت بردم جای دوستان خالی..