شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
پایه های دوربین و لوازم جانبی آن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: پایه های دوربین و لوازم جانبی آن (/showthread.php?tid=1008)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: پایه های دوربین و لوازم جانبی آن - Marksman - 2014-03-03 11:05 AM

(2014-03-02 11:32 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-02 11:13 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر بتونی پایه دو تیکه مارک ویور پیدا کنی خیلی عالی هستش پایه دو تیکه با مارک گامو هم خوبه یک سری پایه دوتیکه همراه دوربین های نیکو استرلینگ هست که اونها هم کیفیت خوبی دارند البته پایه هایی با مارک سی زد هم دیدم که قیمت های بالایی دارند.

ممنون رضا جان... Khansariha (8)
پایه ی ویور که عالیه اما گیر نمیاد عزیز... Khansariha (8)
پایه ی دو تکه ی گامو فکر کنم انتخاب بدی نباشه...
پایه ی سی زد هم که دست ما بهش نمیرسه... خخخخخ
رضا جان تا حالا پایه ی دو تکه ی لئوپولد رو تست کردی یا گامو که این مشکلی رو که عرض کردم نداشته باشن؟
Khansariha (8)
ویور دو تیکه رو دو سال پیش با آداپتورش حدود 140 تومن خریدم حنان جان.تو کل فردوسی فقط یه مغازه داشت که اونم جمع کرد.سی زد یه تیکه اون موقع 168 تومن بود الان قیمت ندارم ولی احتمال زیاد تورج داره.

RE: پایه های دوربین و لوازم جانبی آن - omidbehnam - 2014-03-03 11:14 AM

با سلام

پایه دو تکه نیکواسترلینگ بهترین انتخاب شماست

RE: پایه های دوربین و لوازم جانبی آن - arash1324 - 2014-03-03 12:28 PM

(2014-03-02 10:53 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان... Khansariha (8)

میخواستم از دوستان بپرسم که آیا پایه های دو تکه ی با کیفیت که این مشکل رو نداشته باشن توی بازار پیدا میشن و چه مارکی رو پیشنهاد میدید؟

ممنون... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

سلام و درود دكتر جان Khansariha (8)

اتي مبارك باشه Khansariha (219)

باتوجه به اينكه پايه هاي دوتكه با كيفيت ، كمياب هستند و از طرفي قيمتها بالاهست . من پيشنهاد ميكنم پايه يك تكه استفاده كن و قسمت خشاب رو با سنگ فرز درست كن Khansariha (8)

RE: پایه های دوربین و لوازم جانبی آن - Vicxtor - 2014-03-03 01:30 PM

مهدی جان ممنون از اطلاعاتت... Khansariha (8) فکر کنم باید برم تو کار همون پایه یک تکه... Khansariha (226)
البته هنوز گامو رو تست نکردم...

آرش جان مرسی... قربونت... Khansariha (8)Khansariha (8)
آره فکر کنم همین کار رو نهایتا انجام بدم، البته الان یه پایه یک تکه ی گامو دارم که هنوز نبستم (لیپرز در راهه... Khansariha (399))
فقط چون دو تکه ها هم سبک ترن و هم استایل زیباتری به ای تی میدن تو ذهنم بوده
اگه گامو این مشکل رو در همسویی نداشته باشه که انتخاب خوبیه... Khansariha (256)

RE: پایه های دوربین و لوازم جانبی آن - Nikfar - 2014-05-04 11:23 PM

باسلام به همه دوستان عزیزواستادان گرامی بطورکلی میخواستم ازراهنمایی سروران درخصوص استفاده ازپایه دوتیکه برای گاموشادو1000 بهتره یاخیروچرابعدازتنظیم دوربین بعدازچندشلیک بنظرازتنظیم میافتد؟Khansariha (256)

RE: پایه های دوربین و لوازم جانبی آن - royall - 2014-05-05 12:20 AM

کلا برای تفنگ های فنری بهتره که از پایه های یک تیکه استفاده کنید چون در مقابل لگد سلاح مقاوم تر هستند !
پایه یه تیکه 4پیچ لئوپوند بهترین گزینه برای سلاح شماست
Khansariha (8)

RE: پایه های دوربین و لوازم جانبی آن - MILADSOBHI - 2014-06-19 10:07 AM

عزیزان یکی از دوستان بنده چند روز پیش یه دوربین چینی دستش اومد که پایه نداشته و وقتی واسش پایه لوپیلد میگیره واسه دوربین کوچیک بوده و دوربین در جاش نمیشینه یعنی این دوربین قطرش بیشتر از دوربین های معمولیه .ایا پایه مناسب براش پیدا میشه.

RE: پایه های دوربین و لوازم جانبی آن - Marksman - 2014-06-19 10:19 AM

احتمالا پیدا می شه.ولی یه مسئله هست:
معمولا پایه هایی که برای سایز های غیر معمول هست قیمت های عجیب و غریبی دارن.شما ببین این دوربین ارزشش رو داره براش پایه گرون بگیرید یا نه.
می تونید بگین مارکش چیه؟قطر بدنه اش رو میدونید؟
اگر تو فردوسی بگردین احتمالا تورج یا کرمانی تنها جاهایی هستن که پایه های خاص دارن.
یه راه هم اینه که اگه اختلاف قطر بدنه با رینگ پایه زیاد نیست بدین یه تراشکار براتون درستش کنه.البته همه اینا منوط به اینه که این دوربین ارزش این همه دردسر داشته باشه.Khansariha (8)

RE: پایه های دوربین و لوازم جانبی آن - رضا قلعه قافی - 2014-06-19 11:21 AM

(2014-06-19 10:07 AM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزیزان یکی از دوستان بنده چند روز پیش یه دوربین چینی دستش اومد که پایه نداشته و وقتی واسش پایه لوپیلد میگیره واسه دوربین کوچیک بوده و دوربین در جاش نمیشینه یعنی این دوربین قطرش بیشتر از دوربین های معمولیه .ایا پایه مناسب براش پیدا میشه.
احتمال زیاد دوربین تیوپ 30میلیمتر داره.پایه یک تیکه ودو تیکه در این سایز پیدا میشه .دوربینها اکثرا با تیوپ 25و30میلیمتر ساخته میشند وبعضی تولیدات خاص تیوپ 34میلیمتر دارند که این نمونه اخری خیلی سخت گیر میاد وبرای سلاح مورد نظر بایست سفارش ساخت داد

RE: پایه های دوربین و لوازم جانبی آن - kingzax - 2014-06-19 02:02 PM

(2014-03-03 01:30 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهدی جان ممنون از اطلاعاتت... Khansariha (8) فکر کنم باید برم تو کار همون پایه یک تکه... Khansariha (226)
البته هنوز گامو رو تست نکردم...

آرش جان مرسی... قربونت... Khansariha (8)Khansariha (8)
آره فکر کنم همین کار رو نهایتا انجام بدم، البته الان یه پایه یک تکه ی گامو دارم که هنوز نبستم (لیپرز در راهه... Khansariha (399))
فقط چون دو تکه ها هم سبک ترن و هم استایل زیباتری به ای تی میدن تو ذهنم بوده
اگه گامو این مشکل رو در همسویی نداشته باشه که انتخاب خوبیه... Khansariha (256)

سلام دکتر حنان عزیز
من هم همین مشکل و با پایه دوتکه های همراه دوربین داشتم و بعد پایه یک تکه انداختم.
پایه یک تکه چهار پیچ بستم و از پشت جای خشاب قرارش دادم. و نیازی هم برش جای خشاب نداشتم. البته دوربینم 3.12.44 اپتیما هست.
ولی پایه های 3 پیچ یک تکه هم هست که فکر کنم از اونها هم میشه استفاده کرد.
من روی رنجر 135 بستم خوب بود. اگر از نظر جاش اندازه باشه دیگه مشکلی نیست.