شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
پروانه شكار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: اصول،مفاهیم و فرهنگ شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=89)
+--- انجمن: فرهنگ شکار (/forumdisplay.php?fid=90)
+--- موضوع: پروانه شكار (/showthread.php?tid=675)

RE: پروانه شكار - sajadm - 2015-09-01 02:55 PM

قانونی که همه اجرا کنن حتی اگه بد هم باشه باعث میشه که همه یک کار رو انجام بدن و نسبت به اونکار به بیراه نرن در ضمن این قانون بد نیس چون همش بخاطر حفظ محیط زیستیه که همین الان هم به خاطر شکار غیر مجاز و مهمتر وضعیت بد آب و هوایی و خشکسالی شدیدا در خطر نابودی هست به این نمیگن قانون بد
البته این حرفا اصلا فایده ای نداره خوب یا بد هرکی هر کاریو که بخواد انجام میده من و شما هم الکی خودمونو مشغول میکنیم .یا علی

RE: پروانه شكار - سنگک - 2015-09-01 06:02 PM

برادر گل و نازنینم جناب sajadm شما فرمودید((قانونی که همه اجرا کنن حتی اگه بد هم باشه باعث میشه که همه یک کار رو انجام بدن و نسبت به اونکار به بیراه نرن))پس اگر این راه که شما میفرمایید راه و روش درستی هست نه حضرت ابراهیم( ع) با جهل و بت پرستی مخالفت میفرمود نه پیامبر اسلام حضرت محمد(ص)با بت پرستی و شرک مقابله می فرمود.جلو تر بیاییم قانون کشف حجاب را هم به فرمایش شما باید تمام زنان محجبه اجرا می کردند چون قانون بوده و اگر بت پرستی و یا شرک و یا کشف حجاب قانون شود با وجود اینکه می دانیم قانون بدی هست باید اجرا کنیم؟
در مورد اداره محیط زیست هم عرض کنم وقتی صدور پروانه شکار برای شکارچی را دست دشمن شکار و شکارچی دادند (((البته ان شاء الله که قانون منع شکار ..شکارچیان نور چشمی و خارجی را هم شامل شود))قوانینی هم که آن اداره تصویب می کند تماما بر علیه شکارچی بوده و خواهد بود.

RE: پروانه شكار - کوهنورد - 2015-09-01 10:45 PM

با سلام:
با عرض پوزش از دوستان باید بگم تجربه دهه گذشته زندگی ام ، بهم یاد داده تو این مملکت قوانین برای رفاه حال عموم اجرا نمیشود . متاسفانه همه چیز به سیاست ختم میشه و صحبت از سیاست هم .........................
الان بهانه های سازمان برای ندادن پروانه مثل اینه که پدری بچه هاش رو تو زیرزمین نمور نگه داره و سل بگیرن و رماتیسم ، بهش بگن چرا اینکارا رو میکنی بگه پول ندارم -چرا پول نداری ؟ چون نه میخوام کار کنم نه میگذارم بچه هام کار کنن -باید بسوزیم و بسازیم تازه پسرم چرا سیگار میکشی واسه سلامتی ات بده !!!!!!!!!!خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
تو یه جمعی بودم صحبت از شکار شد ، فهمیدم اهل شکارند اونم چه جور !!!!!! وقتی شنیدند میگم پروانه ندادن زدند زیر خنده و......
گفتند مگه تو بچه ای یا هنوز نفهمیدی دنیا دست کیه ؟ دعوت شدم باهاشون برم ولی نرفتم . الان که دارم فکر میکنم میبینم این قبیل افراد راحت تر و بهتر از من و شما که مثلا داریم فرهنگ سازی میکنیم زندگی میکنند .طرف تو هر اداره ای میره دو روزه کارش حله ، اون وقت منه قانون مدار هم باید بقول اون مثل معروف هم صد تومن پول رو بدم - هم سه من پیاز رو بخورم -هم صد تا چوب رو
والا بابا من هم خودم رو مسخره کردم ،پروانه میدن ؟یا نمیدن ؟................................

RE: پروانه شكار - hossein1haghighi - 2015-09-01 11:10 PM

خیلی افرادو میشناسم که با محیط زیست همکاری میکنن اونم از نوع تصفیه شده اش یعنی چجوری الان میگم،،، بهشون میگن آدم پولدار وردارین دنبالتون بیارین شکار ما میایم میگیریمتون پول جریمه رو نقدی بدن انوقت خودتون و فک وفامیلتون ازادین شکار بزنین. این قانون شکار ممنوعه پول داری بزن جریمه بده دادگاه هم نرو همیار محیط زیستم همشون از اون شکار کشهای حرفه ای و قدیمی هستن. البته آدم درست هم توی محیط زیست هست به اونا برنخوره یه وقت.

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

کسی به فکر حیات وحش نیست که توی افریقا یه شیرو میزنن امریکا قوانین وارد کردن پوست و لاشه رو تو کشور خودش تغییر میده تا کسی سو استفاده نکنه اینجا طرف میاد پول میده گونه در حال انقراضو میزنه کسی هم پیگیر مسولین نیست. چون هفتصد میلیون پول واریز شده.

RE: پروانه شكار - hossein1haghighi - 2015-09-02 10:27 AM

سلام دوستان این قصه مصادره اسلحه به نفع دولت انگار راسته کاری هم به سابقه نداره که بار اول بوده کسی شکار زده یا چ ندمین بارش باشه فورا جریمه بابت نرخی که واسه اون حیوون تهیه کردن شکارچی متخلف میشه نصف اون مبلغ هم دوباره جریمه میشن به خاطر جنبه کیفری جرم به نفع قوه قضائیه تازه یه نامه هم به اسلحه مهمات میزنن که در اینده از صدور هرگونه مجوز حمل سلاح خوداری بشود.

RE: پروانه شكار - mahadikhatir - 2015-09-02 05:42 PM

پروانه شکار در قم صادر نمی شود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: پروانه شكار - smostafam - 2015-09-02 07:51 PM

بازم جای شکر و امید واریش باقیهKhansariha (8)

RE: پروانه شكار - arashkian - 2015-09-02 07:56 PM

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.بقول اون مثل=اين نيز بگذرد...باز بقول سعدي=بنشينم و صبر پيش گيرم/دنباله كار خويش گيرم.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: پروانه شكار - سنگک - 2015-09-02 10:19 PM

این قسمت خبر خیلی جالب هست(((و با توجه به پتانسیل این استان پروانه‌ای برای شکار در آینده نیز صادر نمی‌شود.)))یعنی آب پاکی را ریخته روی دست شکارچیها.Khansariha (172)

RE: پروانه شكار - asman - 2015-09-04 06:26 AM

مگه میشه ؟؟مگه داریم؟؟ اینده رو اینده مشخص میکنه نه حال