شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
پروانه شكار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: اصول،مفاهیم و فرهنگ شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=89)
+--- انجمن: فرهنگ شکار (/forumdisplay.php?fid=90)
+--- موضوع: پروانه شكار (/showthread.php?tid=675)

RE: پروانه شكار - سنگک - 2015-08-30 05:30 PM

دوستان خواهشا از پروانه خبری نشده؟نکنه خودتون پروانه گرفتید به من نمی گید؟ای شیطونا.Khansariha (26)Khansariha (26)Khansariha (26)

RE: پروانه شكار - MAZ - 2015-08-30 06:05 PM

جناب سنگک بنده پروانه را گرفتم اینم عکسش خخخخخخ Khansariha (219)Khansariha (219)
[تصویر: picfa-net-1-.jpg]

RE: پروانه شكار - karbakhsh - 2015-08-30 11:32 PM

خوشکلش هم گرفتین استاد. این نشان از سلیقه شما در هر کاریه. ان شاالله عکس پروانه شکار بزودی بزارین.

RE: پروانه شكار - MAZ - 2015-08-30 11:49 PM

سلام
ارادت داریم کاربخش جانKhansariha (8)
راستش را بخواهید محیط زیست اصفهان آب پاکی را روی دست بنده ریختن رسما اعلام کردن حده اقل تا 2 سال آینده از پروانه شکار خبری نیست.Khansariha (172)
دوستان لطفا با احتیاط برای خودتون پروانه را صادر کنیدKhansariha (214)
موفق باشیدKhansariha (8)

RE: پروانه شكار - garin - 2015-08-31 12:19 AM

با سلام اقا محمد دیروز ازیکی از کارمندان ادراره محیط زیست استان راجع به پروانه پرسیدم گفت صدور پروانه یا ممنوعیت شکار هنوز معلوم نیست هنوز هیچ بخشنامه ای بهشون ابلاغ نشده

RE: پروانه شكار - talebeamoli - 2015-08-31 12:21 AM

مگه شما هنوز صادر نکردین؟

من خیلی وقته برام کارت صادر شده

اتفاقا امسال وضعیت شکار خیلی بهتر از پارساله اونم بخاطر بارش های فراوان و بی سابقه هست

طرف ما شکار مرغابی رو دارن کم کم شروع میکنن

اینجور که بوش میاد هم محلی های ما حتی در صورت دادن پروانه هم نمیخوان پروانه بگیرن

واقعا متاسفم برای این وضعیتی که برامون بوجود آوردن

RE: پروانه شكار - MAZ - 2015-08-31 12:30 AM

سلام
آقا بهمن والا ایشون هم بخشنامه رسمی به بنده نشان ندادن چون مدیر امور حیات وحش و صدور پروانه هستن حرفشون را قبول کردم ولی بنده این اشتباه بهشون تذکر دادم که این طرح کوچکترین نتیجه مثبتی نداره و همین تعداد شکارچی مجاز و قانون مند هم از سر ناچاری به شکارچی بی قانون تبدیل میشن

RE: پروانه شكار - سنگک - 2015-08-31 01:56 PM

من که اگر امسال پروانه ندن مهاجرت می کنم به استانی که پروانه بدن.حتی اگر آن استان کالیفرنیا باشد.Khansariha (26)Khansariha (26)Khansariha (26)راستی دیروز تا حالا خبری از پروانه نشده؟

RE: پروانه شكار - 300WSM - 2015-08-31 09:17 PM

از الان دنبال پروانه هستین؟؟؟مگه سالهای قبل یادتون رفته تازه اواخر مهرماه میگفتن "احتمالا "؟؟؟؟

RE: پروانه شكار - asman - 2015-08-31 09:33 PM

بله درسته // سال 92 از8/15 تا 12/15 صادرشد یادش بخیر کلی خاطره ازش دارم انشاالله که امسال امیدمونو نا امید نکنن