شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH (/showthread.php?tid=1882)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - aminxa - 2017-01-03 08:06 AM

نقل قول :سلام دوستان کسی اطلاع داره که واشر پیستون هاتسان تو شیراز کجا عوض میکنن ؟با تشکر
سلام
شما برو خیابون دهنادی توی چهارراه زند اونجا اکثر مغازه ها برات عوض می کنن فکر کنم حول حوش 20-25 می گیرن فقط دست مزد تعویض

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - Sinahatsan - 2017-01-03 03:31 PM

با سلام و خسته نباشید من تازه عضو انجمن شدم و واقعا از مطالب استفاده کردم و تو خرید خیلی به دردم خورد.من دو هفته ای میشه که هاتسان ۱۱۰۰ تی اچ گرفتم.ومیخام نظرمو در موردش بگم.
۱.طراحی بسیار خوب قنداق برای جایگیری در دستان
۲.قدرت ۲۴ ژولی موثر و علای
۳دقت خوب نسبت به قیمت و رقبا مثه کرال.جگوار و گامو شادو ۱۰۰۰
۴.لگد کم ولی محسوس بخاطر قدرت بالا
۵.واشر پیستون بی کیفیت (همین که خریدیت عوض کنید)
۶.صدای نسبتا زیاد
۷.داشتن گارانتی ۱ ساله
۸.برد مفید تا ۷۰ متر
اینا تحلیلای من بود تو این دو هفته ممنون میشم اگه نکته ی دیگه ای باشه و دوستان اضافه کنن.ولی حسرتی که من از این تفنگ دارم وارد نشدن نمونه ی نیتروپیستوشه.
آهان اینم بگم طرح قتداق چوبش خیلی خوشگله من خودم دو دل بودم .ولی این مدرن تره
من همین تفنگو از نمایندگی ۲۵۰ تومن گرفتم و گفتن که همچین چیزی امکان نداره که در دو کیفیت باشه.فقط مدل چوبی و استتارش به قول دوستان ۵۰ تومن گرونتره همین.به نظر من نوار چسب استتار بگیری و خودت استتارش کنی بهتره.تازه باعث کیپ شدن تفنگ میشه تمیزاره پیچا لق بشن

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - NONameD - 2017-01-03 04:47 PM

سلام رفقا کسی نیست تو تهران جایی رو بشناسه من این تفنگمو بدم تیون کنه؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - hoseinm0324 - 2017-01-18 10:27 PM

سلام دوستان می خوام تو پیستون گریس ۵۰۰درجه بزنم جواب میده یانه

فرستاده شده از HUAWEI G525-U00ِ من با Tapatalk

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - sadeghhutsan - 2017-01-19 10:33 AM

(2017-01-18 10:27 PM)hoseinm0324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان می خوام تو پیستون گریس ۵۰۰درجه بزنم جواب میده یانه

نخیر . جواب نمیده

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - hoseinm0324 - 2017-01-20 05:53 PM

دوستان مگه پیستون این تفنگ چقد حرارت تولید می کنه؟؟؟

تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - M.H.ABBASSI - 2017-01-20 08:27 PM

١٢٠٠

[PISTOL]فشمي

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - climber7043 - 2017-01-20 09:34 PM

(2017-01-20 05:53 PM)hoseinm0324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان مگه پیستون این تفنگ چقد حرارت تولید می کنه؟؟؟

پیستون تفنگ در کسری از زمان حرارت بسیار بالایی به وجود میاره که تا مرز ۱۰۰۰ درجه هم میرسه و هر نوع روغن کاری در داخل سیلندر باعث دود شدن وبخار شدن روغن میشه و در دراز مدت تفنگ خراب میشه حتی همه گریسی هم برای پیستون جواب نمیده حتما باید گریس نسوز ۱۱۰۰ به بالا استفاده کنی که معروف ترینش هم گریس نسوز پایه مس ۱۱۰۰ درجه هست فقط باید مقدار گریس هم کم زد که خان تفنگ کثیف نشه.Khansariha (8)

تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - hoseinm0324 - 2017-01-21 12:57 PM

سلام می خوام دوحلقه فنرو کم کنم به نظرتون این کارو بکنم بعدشم ماشه رو سرهم کردم ولی استرس دارم بعد از بستن وقتی می خوام مسلح کنم در بره خیلی میترسم به نظرتون ریسک کنم [تصویر: 2e23492bc2a06f9128f4bf1ca1c3e754.jpg]

چون تفنگ زیرتاشو چینیم اینجوری بود خاطره بد دارم میترسم

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - gamoshadow - 2017-02-06 07:22 PM

با سلام خدمت دوستان
من تمام مطالب راخوندم
اول بگمکه من خودم یکی هاتسان1100را یک هفته میشه
1- پرت میزنه
2-لگد زیاد راره
3-بسختی مسلح میشه
4- دقت نداره
خوب دوستان گفتن
1- واشر عوض بشه
2-میل فنر عوض بشه
3-گریس پایه مس بزنیم
4-مکسک را با مدل گامو عوض کنیم یا مگسک را ببریم
5-شکاف درجه را تنگ کنیم
6-ساچمه سنگین خارجی استفاده کنیم2-میل فنر عوض بشه
7-دوربین خوب ببندیم
8-واشر آب بندازیم تو میله فنر ظرف خروجی
9- لاستیک تیوپ ببریم بندازیم انتهای میله فنر
واقعا که این چه تفنگیه خودمم یکی نوشو دارم واقعا مزخرفه حیف پول که آدم بده وبعد بخواد اینکارا را بکنه آخر سر هم تفنگ نمیشه من یکی نو دارم بازم نکردم 100 تا ساچمه باش زدم هر قیمتی بخرن میدم
خلاصه کلام این تفنگ 250 تومانی ارزش اینهمه خرج و الافی نداره
این تجربه و حاصل تحقیق من از این تفنگ بود