شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی انواع مدل های اوانیکس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده اوانيكس Evanix products (/forumdisplay.php?fid=47)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=77)
+---- موضوع: معرفی انواع مدل های اوانیکس (/showthread.php?tid=201)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: معرفی انواع مدل های ایوانیکس - masoudsara - 2011-06-19 01:21 PM

یک سوال

سلام به همه دوستان

یه سوال داشتم از دوست عزیز masih.hunter که فکر کنم فقط ایشون رین استورم دارن:
شما تا حالا روپوش روی لوله رو باز کردید ببینین ساختمانش چطوریه ؟
آیا طول لوله اصلی در مدل معمولی و مدل SHB یک اندازه هست؟ از اعداد و ارقام تو کاتالوگ اوانیکس اینطور برمیاد که باید یک اندازه باشه.
گلنگدن اسلحه شما از نوع SB هست میشه یک عکس از نمای نزدیک از هر دو حالت باز و بسته اون بزارید؟ قسمت مشکی که به اهرم اصلی متصله یه پیچ داره بنظر شما اون پیچ قابلیت تنظیم این رو داره که گلنگدن هنگامیکه تو جای خودشه با ضربه کمتر یا بیشتری آزاد بشه؟
اگه هنگامیکه از تفنگ استفاده نمیکنیم گلنگدن رو به حالت آزاد دربیاریم بنظز شما باعث نمیشه که فنر اون کمتر تحت فشار باشه؟

من بلیزارد لوله معمولی RB دارم توی عدد و رقمهایی که تو کاتالوگ اوانیکس هست به موضوع عجیبی برخوردم برای همین طول لوله برام سوال شد:
توی کاتالوگ نوشته:
طول لوله معمولی: 20.87 اینچ
طول شروددبارل: 26.83 اینچ
طول اسلحه( مدل معمولی) : 40.55 اینچ
طول اسلحه ( شروددبارل) : 43.00 اینچ

ما اینجا در اختلاف طول لوله حدود 6 اینچ یا تقریبا 15 سانت مدل شروددبارل با معمولی رو داریم که بنظر منطقی میاد ولی از طرفی وقتی طول کل اسلحه رو میبینیم یک اختلاف 6 سانتی داریم این 9 سانت این وسط کجا رفت نمیدونم !! من لوله و طول کل اسلحه خودمو اندازه گرفتم طول لوله 53 سانت و طول اسلحه 103 سانت هست.
دوستان نظری دارند؟

اولش گفتم یه سوال ولی همین جور هی پرسیدم ! شرمنده.

موفق باشید

RE: معرفی انواع مدل های ایوانیکس - david - 2011-06-19 02:47 PM

(2011-06-19 01:21 PM)masoudsara نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک سوال

سلام به همه دوستان

آیا طول لوله اصلی در مدل معمولی و مدل SHB یک اندازه هست؟ از اعداد و ارقام تو کاتالوگ اوانیکس اینطور برمیاد که باید یک اندازه باشه.
گلنگدن اسلحه شما از نوع SB هست میشه یک عکس از نمای نزدیک از هر دو حالت باز و بسته اون بزارید؟ قسمت مشکی که به اهرم اصلی متصله یه پیچ داره بنظر شما اون پیچ قابلیت تنظیم این رو داره که گلنگدن هنگامیکه تو جای خودشه با ضربه کمتر یا بیشتری آزاد بشه؟
اگه هنگامیکه از تفنگ استفاده نمیکنیم گلنگدن رو به حالت آزاد دربیاریم بنظز شما باعث نمیشه که فنر اون کمتر تحت فشار باشه؟

من بلیزارد لوله معمولی RB دارم توی عدد و رقمهایی که تو کاتالوگ اوانیکس هست به موضوع عجیبی برخوردم برای همین طول لوله برام سوال شد:
توی کاتالوگ نوشته:

ما اینجا در اختلاف طول لوله حدود 6 اینچ یا تقریبا 15 سانت مدل شروددبارل با معمولی رو داریم که بنظر منطقی میاد ولی از طرفی وقتی طول کل اسلحه رو میبینیم یک اختلاف 6 سانتی داریم این 9 سانت این وسط کجا رفت نمیدونم !! من لوله و طول کل اسلحه خودمو اندازه گرفتم طول لوله 53 سانت و طول اسلحه 103 سانت هست.
دوستان نظری دارند؟

موفق باشید

سلام مدل اس اچ بی طول لوله کوتاه تر است وقتی روکش لوله را برداری متوجه میشوی که 10-15 سانت کوتاه تر از مدل معمولی است و فقط روکش روی لوله طول ان را بلند نشان میدهد اما لوله از مدل معمولی کوتاه تر است.موفق باشی

RE: معرفی انواع مدل های ایوانیکس - masoudsara - 2011-06-19 03:10 PM

(2011-06-19 02:47 PM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-06-19 01:21 PM)masoudsara نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک سوال

سلام به همه دوستان

توی کاتالوگ نوشته:

دوستان نظری دارند؟

موفق باشید

سلام مدل اس اچ بی طول لوله کوتاه تر است وقتی روکش لوله را برداری متوجه میشوی که 10-15 سانت کوتاه تر از مدل معمولی است و فقط روکش روی لوله طول ان را بلند نشان میدهد اما لوله از مدل معمولی کوتاه تر است.موفق باشی

سلام دوست عزیز

نمیدونم شاید من نتونستم منظورم رو درست برسونم !
من میدونم که مدل shb در واقع یک روپوش روی لوله داره و طبعا مقداری از لوله بلند تر هست البته 15 سانت رو قبول ندارم ! اونوقت رین استورم مدل شروددبارلش طول لولش 33 سانته؟
بعید میدونم از نظر طول لوله ( لوله خان دار نه کاور لوله) فرقی بین اونها باشه .

در مورد بلیزارد هم نمیدونم کسی متوجه عرایض بنده شده؟
البته اگه دوستان دست بکار بشن با عکس خیلی چیزها واضح میشه . از خود شرکت هم بخاری بلند نمیشه اونا هنوز تو نامه نگاریها شون غلط املایی دارند و تو کاتالوگاشون اشتباه تایپی ( اوانیکس رو منظورم هست)

موفق باشید

RE: معرفی انواع مدل های ایوانیکس - david - 2011-06-19 03:57 PM

(2011-06-19 03:10 PM)masoudsara نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-06-19 02:47 PM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک سوال

سلام به همه دوستان

توی کاتالوگ نوشته:

دوستان نظری دارند؟

موفق باشید

سلام دوست عزیز

نمیدونم شاید من نتونستم منظورم رو درست برسونم !
من میدونم که مدل shb در واقع یک روپوش روی لوله داره و طبعا مقداری از لوله بلند تر هست البته 15 سانت رو قبول ندارم ! اونوقت رین استورم مدل شروددبارلش طول لولش 33 سانته؟
بعید میدونم از نظر طول لوله ( لوله خان دار نه کاور لوله) فرقی بین اونها باشه .

در مورد بلیزارد هم نمیدونم کسی متوجه عرایض بنده شده؟
البته اگه دوستان دست بکار بشن با عکس خیلی چیزها واضح میشه . از خود شرکت هم بخاری بلند نمیشه اونا هنوز تو نامه نگاریها شون غلط املایی دارند و تو کاتالوگاشون اشتباه تایپی ( اوانیکس رو منظورم هست)

موفق باشید

مجددا سلام تو نت سرچ کن تو قسمت ایمیج عکس باز شده اش تو خارج هست و کاملا متوجه میشویی تفاوتش را و توضیح هم داده البته من هم اس اچ بی دارم هم معمولی اما تو عکسها خودت سرچ کنی بهتر متوجه میشی.ممنون موفق باشی

RE: معرفی انواع مدل های ایوانیکس - عبدالرحمن - 2011-06-29 02:22 PM

دوستان کسی اطلاعات کاملتری راجب ای ار 6 و یک مدل اوتومات که جدیدا شرکت زوبین قراره وارد کنه داره ؟

RE: معرفی انواع مدل های ایوانیکس - elmas - 2011-07-13 02:08 AM

اوانیکس یک محصول با کیفیت متوسط به بالاست.
ولی قیمتش تو ایران خیلی بالاتر از بازار های جهانیه که به زودی این مشکل هم رفع میشه.

RE: معرفی انواع مدل های ایوانیکس - بهنام تک تیر - 2011-07-13 04:32 AM

وای عکس کاتولوگ هایی که اقا سحیل تو صفحه ۲ گذاشته به جنون کشونده منو. قدرت یه5/5 زده بود 70تا80 ژول و 4/5 60تا70. وای خدایا. اونای که مسلح کننده شون شبیح گلنگدن برنو بود. وووای.بکشیش عقب و از همون عقب رهاش کنی یک صدایی بده ادم حال کنه.جان. البته نمیدونم صدا میده یانه. وای تو اون لوازم جانبیش. پرژکتور رو اسلحه. قنداق سفارشی. یک کلام _ناموس تفنگ_ اسمشون رو میزارم. من همین الانش که مگنوم350 دارم، هی باهاش توهم میزنم و وهم منو میگیره و خودمو تو ساختمانهای مرتفع استالینگراد بعنوان تک تیر انداز ارتش پیشوا میبینم و انواع خیالات. اگه یکی از اون طرح کلنگدن گیرم بیاد دیگه بدونید از دست میرم دیوانه میشم از توهم زیاد یهو پیاده میزنم میرم المان واسه جنگ و دفاع از برادرهای هم خون خودمون، ژرمنها. حسرت کم داشتیم نداشتن این تفنگها هم روشKhansariha (226)

RE: معرفی انواع مدل های ایوانیکس - stivist - 2011-07-13 07:05 AM

بهنام جان تخیلاتت فوق العاده زیباست.من که لذت بردم.
یا حق

RE: معرفی انواع مدل های ایوانیکس - zeoos328 - 2011-07-13 07:05 AM

(2011-07-13 02:08 AM)دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اوانیکس یک محصول با کیفیت متوسط به بالاست.
ولی قیمتش تو ایران خیلی بالاتر از بازار های جهانیه که به زودی این مشکل هم رفع میشه.

یکم توضیح بدید لطفا چجوری برطرف میشه؟
میخواد خبری بشه؟

RE: معرفی انواع مدل های ایوانیکس - stivist - 2011-07-13 07:12 AM

این اسلحه(renegate) که برادر بزرگتره ar6 هستش یه اسلحه بسیار خوب برای شکار حیوانات جنبده و در حال حرکت هستش.تو یه airgun reports کاملا این دو تا اسلحه رو با هم مقایسه میکنه.از نظر قدرت و دقت و تعداد شات در یک سطح هستند.ولی renegate به دلیل الکترونیکی شدنش بسیار حساس به اب و ضریه هستش.و از طرفی فکر میکنم با ورود این اسلحه و اسلحه هایی مثل کندور یه مشکل بزرگ با نیروی انتظامی و اطلاعات دراینده نچندان دور پیدا میکنیم.مگر اینکه تدبیری اندیشیده بشه.
یا حق