شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
GAMO CFX گامو سی اف ایکس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: GAMO CFX گامو سی اف ایکس (/showthread.php?tid=1013)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - esijoon - 2012-06-13 05:44 PM

(2012-06-13 05:15 PM)himler نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان میخواستم ببینم قنداق کامپوزیتی با چوبی تو قدرتو دقت ممکنه نقشی داشته باشه اسلحه؟چون متاسفانه تو مشهد رویال گیر نمیاد مجبورم یه معمولی بگیرم.

دوست عزیز تو قدرت که هیچ تاثیری نداره

فقط کمی دقت در چوبی بیشتره که اون هم به خاطر بالانس بهتر قنداق چوبی و دفع بهتر لگد هست

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - royal - 2012-06-13 09:12 PM

دوستان برای شکار 5/5 بگیرید و اصلا مشکل دقت و افت نداره مگه میخاید تو 100 متر باهاش شکار بزنی اخرش بتونی 40 متر زیاد نباید از تفنگ انتظار داشت باید در حد خودش باشه
(2012-06-13 03:18 PM)BurstFire نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-06-12 10:08 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز تفنگ رویال چون لگد کمی داره اکثر دوربین ها روش جواب میده من روش یه پایه دوربین لیوپولد و یه دوربین لیوپولد 6 * 42 بستم و چند ساله دارم استفاده میکنم بدون مشکل در کل چون برد انچنان زیادی برای شکار نداره دوربین زیاد گرون قیمت واسش نخر Khansariha (214)

آقای رویال آیا اطلاع دارید که میشه فنر CFX Royal رو عوض کرد تا هم قدرتش بیشتر بشه هم بردش؟ چه گزینه ای برای فنر مناسبتره به نظرتون؟

دوست عزیز من از استادان سوال کردم گفتم میشه فنرشو مثلا با دیانا 35 عوض کرد که گفتن بهتره این کار انجام نشه چون عمر تفنگ رو میاره پایین در ضمن من تا حالا تا 40 متر هم باهاش شکار زدم و از این بیشتر دیگه ازش انتظار ندارم پس دنبالش نرفتم و به نظرم طول عمر مهم تر از قدرت زیاد زود گذر هستش Khansariha (214)
دوستان گامورویال از بالانس بهتر دقت بهتر و صدایی حاصل از داخل تفنگ رو میگیره و با قنداق مونت کارلوش واقعا یه حس حرفه ای به ادم دست میده

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - damoon_61 - 2012-06-15 01:49 AM

درود بر دوستان عزیز و جناب رویال گرامی
همون طور که قبلا گفتم من هم رویال رو در کالیبر 4.5 دارم و چون یه دیانا 35 در کالیبر 5.5 دارم با نظر دوستان موافقم که تو زیر 20 ژول 4.5 افت کمتری داره و کارآیی بالاتری
البته کلا انتخاب کالیبر بیشتر سلیقه ای هستش به نظر من ولی من دو سلاحی که تقریبا از لحاظ قدرت و سرعت برابرن رو دارم و از هر دو راضیم ولی cfx 4.5 وافعا تو فواصل 35-45 متر اصلا افت نداره در حالی که دیانا35 کالیبر 5.5 من تو همین فاصله افت نسبتا محسوسی داره با رویال چندین بار زاغی زدم و هر دفعه فریز شدن
[img][تصویر: 1348e03e23b1.jpg][/img]

این هم عکس دوتا سالار من کنار همدیگه

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - camel_60 - 2012-06-15 03:18 AM

واقعا تفنگ عالی هستش دامون جان نسبت به قیمتش Khansariha (8)
حالا که دوربین بستی روش خیلی دوست دارم یه گروپ گیری کنم باهاش Khansariha (8)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - THUNDER - 2012-06-16 03:09 PM

دوستانی که این سلاح رو در اختیار دارند: کدوم قطعاتش پلاستیکیه؟

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - damoon_61 - 2012-06-17 06:43 PM

(2012-06-15 03:18 AM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا تفنگ عالی هستش دامون جان نسبت به قیمتش Khansariha (8)
حالا که دوربین بستی روش خیلی دوست دارم یه گروپ گیری کنم باهاش Khansariha (8)
چاکرم میلاد جان قابل شما رو نداره
Khansariha (256)
(2012-06-16 03:09 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانی که این سلاح رو در اختیار دارند: کدوم قطعاتش پلاستیکیه؟

والا اولین چیزی که به چشم آدم میاد ماشه و ضامن هستش که پلاستیکیه وچیز دیگه که خیلی من رو نگران میکنه نوع مگسکشه که پلاستیکی هست و اصلا محکم به نظر نمیاد کلا مگسکش از یه سیم نورانی که روی سه تا پایه ی خیلی ضعیف قرار داره تشکیل شده که یکمی ناراحت کنندس
خب قسمت چفت شونده دسته ی زیرواشوش هم پلاستیکیه البته اون فکر نمیکنم که نگران کننده باشه
راستی اگر کسی میدونه مگسک فابریک cfx رو کجا دارن و قیمتش چنده راهنمایی کنه
با سپاس

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - royal - 2012-06-17 09:08 PM

دوست عزیز نگران هیچ کدوم نباش اگه خوب مواظب باشی چیزیش نمیشه Khansariha (214)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - savin - 2012-06-20 06:39 PM

gamo cfx royal امروز عصر در نمایندگی تیراژه 390000 تومان 31/3/91

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - royal - 2012-06-20 10:09 PM

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
اینم گروپ از گامو رویال

فاصله 15 متر

وزش باد

پرومگنوم

4 شات

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - royal - 2012-06-20 11:02 PM

دوست عزیز من تا الان این مشکل رو نداشتم ولی چرا براش یه دوربین نمیگیری تا راحت بشی Khansariha (8)