شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Marksman - 2012-01-07 11:52 AM

کاوه عزیز راه دیگه هم اینه که شما اطلاعاتی مثل جرم ساچمه،سرعت ساچمه،فاصله مرکز دوربین تا مرکز لوله و ... رو به نرم افزار چیرگان بدین تا اول دو صفر دور و نزدیک رو براتون محاسبه کنه و همین طور میزان بالا یا پایین خوردن در هر نقطه از مسیر تراجکتوری رو.اینطوری شما می تونین یه جدول درست کنین که در هر فاصله روی چه میلداتی هدف رو بزنید.البته برای شلیکهای زاویه دار نیاز به آزمون و خطا دارین تا نقطه برخورد رو یدست بیارین.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - arash1324 - 2012-01-09 08:45 AM

ديشب بااجازه دوستان دوربين ليپرز (6-24=50 ) رو روي 460 بستم كه با راهنمايي آقا سهراب بايد شيم گذاري ميشد . دوربين رو بستم و يه تيكه چرم زير دوربين روي پايه عقب گذاشتم . مي خواستم ببينم زومش چطوريه كه واقعا محشره . تو هوا تاريكي ساعت 8 شب روي زوم 24 واقعا عالي ديده ميشد خيلي دقيق و شفاف بود تو فاصله حدودا 400 متر لوستر داخل مغازه روبروي پنجره رو نگاه كردم خيلي خوب و شفاف بود

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - sohrab30 - 2012-01-09 11:09 AM

ارش جان دوربین صفر شد با شیم همه چیز ردیف داداش ؟ Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - arash1324 - 2012-01-09 01:09 PM

(2012-01-09 11:09 AM)sohrab30 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارش جان دوربین صفر شد با شیم همه چیز ردیف داداش ؟ Khansariha (8)
سهراب جان سلام
با راهنمايي شما رفتم تعميرات كفش يه تكه چرم گرفتم و به همون اندازه كه گفتين برش دادم و لبه ها رو هم با تيغ نازك كردم و دوربين رو بسته خيلي جالب مچ شد ولي هنوز تنظيم نكردم طبلكها رو هم آوردم وسط قرار دادم كلا 9 دور بود كه آوردم روي 5 دور گذاشتم تا يه فرصت پيش بياد برم صفرش كنم اون روز هم خيلي مزاحمت شدم ولي بعد اينكه موقتا كاغذ كذاشتم و گروپ گرفتم تو فاصله 36 متر با ساچمه هاي پرومگنوم جديدا ، خوب بود . بابت زحمات تشكر Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - sorooshsaharfekr - 2012-01-10 02:23 PM

سلام من خودم یه شادو 1000دارم پسر داییم میخوادتفنگ بخره تفنگ بادي گامو WHISPER X 5.5 روانتخاب کرده بود بعد اومد به من گفت که به شما بگم ببینین چطوره اگه میشه زود جواب بدین چون اگه الان نخره دیگه واسش نمی خرن.Khansariha (214)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Marksman - 2012-01-10 03:03 PM

(2012-01-10 02:23 PM)sorooshsaharfekr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من خودم یه شادو 1000دارم پسر داییم میخوادتفنگ بخره تفنگ بادي گامو WHISPER X 5.5 روانتخاب کرده بود بعد اومد به من گفت که به شما بگم ببینین چطوره اگه میشه زود جواب بدین چون اگه الان نخره دیگه واسش نمی خرن.Khansariha (214)
دوست عزیز سؤالتون رو تو تاپیک مشاوره خرید سلاح مطرح کنین.اینچا تاپیک مربوط به دوربین هست.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - گل نرگس - 2012-01-19 11:49 PM

یه سوالی ازاساتید داشتم بهترین دوربین برای 52 چی هستش لیپرزی که می گین چقدر پولشه

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - عبدالرحمن - 2012-01-19 11:55 PM

(2012-01-19 11:49 PM)گل نرگس نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سوالی ازاساتید داشتم بهترین دوربین برای 52 چی هستش لیپرزی که می گین چقدر پولشه

دوست عزیز دوربینهای خوب و بصرفه برای فنری که الان در ایران هست بنظرم همون لیپرز و سنتر پوینته که الان فکر کنم موجود نباشه

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - ln 1 - 2012-01-21 07:44 PM

با سلام به همگی. میخواستم نظر دوستان را راجع به دوربین bsa تلویزیونی بدونم. ایا کسی استفاده کرده . ایا روی دیانا 54 جواب میده . زومش هم 3-9 هستش. ظاهرش خوبه قیمتش هم حدود 120 تومنه الان

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - sohrab30 - 2012-01-21 07:50 PM

دوست عزیز لیپرز الان بنده فقط یه مدل موجود دارم اونم 50*16-4 هست و تو تاپیک مژده قیمت هم هست Khansariha (8)