شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - alireza - 2012-08-05 02:28 AM

۱۶۰۰۰۰۰نه ۱۶۵۰۰۰۰ (خریدار بنده بودم!

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - amirjoon - 2012-08-05 08:30 AM

(2012-08-05 02:28 AM)alireza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله بازار خراب کن ایشون بودن! خخخخخخ
مبارکKhansariha (48)ه...با سایلنسر یا بدون؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - alireza - 2012-08-05 01:24 PM

امیر جون قابل نداره.اگه دستور بدی تقدیم میکنم. بله با سایلنسر گرفتم. ضمنا اگه وسیله ای دلت گرفت دیگه ۵۰ تمن صد تمن نکن.در کل اگه شما میخوای تفنگو قابل نداره .

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - djmetal666 - 2012-08-05 02:00 PM

(2012-08-05 08:30 AM)amirjoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-08-05 02:28 AM)alireza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز من قیمتی که مدیران گفتند دادم..بازار خراب کن کسایی هستند که باعث بالا و پایین رفتن ارز و.... میشن دادا خخخخخخخخخخخخ
من راستش 1700 تا 1800 در مشهد مشتری داشتم دادا منتها دوست داشتم از بچه های سایت باشن و کسی از بچه های سایت خواست بفروشه ادرسه ایشون رو بدم.
(2012-08-05 01:24 PM)alireza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیر جون قابل نداره.اگه دستور بدی تقدیم میکنم. بله با سایلنسر گرفتم. ضمنا اگه وسیله ای دلت گرفت دیگه ۵۰ تمن صد تمن نکن.در کل اگه شما میخوای تفنگو قابل نداره .

اقا خیلی مبارک باشه .
Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - esijoon - 2012-08-05 02:06 PM

متال جان منظور امیر از بازار خراب کن این بود که خودش قصد خرید داشت ولی آقا علیرضا زودتر خرید کرد و تو این اوضاع که پی سی پی هاتسان کیمیا شده دستش بی هاتسان موند.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - aghajoon - 2012-08-05 03:10 PM

(2012-08-05 02:00 PM)djmetal666 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-08-05 08:30 AM)amirjoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز من قیمتی که مدیران گفتند دادم..بازار خراب کن کسایی هستند که باعث بالا و پایین رفتن ارز و.... میشن دادا خخخخخخخخخخخخ
من راستش 1700 تا 1800 در مشهد مشتری داشتم دادا منتها دوست داشتم از بچه های سایت باشن و کسی از بچه های سایت خواست بفروشه ادرسه ایشون رو بدم.
(2012-08-05 01:24 PM)alireza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا خیلی مبارک باشه .
Khansariha (8)

بحث سر قیمت نیست دوست عزیز ، ولی چون ما با هم در خصوصی صحبت کرده بودیم بهتر بود حداقل قبل از اینکه به مشتری دیگه بدید یه زنگ به من میزدید تا با هم یه صحبتی میکردیم و اگه به توافق نمیرسیدیم شما با طرف دیگه وارد معامله میشدید ، ما که هرچی گفتیم یه شماره تماس بدید شما ندادی بعد هم که من شمارمو دادم و قرار شد زنگ بزنید، فرداش سر کار همش منتظر تماس شما بودم و پول را آماده کرده بودم تا هر موقع گفتید بریزم به حساب و عصری اومدم دیدم که تفنگ را فروختید ، حالا از اینها گذشته حداقل جواب پیام خصوصی من را میدادید تا مسئله اینجا مطرح نشه.
به هر حال انشااله مبارک آقا alireza باشه ولی من الان آک و توی جعبه این تفنگ را بانه سراغ دارم 1600 ولی چون نمیتونم مرخصی بگیرم نرفتم سراغش ، و البته طرف احتمالا ق ا چ ا ق ی تفنگ را وارد کرده و نمیتونم بهش اعتماد کنم که تفنگ را برام بفرسته.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - amirjoon - 2012-08-05 03:34 PM

دقیقا بنده هم با علی جان موافقم اصلا بحث سر قیمت نیست...
بنده بیشتر در اولویت قرار داشتم و زودتر هم اعلام خرید دادم و گفتم به همون قیمت پایه خریدارم و پیام خصوصی هم داده بودم که تا پایان فروش هیچ گونه جوابی دریافت نکردم!
بعد هم که بحث مزایده پیش اومد گفتم قیمت رو داخل تاپیک اعلام کنید تا بیشترین قیمت مشخص شه که بعد ایجاد دلخوری نکنه باز هم هیچ جوابی دریافت نشد وگرنه بنده هم با سایلنسر 1650 خریدار بودم حتی بیشتر! بعد هم که دیدیم بدون سرو صدا فروخته شد!!

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - djmetal666 - 2012-08-05 03:36 PM

(2012-08-05 03:10 PM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-08-05 02:00 PM)djmetal666 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا خیلی مبارک باشه .
Khansariha (8)

بحث سر قیمت نیست دوست عزیز ، ولی چون ما با هم در خصوصی صحبت کرده بودیم بهتر بود حداقل قبل از اینکه به مشتری دیگه بدید یه زنگ به من میزدید تا با هم یه صحبتی میکردیم و اگه به توافق نمیرسیدیم شما با طرف دیگه وارد معامله میشدید ، ما که هرچی گفتیم یه شماره تماس بدید شما ندادی بعد هم که من شمارمو دادم و قرار شد زنگ بزنید، فرداش سر کار همش منتظر تماس شما بودم و پول را آماده کرده بودم تا هر موقع گفتید بریزم به حساب و عصری اومدم دیدم که تفنگ را فروختید ، حالا از اینها گذشته حداقل جواب پیام خصوصی من را میدادید تا مسئله اینجا مطرح نشه.
به هر حال انشااله مبارک آقا alireza باشه ولی من الان آک و توی جعبه این تفنگ را بانه سراغ دارم 1600 ولی چون نمیتونم مرخصی بگیرم نرفتم سراغش ، و البته طرف احتمالا ق ا چ ا ق ی تفنگ را وارد کرده و نمیتونم بهش اعتماد کنم که تفنگ را برام بفرسته.
دوست عزیز ایشون زودتر میخواستند اما معلوم نبود.در هر صورت قسمت ایشون بود بازم بنده متاسفم.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - aghajoon - 2012-08-05 03:57 PM

بهتره دیگه بحث را اینجا تمومش کنیم تا بیشتر از این از موضوع تاپیک منحرف نشیم . ولی در کل اگه مدیران محترم چنین مسائلی را در تاپیک خرید و فروش به صورت یک قانون مصوب کنند دیگه از این مشکلات به وجود نمیاد.
مثلا اینکه حق با کسیه که زودتر اعلام خرید کرده یا نه.

یا مثلا فروش مزایده ای در سایت آزاده یا نه و اگه آزاد چه شرایطی داره و ....

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - alireza - 2012-08-05 11:21 PM

امروز
با استفاده از لوله ۵لایه شماره ۲۰ بطور کامل لقی و بی محافظ بودن لوله رو
گرفتم‎ ‎‏.‏‎ )‎منظورم لقی موجود در همه مدلهای ‏‎(AT‏ بطوریکه لایه بیرونی به مخزن میچسبه و لوله تفنگ در جان لوله
آزاده.هزینه این تیون ۳۰۰ تومانه و مقداری هم به ابهت تفنگ اضافه میشه.