شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دفترچه شناسایی شکارچیان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: اصول،مفاهیم و فرهنگ شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=89)
+--- انجمن: فرهنگ شکار (/forumdisplay.php?fid=90)
+--- موضوع: دفترچه شناسایی شکارچیان (/showthread.php?tid=2183)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: دفترچه شناسایی شکارچیان - yahyarav - 2015-12-03 10:58 PM

سلام مجددKhansariha (8)
جالب اینجاست که توسایت استانمون اطلاعیه صادرشده هفته پیش مبنی برثبت نام متقاضیان براگرفتن دفترچه،منم که رفتم واسه ثبت نام،اونابهم گفتن ثبت نام نکن احتمالا دفترچه نمیاد،پولت راهدرنده،ازاوناانکارازمنم اسرار،هرجوری بودثبت نام کردم،حالاهم موندم میاد؟نمیاد؟چه مدت طول میکشه!!!!!

RE: دفترچه شناسایی شکارچیان - talebeamoli - 2015-12-03 11:10 PM

یادتونه گفتم نمیشه به این جماعت با فرهنگ و بسیار فرهیخته اعتماد کرد؟

البته راست هم میگن...... بیچاره ها چطور این همه دفترچه رو تکثیر کنن....

شاید قراره با دست بنویسن که انقدر طول میکشه.........
فصل شکار داره تموم میشه
به نظرم بد ترین توهین همین چیزاست........ البته دور از جناب شما و عزیزان دیگه شما و همه عزیزان بزرگواریدKhansariha (8)

RE: دفترچه شناسایی شکارچیان - yahyarav - 2015-12-03 11:19 PM

سلام مجددKhansariha (8)
آخرش بااین کارهای بظاهرخردمندانه ودلسوزانه محیط زیست باکلیه منابع طبیعی وزیستی رابه فنامیدن،چن هفته قبل که واسه گرفتن پروانه رفته بودم یکی ازمسئولین محیط زیست شهرمون،اینقدرعاجزانه گفت که افرادی هستن سالیانه بیش از100تاکبک بصورت غیرمجازمیکشن،وکاری هم ازدستمون برنمیاد،خواستم سرمو به دیواربکوبم
اونافقط وفقط زورشون به ماهامیرسه وازرودررویی باقانون شکنان عاجزند،وتلافیشوسرمادرمیارنKhansariha (8)

RE: دفترچه شناسایی شکارچیان - bettles - 2015-12-04 01:43 PM

(2015-11-30 04:38 PM)yahyarav نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (8)
افرادی که برای گرفتن دفترچه شکارثبت نام کردن،چه مدت طول میکشه تادفترچه بدستشون برسه؟؟؟؟؟Khansariha (256)Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (172)Khansariha (226)Khansariha (256)

سلام
بستگی داره که کی دفترچه به اداره محیط زیست شهرتون برسه.......... وگرنه بقیش کار سه سوته.......

RE: دفترچه شناسایی شکارچیان - asman - 2015-12-04 01:55 PM

من دیروز تماس گرفتم گفتن معلوم نیست کی بیاد شاید یکی دوماه دیگه

RE: دفترچه شناسایی شکارچیان - mmohammadi - 2015-12-05 09:08 AM

سلام
بنده ساکن تهرانم
الان با محیط زیست کل تماس گرفتم
گفتن دفترچه شناسایی نداریم که صادر کنیم انشالله سال دیگه
پروانه شکار هم که تهران نمیدن
نامردا

RE: دفترچه شناسایی شکارچیان - 300WSM - 2015-12-05 12:20 PM

با سلام
متاسفانه امسال علیرغم اینکه استان ما جزو لیست ممنوعه نبود ولی بقول جناب احمدی دست ما از پروانه و دفترچه کوتاه ماند.

RE: دفترچه شناسایی شکارچیان - yahyarav - 2015-12-05 01:23 PM

سلامKhansariha (8)
امروز،فرصتی شد وبه محیط زیست شهرمون زنگ زدم،برای دفترچه شکاری که ثبت نام کرده بودم،که گفتن نیومده وخبری نداریمKhansariha (290)Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (367)

RE: دفترچه شناسایی شکارچیان - asman - 2015-12-05 02:49 PM

(2015-12-05 12:20 PM)300WSM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
متاسفانه امسال علیرغم اینکه استان ما جزو لیست ممنوعه نبود ولی بقول جناب احمدی دست ما از پروانه و دفترچه کوتاه ماند.

دوست گرامی ببخشید( اسم شریفتونو نمیدونم) چرا پروانه نگرفتید ؟ ایا دفترچه نداشتید؟ میتونستن بدون دفترچه پروانه بدن البته اگه دلشون بخواد

RE: دفترچه شناسایی شکارچیان - 300WSM - 2015-12-05 03:12 PM

ارادتمند علی هستم.دفترچه که دارم ولی مهلتش دو ساله که تموم شده , متاسفانه امسال نه دفترچه صادر شد و نه پروانه