شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی بنجامین تریل ان پی نسل BENJAMIN TRAIL NP 2 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده بنجامين Benjamin products (/forumdisplay.php?fid=48)
+---- انجمن: سایر محصولات و تجهیزات (/forumdisplay.php?fid=81)
+---- موضوع: معرفی بنجامین تریل ان پی نسل BENJAMIN TRAIL NP 2 (/showthread.php?tid=1753)

صفحه ها: 1 2 3 4

RE: معرفی بنجامین تریل ان پی نسل BENJAMIN TRAIL NP 2 - amn - 2021-12-19 06:12 PM

سلام استاد tinger بزرگوار.
متاسفانه الان این بنجامین ها خیلی کمیاب شدن توی کرمان از هرکس می پرسیدم میگفت ندارم.
حتی یه نفر بود که در کمال تعجب از این اسلحه بد گویی میکرد ؛ میگفت بیا گامو بخر به جای اون.
بیشتر که سوال پیچش شدم گفت ندارم منم آیه را خوندم.
این واشری که تراشیدید از توی عکس هم مشخصه کیفیت تراش کاری بالایی داره ؛ پلی اورتان المان هم که دیگه همه می دونیم عالیه.
هنوز هم بنجامین تون رو دارید یا دادید رفته ؟
و آقای fkh میگن مشتری تون هستن ؛ احتمالا اسلحه فروشی دارید ؟
موفق باشید در پناه حق.

RE: معرفی بنجامین تریل ان پی نسل BENJAMIN TRAIL NP 2 - fkh - 2021-12-19 07:39 PM

سلام دوستم.Khansariha (8)
نه عزیز اسلحه فروشی ندارم.
واسه شادو و رنجر 125 از اقا tinger واشر خریدم خیلی عالی بودن.میارزه ادم بخره و ذخیره کنه به عنوان قطعه استهلاکی تفنگ.Khansariha (8)

RE: معرفی بنجامین تریل ان پی نسل BENJAMIN TRAIL NP 2 - amn - 2021-12-19 07:43 PM

سلام fkh جان.
ممنون از جوابت. انشالله خدا اسلحه هات رو بیشتر کنه و ماشه شون هم برات بچکه.
همین واشر سر پیستون که ما دست کم میگیریمش اگه خراب بشه تفنگ دیگه نه دقتی براش میمونه و نه قدرتی.

RE: معرفی بنجامین تریل ان پی نسل BENJAMIN TRAIL NP 2 - tinger - 2021-12-19 08:37 PM

(2021-12-19 06:12 PM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام استاد tinger بزرگوار.
متاسفانه الان این بنجامین ها خیلی کمیاب شدن توی کرمان از هرکس می پرسیدم میگفت ندارم.
حتی یه نفر بود که در کمال تعجب از این اسلحه بد گویی میکرد ؛ میگفت بیا گامو بخر به جای اون.
بیشتر که سوال پیچش شدم گفت ندارم منم آیه را خوندم.
این واشری که تراشیدید از توی عکس هم مشخصه کیفیت تراش کاری بالایی داره ؛ پلی اورتان المان هم که دیگه همه می دونیم عالیه.
هنوز هم بنجامین تون رو دارید یا دادید رفته ؟
و آقای fkh میگن مشتری تون هستن ؛ احتمالا اسلحه فروشی دارید ؟
موفق باشید در پناه حق.
نه عزیز بنجامین رو فروختم خیلی تفنگ داشتم که مفت فروختم در حالی که اصلا به پولشون نیاز نداشتم بیخود و بی‌جهت دوتا سوماترا فروختم
گام پاور فروختم وایرخ۱۰۰ فروختم اشتایر هانتینگ فروختم وایرخ ۸۰ فروختم
مگنوم ۳۵۰ فروختم
گام پاور استیلا فروختم
هادیان bt65rbفروختم
یه نفر بهم گفت مگه تفنگهای ساخت میزدم که فروختیشون!؟
هییییی الان با پول همشون یه pcpنمیتونم بخرم
خلاصه که زکیییییییی....
کی فکر میکرد مثلاً bt65بشه ۱۲ میلیون در حالی که من bt65 رو با تلمبه هاتسان فروختم ۹۰۰ تومن!!!!!
بنجامین آن پی رو هم فروختم۱۲۰۰!!!! سال ۸۹ ۶ تا cz خریدم دونه ای ۶۸۰هزار تومن!
به قول شاعر: حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله...

(2021-12-19 05:06 PM)fkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2021-12-19 04:27 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من واشر سر پیستون بنجامین تریل آن پی ایکس ال رو دارم با جنس عالی پلی اورتان آلمانی دوستان اگر. واشر سرپیستونشون مستحلک و خراب شده من دارمKhansariha (8)

سلام اقای tinger
من از مشتری های قدیمی شما هستم.
دوباره واشر سرپیستون میتراشید؟واسه چه تفنگایی دارین؟قیمتشون چند هست؟
سلام عزیزم با آمدن pcpها مشتری واشر پیستون کم شده الان فعلا واشر شادو دارم احتمالا واشر دیاناها رو هم بتراشم یه زمان مشتری واشر پیستون خیلی زیاد بود الان شده ماهی یک نفر
درهر صورت ما در خدمتیم گرامیKhansariha (8)

RE: معرفی بنجامین تریل ان پی نسل BENJAMIN TRAIL NP 2 - amn - 2021-12-19 08:50 PM

سلام tinger جان.
آقا ضرر کردید بد هم ضرر کردید.
الان همون وایرخ 100 که گیر باد هم نمیاد.
ولی من تا حالا هیچی اسلحه و.. نفروختم. هرچی خریدم.
فعلا یه هانتر 301 و یه هاتسان 1100 و یه چینی 62 دارم. از همه شون هم راضی هستم.
شما چی دارید در حال حاضر ؟
این دیانا 56 بد جور دلمو برده شبانه روز بهش فکر میکنم امان از جیب خالی.Khansariha (226)
الان هم که شده 21 تومن.Khansariha (367)
اون قدیما اسلحه ها مفت بودن ما نمی فهمیدیم
الان هم که دیگه ...... شدن خدا تومن.
این بنجامین ها هم اسلحه های ردیفی به نظر میان.
شما تجربه تون از استفاده ازشون چیه ؛ راضی بودید ؟ کیفیتش در حد دیانا هست ؟
این شاعر هم شعرش شده حکایت دل ما خخخخخ.
راستی توی تاپیک رنجر 135 ابتکارات خوبی روی اون اسلحه کرده بودید ؛ اون در چه حاله ؟
برقرار باشید. در پناه حق.

RE: معرفی بنجامین تریل ان پی نسل BENJAMIN TRAIL NP 2 - tinger - 2021-12-19 10:29 PM

(2021-12-19 08:50 PM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام tinger جان.
آقا ضرر کردید بد هم ضرر کردید.
الان همون وایرخ 100 که گیر باد هم نمیاد.
ولی من تا حالا هیچی اسلحه و.. نفروختم. هرچی خریدم.
فعلا یه هانتر 301 و یه هاتسان 1100 و یه چینی 62 دارم. از همه شون هم راضی هستم.
شما چی دارید در حال حاضر ؟
این دیانا 56 بد جور دلمو برده شبانه روز بهش فکر میکنم امان از جیب خالی.Khansariha (226)
الان هم که شده 21 تومن.Khansariha (367)
اون قدیما اسلحه ها مفت بودن ما نمی فهمیدیم
الان هم که دیگه ...... شدن خدا تومن.
این بنجامین ها هم اسلحه های ردیفی به نظر میان.
شما تجربه تون از استفاده ازشون چیه ؛ راضی بودید ؟ کیفیتش در حد دیانا هست ؟
این شاعر هم شعرش شده حکایت دل ما خخخخخ.
راستی توی تاپیک رنجر 135 ابتکارات خوبی روی اون اسلحه کرده بودید ؛ اون در چه حاله ؟
برقرار باشید. در پناه حق.
یادم رفت بگم دیانا۵۶ و ۴۷۰ هم داشتم فروختم.
اون ۱۳۵ هم شوهر دادم رفت
بنجامین تریل واقعا تفنگ با کیفیتی. هست من کالیبر ۴.۵ رو داشتم مسلح کردنش بسیار لذت بخش و لگد کم و دقت خوب و آرگونومی خوب و صدای شلیک که خییییلی کم بود البته من با گریس نسوز تیونش کرده بودم سوپرسونیک شلیک میکرد.

RE: معرفی بنجامین تریل ان پی نسل BENJAMIN TRAIL NP 2 - Mohammadsardar - 2021-12-19 10:35 PM

سلام به عزیزان دل آقا tinger ( ببخشید اسمتون رو نمیدونم ) ارادت خیلی خوشحالم یکی از کاربران با سابقه به ما افتخار دادن اومدن با ما هم صحبت شدن واقفا کیف کردم دیدم شما پست گذاشتید و در تاپیک های مختلف که مطالعه شون کردم نام کاربری شما رو زیاد دیدم دمتون گرم اینشالاه همیشه سرزنده باشید و این گرونیها تموم بشه دوباره همگی تفنگدار بشیمو ...ببخشید زیاد صحبت کردمKhansariha (8)

RE: معرفی بنجامین تریل ان پی نسل BENJAMIN TRAIL NP 2 - amn - 2021-12-20 06:34 AM

سلام. خدمت همه.
Tinger جان ؛ چطور دلتون اومد از ۵۶ بگذرید ؟
/ خیلی ممنون که جواب ما تازه کار ها رو میدید.
موفق باشید فعلا خداحافظ.

RE: معرفی بنجامین تریل ان پی نسل BENJAMIN TRAIL NP 2 - tinger - 2021-12-20 11:36 AM

(2021-12-20 06:34 AM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. خدمت همه.
Tinger جان ؛ چطور دلتون اومد از ۵۶ بگذرید ؟
/ خیلی ممنون که جواب ما تازه کار ها رو میدید.
موفق باشید فعلا خداحافظ.
عزیز جان منم تازه کارم و شاگردی اساتید رو میکنم.فکر کنم اولین نفری بودم توی ایران که ۵۶ خریدم چون تمام مغازه های فردوسی رو نگاه کردم ۵۶ نبود بعد رفتم فروشگاه عماد صبوری دیدم یه تفنگ گردن کلفت شبیه ۵۴ داره پرسیدم اون چه تفنگیه گفت دیانا۵۶ ،دیروز آوردم منم خریدم.آوردم شهر خودمون همون آک فروختمش ۵۰۰هزار تومنKhansariha (367) این شد که به عقل خودم الان شک کردم خخخخخ

(2021-12-19 10:35 PM)Mohammadsardar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به عزیزان دل آقا tinger ( ببخشید اسمتون رو نمیدونم ) ارادت خیلی خوشحالم یکی از کاربران با سابقه به ما افتخار دادن اومدن با ما هم صحبت شدن واقفا کیف کردم دیدم شما پست گذاشتید و در تاپیک های مختلف که مطالعه شون کردم نام کاربری شما رو زیاد دیدم دمتون گرم اینشالاه همیشه سرزنده باشید و این گرونیها تموم بشه دوباره همگی تفنگدار بشیمو ...ببخشید زیاد صحبت کردمKhansariha (8)
مخلص شما میثم هستم

RE: معرفی بنجامین تریل ان پی نسل BENJAMIN TRAIL NP 2 - amn - 2021-12-20 02:46 PM

سلام میثم جان.
شما بزرگ مایید.Khansariha (8)
واقعا حیف عجب گوهری رو از دست دادید ؛ الان شده ۲۲ میلیون.