شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - achilles - 2016-10-12 11:03 AM

داخلشه باید بازش کنی تا متوجه بشی توضیحش یمقدار سخته

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Azin Mehr - 2016-10-12 07:33 PM

(2016-10-12 11:03 AM)achilles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داخلشه باید بازش کنی تا متوجه بشی توضیحش یمقدار سخته

این از اون راهنماییهاییه ک : (نمیدونم همینجوری ی چیزی گفتم دور هم باشیم)Khansariha (8)

البته این رو هم متذکر بشم باز کردن تلمبه به همین راحتی نیست مخصوصآ اگر یکی دو سالی از عمرش گذشته باشه چون تو این دوره بر اثر رطوبت زنگ میزنه و ب راحتی باز نمیشه
در ضمن ارسال: #562 این صفحه ک کاربر tinger ارسال کردن هم دقت کنید و در آخر اگر ب نتیجه نرسیدید از کاربر tinger کمک بگیرید ایشون فوق تخصص امعا و احشا تلمبه رو اخذ کردن و همین روزاست ک مدرک phd شون رو هم بگیرنKhansariha (256)
جدا از شوخی تجربشون تو تعمیر تلمبه حرف نداره

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Pedam - 2016-10-12 07:36 PM

تشکر دوست عزیز

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - achilles - 2016-10-29 01:36 AM

دوستان یه سوال من کرنوگراف ندارم که تست کنم. چند دور فنر چکش رو زیاد کردم و قدرتش خیلی زیاد شده و لی نصبت به قدرت تعداد شاتش هم کم شده ولی چون نیاز من تعداد شات هست بنابراین میخواستم اون رو به حالت اول برگردونم.برای همین میخواستم بدونم ای تی 44 به صورت نرمال از فشار 200 بار تا 100 بار باید چند شات بده؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - aloneboy - 2016-10-29 07:34 AM

(2016-10-29 01:36 AM)achilles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه سوال من کرنوگراف ندارم که تست کنم. چند دور فنر چکش رو زیاد کردم و قدرتش خیلی زیاد شده و لی نصبت به قدرت تعداد شاتش هم کم شده ولی چون نیاز من تعداد شات هست بنابراین میخواستم اون رو به حالت اول برگردونم.برای همین میخواستم بدونم ای تی 44 به صورت نرمال از فشار 200 بار تا 100 بار باید چند شات بده؟

اتفاقا منم برعکس مشکل شما رو دارم
کم کردن فشار فنر تعداد شاتم رو از دویست تا صد بار رسوندم به هفتاد شات ولی دقت تفنگ فوق العاده افت کرده و حالا بدون کرونوگراف نمیدونم چه طور میشه اصلاحش کرد
لطفا اگر دوستان راه حلی دارند بیان کنن
ممنون

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - achilles - 2016-10-30 12:16 AM

کم کردن فشار فنر تعداد شاتم رو از دویست تا صد بار رسوندم به هفتاد شات ولی دقت تفنگ فوق العاده افت کرده و حالا بدون کرونوگراف نمیدونم چه طور میشه اصلاحش کرد
ممنون
[/quote]
کاری نداره که شما به صورت حسی و از روی تجربه قبلی پیچ فنر چکش رو بپیچون و بصورت خالی از 200 بار تا 100 بار شلیک کن ببین چندتا شات میده انقدر این کار رو بکن تا تعداد شاتها بین 30 تا 40 شات بشه.
مشکل من اینه که دقیقا یادم نیست بصورت نرمال و کارخونه ای چندتا شات میداد از 200 بار تا 100 بار.؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - ROHAMKHAN - 2016-10-31 08:56 PM

سلام بر دوستان و اساتید
امروز داشتم والو ای تی را تمیز میکردم و سوزن را کاملا در اوردم بطور اتفاقی والو را بدون سوزن روی کار بستم و دیدم وقتی ولوم را میپیچونم و سفت میکنم چکش را حدود2 میلیمتر عقب میرونه و با این کار عملا پیچ استپ چکش بیمعنا میشه چون چکش مستقیم به سر والو میخوره و می ایسته و اصلا به اون پیچه نمیرسه . به نظر شما مشکل از کجاست ؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - ROHAMKHAN - 2016-11-02 08:03 PM

(2016-10-29 07:34 AM)aloneboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-10-29 01:36 AM)achilles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون

دوست عزیز شما زحمت بکشید و قنداق تفنگر در بیارید و بجای اچار الن عمق یاب یه کولیس یعنی میله ای که با باز کردن دهانه کولیس از زیر دسته بیرون میاد را وارد سوراخ کنید و عمق را بسنجید اگر عمق 110 میلیمتر بود شما حدودا 35 شات مناسب دارین و اگر 109 بود حدود 30 شات . البته بنظرم چون ابعاد ای تی ها یکسانه من این اندازه گیری را خدمتت عرض کردم .

موفق باشید

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - garshasb - 2016-11-02 09:36 PM

(2016-10-30 12:16 AM)achilles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-10-29 07:34 AM)aloneboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون
کاری نداره که شما به صورت حسی و از روی تجربه قبلی پیچ فنر چکش رو بپیچون و بصورت خالی از 200 بار تا 100 بار شلیک کن ببین چندتا شات میده انقدر این کار رو بکن تا تعداد شاتها بین 30 تا 40 شات بشه.
مشکل من اینه که دقیقا یادم نیست بصورت نرمال و کارخونه ای چندتا شات میداد از 200 بار تا 100 بار.؟
[/quote]

از 200 تا 100 میتونه بین 33 تا 40 شات بده.
یعنی به ازای هر 10 بار بین 3 تا 4 شات. بصورت خالی تست کردن هم یک روش هست اما چرا باید کل بازه را تست کرد! با 3 یا 4 شلیک اگر بیشتر یا کمتر از ده بار مصرف کرد یعنی هنوز به حالت دیفالت نرسیده اید.
(2016-10-31 08:56 PM)ROHAMKHAN نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان و اساتید
امروز داشتم والو ای تی را تمیز میکردم و سوزن را کاملا در اوردم بطور اتفاقی والو را بدون سوزن روی کار بستم و دیدم وقتی ولوم را میپیچونم و سفت میکنم چکش را حدود2 میلیمتر عقب میرونه و با این کار عملا پیچ استپ چکش بیمعنا میشه چون چکش مستقیم به سر والو میخوره و می ایسته و اصلا به اون پیچه نمیرسه . به نظر شما مشکل از کجاست ؟

تفنگ و والوتون سالمه دستکاری نکنید.
اگر اون پیچ درگیر باشه که هیچ وقت چکش به والو نمیخوره!
اون پیچ برای هنگامی کارشو نشون میده که با مخزن خالی یا فشار پایین شلیک میکنید. یعنی از یک حدی نمیزاره چکش جلوتر بره. بدیهی است موقعی که فشار بالاست به دلیل مقاومت هوای پشت والو این اتفاق نمیتونه بیفته.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - ROHAMKHAN - 2016-11-03 09:24 PM

تفنگ و والوتون سالمه دستکاری نکنید.
اگر اون پیچ درگیر باشه که هیچ وقت چکش به والو نمیخوره!
اون پیچ برای هنگامی کارشو نشون میده که با مخزن خالی یا فشار پایین شلیک میکنید. یعنی از یک حدی نمیزاره چکش جلوتر بره. بدیهی است موقعی که فشار بالاست به دلیل مقاومت هوای پشت والو این اتفاق نمیتونه بیفته.
[/quote]

ممنون برادر گشاسب . اخه تعجب منم همینه وقتی پیچ استپ بسته هست و کاملا سالمه وقتی والو را بدون سوزن میبندم دقیقا چکش را حدود 2 میل میده عقب که همین باعث شده سوال کنم و مسدع اوقات دوستان بشم . واقعا توش موندم مشکل از کجاست چون پورت هوا سر جاشه و نشون میده که قطعه جابجا نشده و امکان نداره چکش در اثر ضربه بلند تر بشه و یا والو بلند تر بشه Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)