شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - HamidArgha - 2016-09-08 09:28 PM

باسلام.دوست عزیز یه جدول از اندازه اورینگهای ای تی براتون میزارم.اندازه اورینگ مورد نظر رو یادداشت کنید ببر شیراز خ سعدی مغازه نعمت الهی.خودش اگر وایتون داشت که بهت میده اگر نداشت بیعانه میگیره ازت برات از تهران سفارش میده یک روزه میرسه دستت.من از اورینگهای پر مصرف چندتایی سفارش دادم تا چند وقت دیگه دربدر اورینگ نمیشمKhansariha (8)[تصویر: -اورینگat44.jpg]

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - discovery - 2016-09-08 11:23 PM

خیلی خیلی ممنونم انشالله شنبه میرم سراغشKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - achilles - 2016-09-20 07:50 PM

دوستان لطفا اگر کسی ای تی 44 نوری رو با ساچمه jsb 18 گرین کرنو گرافی کرده لطفا بگه چند بوده؟؟؟؟
ممنون میشم.

هم قدرت رو ذکر کنید و هم سرعت

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - garshasb - 2016-09-21 07:29 PM

(2016-09-20 07:50 PM)achilles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان لطفا اگر کسی ای تی 44 نوری رو با ساچمه jsb 18 گرین کرنو گرافی کرده لطفا بگه چند بوده؟؟؟؟
ممنون میشم.

هم قدرت رو ذکر کنید و هم سرعت

ای تی و گلادیوس تغیری در قدرت نداشتند.
260 متر بر ثانیه میانگین 30 شات هستش با ساچمه 18 گرین
حدود 40 ژول میانگین داره و کمترین 37 ژول هست و بیشترین 41.5 ژول

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - smart - 2016-09-22 08:52 PM

رگوله هستند؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - joseffist - 2016-09-22 09:32 PM

سلام دوستان

من تجربه مهمی از AT44 دارم ،

باهاش تیراندازی ، هدفزنی ، سرویس اورینگها انجام میدادم ، تجربیات جدیدی از زدن هدف به انواع شیشه و سنگ و غیره ،

انواع ساچمه های ایرانی و خارجی ، چه حال داشت ساچمه ارزان قیمت آذرخش ، چه حالی میداد دوربین ارزان قیمت و البته کارای
سنترپویت 16X و ...

وقتتون نگیرم ، بالاترین تجربه اینکه مواظب باشید ! وقتی بچه دار بشید همش تعطیله !!!

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - asadasadi - 2016-09-23 11:55 AM

سلام دوستان
یه سوال داشتم
می خواستم ببینم اورینگی که جلوی مگسک قرار داره کارش چیه و آیا نقش مهمی داره ؟
چون من چند بار که سایلنسر رو باز و بسته کردم این اورینگ پاره شد میخواستم ببینم اگه کارایی مهمی نداره دیگه نذارمش
اگه وجودش مهمه بی زحمت سایزش رو بگید که تهیش کنم
ممنون از همه Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Azin Mehr - 2016-09-23 06:01 PM

این اورینگ باعث آب بندی بین سایلنسر و لول میشه و نبودش تو شلیک با سایلنسر رو دقت مقداری تاثیر منفی میزاره
من قسمت اورینگ سایلنسر دست سازم رو ب تراشکار گفتم گشادترش کرد و بعد هم برای آب بندی از نوار تفلون دور رزوه لول تفنگ استفاده کردم
شما اگر باز هم اورینگ تهیه کنید تفاوتی نمیکنه و بازم پاره میشه یا از همین روش من استفاده کنید کلآ بیخیال اورینگ بشید و یا سایلنسر رو بدید تراشکار تا ی مقدار کمی قسمت اول رزوه رو کشادتر کنه و هم سایز محافظ رزوه فابریک همراه تفنگ دربیاره ک همون روش اول بنظزم بهترهKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - asadasadi - 2016-09-24 02:12 PM

(2016-09-23 06:01 PM)Azin Mehr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این اورینگ باعث آب بندی بین سایلنسر و لول میشه و نبودش تو شلیک با سایلنسر رو دقت مقداری تاثیر منفی میزاره
من قسمت اورینگ سایلنسر دست سازم رو ب تراشکار گفتم گشادترش کرد و بعد هم برای آب بندی از نوار تفلون دور رزوه لول تفنگ استفاده کردم
شما اگر باز هم اورینگ تهیه کنید تفاوتی نمیکنه و بازم پاره میشه یا از همین روش من استفاده کنید کلآ بیخیال اورینگ بشید و یا سایلنسر رو بدید تراشکار تا ی مقدار کمی قسمت اول رزوه رو کشادتر کنه و هم سایز محافظ رزوه فابریک همراه تفنگ دربیاره ک همون روش اول بنظزم بهترهKhansariha (8)

ممنون از راهنماییتون دوست عزیز Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - garshasb - 2016-09-25 09:40 PM

(2016-09-22 08:52 PM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رگوله هستند؟

خیر اقا محمد
فقط بی تی ها رگوله هستند.