شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
همه چیز در باره بالپاپ - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: همه چیز در باره بالپاپ (/showthread.php?tid=1728)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

RE: همه چیز در باره بالپاپ - DAGGER - 2014-11-24 02:51 PM

(2014-11-24 01:55 PM)kingmkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تا به حال کسی سعی در بالپاپ کردن پی1000 کرده ؟ یا قابل بالپاپ شدن هستش .
اگر بشه واقعا اسلحه جمع و جوری میشه فکر کنم تو سایز کریکت دربیاد Khansariha (8)

محمد جان
شرط اول برای بالپاپ کردنش این هست که مسئله شارژ مخزن بطریقی فنی در نظر گرفته بشه چون پل دوربینو نمیشه روی مخزنی که باید همش باز و بسته بشه و لوله شناور بالای اون هست سوار کرد و باید کمی بیشتر دقت و محاسبه بخرج داد و ضمنا مسئله دوم خشاب 14 تایی هست که بیرون زدگی زیادی داره اما در مجموع با در نظر گرفتن تمام این موارد شدنی هست و باید با طرح های مفهومی زیادی سرو کله زد تا به طرح نهایی مطلوب رسید
البته بنظر من اسلحه به این خوشدستی و ارگونومی عالی نیازی به بالپاپ شدن نداره ولی بعنوان یه تجربه بله شدنی هست

RE: همه چیز در باره بالپاپ - kingmkh - 2014-11-24 03:00 PM

(2014-11-24 02:51 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-11-24 01:55 PM)kingmkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تا به حال کسی سعی در بالپاپ کردن پی1000 کرده ؟ یا قابل بالپاپ شدن هستش .
اگر بشه واقعا اسلحه جمع و جوری میشه فکر کنم تو سایز کریکت دربیاد Khansariha (8)

محمد جان
شرط اول برای بالپاپ کردنش این هست که مسئله شارژ مخزن بطریقی فنی در نظر گرفته بشه چون پل دوربینو نمیشه روی مخزنی که باید همش باز و بسته بشه و لوله شناور بالای اون هست سوار کرد و باید کمی بیشتر دقت و محاسبه بخرج داد و ضمنا مسئله دوم خشاب 14 تایی هست که بیرون زدگی زیادی داره اما در مجموع با در نظر گرفتن تمام این موارد شدنی هست و باید با طرح های مفهومی زیادی سرو کله زد تا به طرح نهایی مطلوب رسید
البته بنظر من اسلحه به این خوشدستی و ارگونومی عالی نیازی به بالپاپ شدن نداره ولی بعنوان یه تجربه بله شدنی هست

ممنون آقا بهروز عزیز
تو اینترنت هم چیزی براش پیدا نکردم , اما اگر امکانش باشه چیز جالب و جذابی از آب درمیاد میشه همون کریکت :-)
یه سلاح 40 ژولی بالپاپ با 70 شاتKhansariha (8)

RE: همه چیز در باره بالپاپ - DAGGER - 2014-11-24 03:16 PM

من مدتی رو بالپاپ این تفنگ فکر کردم
نکات منفی :
مسئله شارژ مخزن
لوله شناور
خشاب بزرگتر از حد نرمال نکات فنی هستند که برای نصب پل دوربین مشکل ایجاد میکنند
و اما
نکات مثبت :
ماشه جمع و جور و دقیق که شاسی ماشه داخل بدنه تفنگ هست و فقط اهرم اون بیرونه
دارا بودن پیچ در انتهای بدنه برای نصب قنداق
پرسپکتیو بدنه مکعب مستطیل با دارا بودن جای پیچ که ساخت قنداق بالپاپ براش آسونتره
داشتن رگولاتور که برای سلاح بالپاپ فاکتور مثبت بزرگی بحساب میاد

RE: همه چیز در باره بالپاپ - SOHEIL-GUNSMITH - 2014-11-24 05:15 PM

اسماعیل جان طرحش عالی شده اللخصوص رنگش دقیقا همون رنگیه که من میپسندمKhansariha (8)

RE: همه چیز در باره بالپاپ - esibig - 2014-11-24 05:18 PM

سلام دوستان ممنونم نظر لطفتونه قابل دار نیست من از بچه های همین انجمن چیز یاد گرفتم امید وارم هر چی از خداوند می خواید بهتون بده آمین Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: همه چیز در باره بالپاپ - taktirandaz - 2014-11-24 10:00 PM

بسیار عالی شده آقا اسماعیل. از اونجاییکه من از نزدیک شاهد تلاش شما بودم واقعا شما را تحسین میکنم Khansariha (8)Khansariha (8)در اینجا من به همه دوستان یاد آوری میکنم آقا اسماعیل بدون هیچگونه سابقه مهندسی این قنداقو طراحی کرده و ساخته که کار بسیار دشواریه

RE: همه چیز در باره بالپاپ - mehrdadjan - 2014-11-24 10:47 PM

سلام Khansariha (8)
اینم از قنداق جدید من Khansariha (215)هرچند به زیبایی کار
دوستان عزیزم نشدهKhansariha (226)
[تصویر: 14168565081.jpg]
[تصویر: 14168565082.jpg]
ارادتKhansariha (8)

RE: همه چیز در باره بالپاپ - rkh.hunter - 2014-11-24 11:07 PM

سلام
من چند وقت پیش داشتم با تفنگم شلیک میکردم متوجه صدای لرزش از لوله شدم بعد از کمی دقت فهمیدم که لوله تو بست نگه دارندش لق میزنه سوالم اینه چطور میشه داخل بست نگه دارنده جای اورینگ درست کرد همانند نمونه فابریک کارخونه و این درحالیه که فاصله لوله با جداره بست به قدری کوچیکه که من به زور تونستم چسب برق رو بین اونا بفرستم تا جلوی لقی رو بگیرم Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: همه چیز در باره بالپاپ - taktirandaz - 2014-11-24 11:15 PM

با دستگاه تراش میشه دوست عزیز ولی باید سه نظامشو عوض کنه و چهر نظام ببنده با فرز cnc هم میشه

RE: همه چیز در باره بالپاپ - Cayalouss.The.Removal - 2014-11-25 07:20 PM

دادا کاری نداره به یه تراش منوالم بدی ی لنگ تراشی دقیق کنه سریع واست جاشو در میاره...کار 10 دقیقس اگه اصف بودی 2سوت واست درستش میکردیم.