شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Hossein-AT44 - 2011-12-19 07:07 PM

آقا جلال ممنون. Khansariha (8)
راستش ما اگه دقیق ترین،پر قدرت ترین و خوش دست ترین سلاحها رو هم داشته باشیم بازم انگشت کوچیکه استاد بزرگی مثل شما نمیشیم! Khansariha (256)
فعلا که باید شاگردی شما رو کنیم آخه شما هنوز سالاری Khansariha (215) ...

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Hossein-AT44 - 2011-12-20 12:41 PM

آقا بالاخره انتظار به سر اومد و هجران دیدن یار(at-44) به سر اومد.اینم از عکسهای تفنگ که همین امروز بدستم رسید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی 2 تا سوال هم دارم:
1)مگه اسلحه کاتالوگ نداره؟(توی کارتنها فقط برگ خرید و همچنید کاتالوگ پمپ بود نه چیز دیگه ای!)
2)اگه میشه یکی از دوستان نحوه اتصالات پمپ رو توضیح بدید ممنون میشم؟اگه عکسم گذاشتید که چه بهتر.
________________________________________________________________________________​_____________________________________________________________________
آقای نظری ببخشید که ادامه صحبتمون ناتمام موند آخه سهمیه پیغام خصوصی من برای امروز تموم شد.
اون کاری رو که گفتید انجام دادم ولی نشد نمیدونم چیکار باید کنم؟
________________________________________________________________________________​_____________________________________________________________________
راستی دوستان اطلاع داشته باشید که آقا اسماعیل زحمت کشیدند نام کاربریم رو از hossein2012 به Hossein-AT44 تغییر دادند.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - hamed73 - 2011-12-20 02:11 PM

دوست عزیز اتصالات پمپ که کاری نداره
یک قطعه برنجی توی پلاستیک های تلمبه هست که موقع شارژ باید توی کپسول فرو کنی البته قبلش باید پیچ بشه سر شلنگ تلمبه
سر دیگه شلنگ رو هم که داخلش شبیه قیف کوچیک هست رو پیچ میکنی به تلمبه

زیر اون جایی که شلنگ رو به تلمبه وصل کردی یک پیچ هست که قبل از شروع تلمبه زدن باید سفتش کنی و وقتی که کارت تموم شد آهسته بازش میکنی تا فشار هوای توی شلنگ آهسته خالی بشه و بعد شلنگ رو از کپسول جدا می کنی

سعی کن بیشتر از 210 اسلحه ات رو شارژنکنی
چون به تلمبه زیادی فشار میاری

پیغام خصوصی که سهمیه نداره؟
شما پیغام هات رو پاک کردی اما کامل پاک نشدن
رفتن تو سطل آشغال
قسمت پرش به ((سطل آشغال)) رو انتخاب کن و بعد کلید برو رو بزن
از اونجا تموم پیغام هایی که پاک کردی و وارد اونجا شده پاک کن
یا علی

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Hossein-AT44 - 2011-12-20 02:52 PM

دوستان ممنون.مشکل شارژم حل شد.آخه اولش کپسول هیچگونه بادی داخلش نبود و هرچی باد میکردم باد از توی لوله بیرون میومد خلاصه تفنگ رو مسلح کردم و شروع کردم به باد کردن که مشکل حل شد.خداییش خیلی سخته با تلمبه بادش کنی ولی تا فشار 180 بادش کردم.
الان هم در به در دنبال ساچمه فالکن هستم.صبح رفتم دهنادی مغازه ای که آقا جلال آدرس داده بود بسته بود حالا دارم بعداظهر میرم ببینم گیرم میاد یانه!
راستی آقا حامد اون موردی رو که در مورد پیغامها گفتی رو میدونم بازم ممنون که یادآوری کردید Khansariha (8) ولی این پیغامش فرق میکرد میگفت که "شما سهمیه 20 پیغامی خود را در 24 استفاده کرده اید و فعلا مجاز به استفاده نمی باشید" الان که چک کردم درست شده .

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Hossein-AT44 - 2011-12-21 07:45 PM

دوستان خواهشا این روزها چون ماخیلی سوال توی ذهنمون میاد بعد از پست من یه پست بزنید که من دوتا پست رو پشت سر هم توی تاپیک قرار ندهم Khansariha (8)
اگه بشه فعلا من یه چند تا سوال بپرسم:
1) راهی نداره بعد از اینکه سلاح(at44) رو مسلح کردیم بدون اینکه ماشه رو فشار بدیم،سلاح رو از حالت مسلح بودن خارج کنیم؟
2) اگه فشار هوای کپسول دقیقا 200 بار باشه چندتا شات منظم بهمون میده؟
3) دوربین رو باید توی چند متر صفر کنم؟(در اینصورت صفر دوم بصورت خودکار روی چند متر قرار میگیره)؟
4) چطوری میشه حساسیت ماشه رو زیاد کرد؟(زیر ماشه رو که نگاه کردم یه پیچ الن متوسط بود و دوتا کوچیک)کدومش رو باید بچرخونم و به کدوم سمت؟
فعلا همینها به ذهنم رسید بازم سوال داشتم ولی یادم رفته.توی پستهای بعدی حتما سوالهام رو میپرسم پس دوستان زود به زود به سایت سر بزنید(خخخخخ)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Shooter2Bt65 - 2011-12-21 08:07 PM

سلام دوست عزیز
در مورد سوال سومتون باید بگم که بستگی به خودتون داره مثلا اینکه شما تو چند متری میخواین هدف یا شکار کنین رنج استاندارد صفر دوربین 40متر هست .اگه صفر اولتون 40متر باشه صفر دومتون18مترمیشه .با ساچمه 22گرینی .

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - royal - 2011-12-21 08:31 PM

سلام به دوستان عزیز من تازه وارد هستم ولی مدته زیادی عضو سایت ایر گانز یا همون نمایندگی فروش رنجر و هاتسان بودم که متاسفانه به دلیل انتقادی که از محصولات رنجر کردم و به دلیل اینکه نتونستن جواب انتقاد منو بدن و داشتن همینطور الکی برند های مشهوری مثل دیانا و گامو رو زیز سوال میبردنن منو اخراج کردن ولی امیدوارم اینجا اینجوری نباشه و بدون تعصب در مورد برند ها صحبت بشه و در مورد تفنگ های رنجر باید بگم که واقعا کیفیت ساخت برند های المانی و اسپانییایی یا انگلیسی رو ندارن ولی نه اینکه بگم بد هستن ولی واقعا باید قبول کنیم که نباید برند های لهستانی و ترکیه ای رو با این برند های مشهور قایسه کنیم
البته من قصد توهین و یا خراب کردن هیچ برندی رو ندارم

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - hamed73 - 2011-12-21 09:31 PM

سلام حسین جان
برای سوال اولت میشه یک کاری کرد
البته زیاد توصیه نمیکنم آخه شاید به مکانیسم ضامن آسیب برسونه و علت دیگش اینه که وقتی مسلح میکنی و برش میگردونی هنوز ساچمه تو اسلحه هست و امکان داره بعدا فراموش کنی

میتونی گلنگدن رو با یک دستت تا آخر نگه داری و با دست دیگه ضامن رو فشار بدی
اولش ضامن جلو نمیره اما وقتی گلنگدن رو کمکم رها کنی آزاد میشه و بعد ماشه رو میکشی
فنر رها میشه اما چون شما گلنگدن رو چسبیدی به کپسول برخورد نمی کنه که شلیک کنه

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - masih.hunter - 2011-12-22 11:20 AM

(2011-12-21 07:45 PM)Hossein-AT44 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان خواهشا این روزها چون ماخیلی سوال توی ذهنمون میاد بعد از پست من یه پست بزنید که من دوتا پست رو پشت سر هم توی تاپیک قرار ندهم Khansariha (8)
اگه بشه فعلا من یه چند تا سوال بپرسم:
1) راهی نداره بعد از اینکه سلاح(at44) رو مسلح کردیم بدون اینکه ماشه رو فشار بدیم،سلاح رو از حالت مسلح بودن خارج کنیم؟
2) اگه فشار هوای کپسول دقیقا 200 بار باشه چندتا شات منظم بهمون میده؟
3) دوربین رو باید توی چند متر صفر کنم؟(در اینصورت صفر دوم بصورت خودکار روی چند متر قرار میگیره)؟
4) چطوری میشه حساسیت ماشه رو زیاد کرد؟(زیر ماشه رو که نگاه کردم یه پیچ الن متوسط بود و دوتا کوچیک)کدومش رو باید بچرخونم و به کدوم سمت؟
فعلا همینها به ذهنم رسید بازم سوال داشتم ولی یادم رفته.توی پستهای بعدی حتما سوالهام رو میپرسم پس دوستان زود به زود به سایت سر بزنید(خخخخخ)

حسین جان خارج کردن اسلحه از حالت مسلح رو احمد جان راجبهش توضیح دادن کافیه دسته مسلح شونده رو به طرف عقب نگهدارید و بعد از زدن ضامن ماشه رو فشار بدید بعد از قشار دادن ماشه نیروی روی بازوی مسلح شونده احساس میکنید در این حالت اسلحه از وظعیت مسلح خارج شده .
2. در خصوص سوال دوم شما به صفحه اول مراجعه کنید متوجه میشید . تعداد شات رو با فشارهای مختلف روی نمودارترسیم کردم .
3. برای صفر کردن باید ببینید از چه نوع ساچمه ای می خواید استفاده بکنید اندازه پایه اندازه دهنه دوربین و سرعت شلیک و کیلزونتون رو به نرم افزار چرگان بدید براتون محاسبه میکنه نرم افزارشو توی سایت داریم با ترجمه فارسی اقا سعید زحمتشو کشیدن توی تاپیک بحثهای متفرقه هستش .
4. در خصوص حساسیت ماشه شما پیچ الن شماره 2 رو بلعکس عقربهای ساعت بچرخونید حساسیت رو تنظیم کنید . موفق باشید Khansariha (8)

یا حق .

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - stivist - 2011-12-22 08:28 PM

با سلام خدمت دوستان
چند وقت پیش من و داش مسیح هنگام تمرین به سرمون زد یه کلیپ از اسلحه هامون درست کنیم که تو اون هدف هایی به اندازه نیه ساچمه و یا یه نخود کوچک رو تو 35 متری بزنیم.وقتی فیلم رو گرفتیم بنده چند روزی گرفتار شدم و نتونستم کار مونتاژ و میکس اون رو انجام بدم ولی به لطف خدا امروز کار تمام شد.
این هم کلیپ زدن اهداف بسیار ریز تو 35 متری با هاتسان داش مسیح.دوستان هر چند بعضی از دوستان عنوان کرده بودند که این کار بسیار کار راحتی هستش ولی تباید بگم که واقعا به این راحتی ها هم نیست و لازمه که اسلحه و ساچمه و تیرانداز در حالت بسیار خوبی باشند تا شاهد این نتیجه باشیم.بنده و داش مسیح خیلی زحمت کشیدیم تا تونستیم با هر تیر یکی از اینها رو بپرونیم امیدوارم دوستان لذت ببرند

حجم: 6mb
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.