شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - keivaan - 2015-06-16 11:09 PM

(2015-06-16 10:41 PM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان، بزرگترین اشتباه اینکه بعد از ساچمه گذاری بخواهید تست فوت کردن یا مکش رو بدونه رابط انجام بدین، حتما برای این تست از یک شلنگه لاستیکی یا نی که قابله خم کردن باشه استفاده کنید،
تفنگه دوستمون نو هست و به ۳۰ تا شلیک برسه درست میشه، دوسته دیگرمون هم که تست کرده بود همینجوری بود یعنی اخرهای عمره اورینگه تویه لوله هست، در هر دو مورد نشتی وجود نداره چون سوزن که جاش میره وکیوم میشه ، چه برسه به ساچمه گذاری،
(2015-06-16 10:32 PM)keivaan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همه دوستان و اساتید
ما هم بلاخره 2 قبضه ای تی 44 یکی واسه دوستم یکی هم واسه خودم از نمایندگی خریدم . تو اولین تست تفنگ ها متوجه صدای خیلی زیاد شلیک ( در حد بی تی 65 ) و قدرت بیشتر تفنگم نسبت به تفنگ دوستم شدم. با 20 شلیک فشار مخزنم از 200 اومد روی 100 Khansariha (172). اورینگا رو عوض کردم بازم مشکل حل نشد . پیچ تنظیم فنر و اول 2.3 دور بعد 7.8 دور و نهایتا 10 دور سفت کردم بازم مشکل حل نشد Khansariha (226) . مخزن تفنگ رو با مخزن تفنگ دوستم جابجا کردم بازم مشکل پا برجاست . دوستان به نظرتون مشکل از کجاست ؟

دوسته عزیز این مشکلی نیست بخاطر نو بودن فنر چکش عملکرده قویتری داره، خودبخود شاتهاتون میاد رو سی، ولی اگه میخواهید فردا این اتفاق بیفته گلن رو بکشید عقب و بر نگردونید . بزاریدش رو پایه تا فردا درست میشه
در حالت عادی طوله فنر تو ایتی ۷ سانته،
آخه هر دو تفنگ نو هست ولی فقط مال من مشکل داره. از200 تا 100 بار باید 40 شات بده ولی الان نصف استاندارد ای تی هست و 20 شات میده حدود 5 بار واسه هر شلیک که دقیقا دو برابر حالت عادی(2.5)بار .هر دو تفنگ و بدون مخزن مسلح و شلیک کردیم صدای برخورد چکش هردو یکسان بود

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - garshasb - 2015-06-16 11:16 PM

اقا کیوان بدونه مخزن مسلح و شلیک نکن چون تنظیمه تفنگت بهم میخوره اگه جفتش نو هست پس همون مورد اوله که گفتم(در مورد اورینگ)
اگر با فشرده کردن فنر تا فردا مشکل حل نشد یا همینجا پست بزار یا پ خ بده یا emailبزن، ایتی از ۱۵ ژول تا ۷۵ ژول قابله تغییره، Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - keivaan - 2015-06-16 11:22 PM

(2015-06-16 11:16 PM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا کیوان بدونه مخزن مسلح و شلیک نکن چون تنظیمه تفنگت بهم میخوره اگه جفتش نو هست پس همون مورد اوله که گفتم(در مورد اورینگ)
اگر با فشرده کردن فنر تا فردا مشکل حل نشد یا همینجا پست بزار یا پ خ بده یا emailبزن، ایتی از ۱۵ ژول تا ۷۵ ژول قابله تغییره، Khansariha (8)
بله اون کارو انجام دادم تا ببینیم جواب میده Khansariha (8) اورینگ دور و داخل لوله رو عوض کردم

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - garshasb - 2015-06-16 11:36 PM

یه اورینگه خوب بندازی تا یک سال اخ نمیگه وکیومه وکیوم، اگر باز متوجه نشتی شدی این دفعه فقط اورینگه تویه لوله رو عوض کن،

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - parandehabi - 2015-06-19 01:03 PM

(2015-06-16 08:05 PM)SolidSnake نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-06-16 06:45 PM)parandehabi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
بالاخره منم بعد کلی وقت یدونه ای تی 44 به قول معروف قنداق تام هول خریدم البته تو این مدت سعی کردم یشتر پستای دوستانو بخونم مدلشم 2015 هستش ولی به نظرم تفاوت خاصی با مدلای قبلی نداره
همین اول با ی موردی مواجه شدم که از خوندن پستای دوستانم چیزی متوجه نشدم
اونم اینه که موقعی که خشاب روی تفنگه از لوله هوا رو میمکم هوا رد میشه ولی وقتی خشابو بر میدارم و گلنگدنو بر میگردونم البته نه که مسلح باشه اون موقع هر چی هوا رو میمکم هوایی رد نمیشه لطفا ی راهنمایی بکنین ممنون میشم .
آیا این ی مشکله اگه هست چیکار کنم اگرم باید مقلا اورینگای لوله رو عوض کنم اون فیلمه رو دوباره قرار بدین فایلش خراب
شده راستی تازه ی دهتا تیر باهاش زدم ا
راستی قبلش خیلی از راهنماییتون ممنونم این موضوع خیلی رو اعصابمه البته فقط وقتی خشاب روی تفنگه البته خشاب خالی و حالت غیر مسلح اینتوریه و وقتی خشابو در میارم و گلنو میبرم سر جاش بازم تو حالت غیر مسلح هیچ هوایی رد نمیشه بازم ممنون ن
خیلی جالبه بعد از خوندن پست شما من هم این موضوع رو ازمایش کردم و دقیقا همانطوری که گفتید وقتی خشاب هست هوا رد میکنه Khansariha (290)
حدس میزنم خشاب باعث میشه میله ای که ساچمه رو هل میده کمی کج بشه و درست سرجاش قرار نگیره .

سلام دوستان بالاخره من باید چیکار کنم خودش بعد ی مدت حل میشه یا باید کار دیگه ای مثلا تعویض اورینگ انجام بدم

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - garshasb - 2015-06-19 01:12 PM

سلام کاربر پرنده ابی.
دوست عزیز شما فقط اورینگه ته لوله رو عوض کن و بعده ۳ تا شلیک دوباره چک کن ، اگر درست نشد دوباره خبر بدید

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - abdanan - 2015-06-19 01:57 PM

دوست عزیز ایا موقعی که ساچمه داخل لول هست باز هم هوا میده یا فقط با خشاب خالی وبدن ساچمه هوا میده اخه خشاب جایی نداره که باعث پرتی هوا بشه ؟
ایا خشاب دیگه ای روش ازمایش کردید؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - parandehabi - 2015-06-19 04:12 PM

(2015-06-19 01:57 PM)abdanan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز ایا موقعی که ساچمه داخل لول هست باز هم هوا میده یا فقط با خشاب خالی وبدن ساچمه هوا میده اخه خشاب جایی نداره که باعث پرتی هوا بشه ؟

سلام ممنون دوستان من هنوز با ساچمه امتحان نکردم ولی موقعی که خشابو بر میدارم هیچ بادی از لوله مکیده نمیشه البته
گلنو میدم سر جاش ولی موقعی که خشابو جا میزنم هوا مکیده میشه البته بدون ساچمه ،اون اورینگ ته لوله هم از بیرون ظاهرا سالمه با خشاب دیگه هم امتحان کردم همینطوره نکنه باید ساچمه داخل لول باشه تا هوا نده ؟ ی راهنمایی کلی بکنین که اول کاری کلن گیج شدم ی کمی هم خورد تو ذوقم ممنون از شماها. ش

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - garshasb - 2015-06-19 08:02 PM

(2015-06-19 04:12 PM)parandehabi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-06-19 01:57 PM)abdanan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ممنون دوستان من هنوز با ساچمه امتحان نکردم ولی موقعی که خشابو بر میدارم هیچ بادی از لوله مکیده نمیشه البته
گلنو میدم سر جاش ولی موقعی که خشابو جا میزنم هوا مکیده میشه البته بدون ساچمه ،اون اورینگ ته لوله هم از بیرون ظاهرا سالمه با خشاب دیگه هم امتحان کردم همینطوره نکنه باید ساچمه داخل لول باشه تا هوا نده ؟ ی راهنمایی کلی بکنین که اول کاری کلن گیج شدم ی کمی هم خورد تو ذوقم ممنون از شماها. ش

نه دوست من اینجوری نیست در هر دو صورت نباید نشتی داشته باشه، اورینگ تویه لوله رو عوض کن به ظاهره سالمش اعتماد نکن، واسه امتحان خشابو در بیار و انگشته کوچیکتو بذار ته لوله و فوت کن، اگه نشتی نداشته باشه حتما همون اورینگیه که گفتم،

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - key - 2015-06-19 09:03 PM

ای بابا این هاتسان با این واشر ها و اورینگ هاش دیگه مسخره شو در آورده خدا وکیلی. یعنی چی اسلحه نو اینطوریه وضعیتش ؟ Khansariha (367) اقا کیوان اگه پای تعویض اورینگ افتادی یه دفعه یک سری کامل اورینگ وایتون بگیر همه اورینگ ها رو عوض کن برای همیشه خودت رو خلاص کنKhansariha (8)