شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - asman - 2015-09-07 12:09 PM

مبارکه دمت گرم

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - mehrdads - 2015-09-07 01:12 PM

دوستان بین لیپرز ۴_۱۶*۴۰ و ۶_۲۴*۵۰ موندم ...واسه تارگت میخوام وروی وایرخ ۸۰ بعدا هم ببندم رو پی سی پی .تا ۴۰۰ چه دوربین دیگه ای رو پیشنهاد میکنید ؟Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - saheb - 2015-09-07 02:21 PM

(2015-09-07 01:12 PM)mehrdads نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان بین لیپرز ۴_۱۶*۴۰ و ۶_۲۴*۵۰ موندم ...واسه تارگت میخوام وروی وایرخ ۸۰ بعدا هم ببندم رو پی سی پی .تا ۴۰۰ چه دوربین دیگه ای رو پیشنهاد میکنید ؟Khansariha (8)

diana6-24x42 Ao

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - صادق قرنجیکی - 2015-09-07 04:30 PM

صاحب جان مدل خوبی رو پیشنهاد دادید! باهاش کار کردم از نظر ریتایکل و ظرافت بهتر از لیپرزهای الان بازار هست ، بدنه بهتری داره (نظر شخصی) فقط می تونم بگم که با وجود دهنه 42 بودن نوردهی پایین تری نسبت به لیپرزهای دهنه 40 داره !
دوستمون کاربردشون رو تارگت اعلام کردند !؟ فقط تارگتینگ یعنی هدفزنی معمول و تفریحی و یا رقابتی!
تو این رده قیمت هاوک 4-16*50 هم خوب هست ولی از نظر کارکرد تورت های دیانا را به هاوک در این سری ترجیح می دهم چون ریتایکل و میلدات ها یکی هستند.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - smails - 2015-09-07 04:55 PM

با سلام خدمت دوستان.دوستان من دوربینمو که سنتر هست تو فاصله 25متری صفر کردم و در فاصله 10تا15 متری یک میلدات باید پایین بگیرم تا به هدف بخوره اما موقعی که برا شکار میرم مثلا یه کبوتر روی یه درخت یا سیم برق که هست و فاصله 10تا15متری یک میلدات پایین میگیرم اما نمی خوره.دوستان کلا بنظرم وقتی هدفی در بلندی مثل سیم برق هست قضیه صفر کردنه تغییر بکنه تا خط مستقیم.دوستان خواهشا راهنمایی کنن که کلافه شدم.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - mehrdads - 2015-09-07 07:07 PM

دوستان این قیمت ها برای لیپرز خوبه ؟
۴_۱۶*۵۰ _____۳۵۰
۴_۱۴*۴۰_____۳۰۰
۶_۲۴*۵۰_____۴۰۰
به نظرتون کدوم مدلش بهتره برای وایرخ ۸۰ و پی سی پی ....برای تارگت .؟Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - smails - 2015-09-08 01:17 PM

با سلام.دوستان لطفا یکی جواب سوال منو بده

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Marksman - 2015-09-08 01:55 PM

(2015-09-07 04:55 PM)smails نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان.دوستان من دوربینمو که سنتر هست تو فاصله 25متری صفر کردم و در فاصله 10تا15 متری یک میلدات باید پایین بگیرم تا به هدف بخوره اما موقعی که برا شکار میرم مثلا یه کبوتر روی یه درخت یا سیم برق که هست و فاصله 10تا15متری یک میلدات پایین میگیرم اما نمی خوره.دوستان کلا بنظرم وقتی هدفی در بلندی مثل سیم برق هست قضیه صفر کردنه تغییر بکنه تا خط مستقیم.دوستان خواهشا راهنمایی کنن که کلافه شدم.

بله درسته دوست عزیز.معمولا شما وقتی به هدفی با زاویه بالا شلیک می کنید افت بیشتری خواهید داشت.بنابراین با میلداتهای پایینتری باید هدف رو نشانه بگیرین.ضمنا بهترین راه برای به دست آوردن این میزان تست تفنگتون و تغییرات نقطه برخورد و همچنین مقایسه اون در نرم افزارهایی مثل چیرگان هست.Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - mehrdads - 2015-09-08 02:04 PM

سلام دوست عزیز .
اون مورد اول کاملا طبیعی هست و مربوط به صفر اول و دوم دوربینه .سچمه اول بالا میره بعد میاد پایین ...مثلا توی ۱۵ صفر کنید صفر دوم تو ۴۵ متری میشه تقریبا ...بین این فاصله بالا میزنه ....بعد چهل و پنج پایین میاد ....اوج بالا رفتم ۲۵ بود . حدود دو سانت ....این مورد توی تفنگ خودم هست Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - sajadm - 2015-09-09 01:18 PM

سلام دوستان یه سوال خیلی مهم ضروری: دوربین قناصه اگه روی سلاح شکاری باشه جرم داره؟
خواهشا مطمعن جواب بدین و البته سریع