شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - abdanan - 2015-04-04 07:26 PM

سلام دوستان ای تی 44 من لول لوتار والتره اگر لول رابا لانگ عوض کنم تاثیری در دقت بیشتر داره وایا روی قدرت هم میتونه تاثیر داشته باشه ؟ ممنون

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - dieselpower - 2015-04-04 10:55 PM

چون لول والتر هست حتما باید با لانگ عوض کنید و تست شود تا معلوم بشه دقت تغییر میکنه یا نه البته در مورد at لول معمولی بعضی لوله ها خیلی خوب و بعضی ها خوب و بعضی ها هم متوسط در میاد واسه همین قطعا نمیشه گفت دقت چجوری میشه ولی لول والتر من دو نمونه هاتسان داشتم لولهای خیلی خوبی هستند
ولی در مورد قدرت حتما کمی بیشتر میشه و مقدارش هم با کرنو
راستی یادم رفت عرض کنم کو لول لانگ؟؟؟؟؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - benyaminshaho - 2015-04-13 12:28 PM

سلام دوستان اینجا کسی از کرمانشاه هست که ای تی داشته باشه. یا آدرس مغازه ای در کرمانشاه رو بلدباشه که ای تی ۴۴ داشته باشه?

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - romin - 2015-04-17 10:04 PM

امروز برای دومین بار ای تی من بیشتر از 170 بار پر نشد انگار چیزی جلوی شارژ را می گیرد تا نک سریع داغ می شه شیر یک طرفه یکم مونده بود عمل کنه شیلنگ بسیار سفت شده بود ولی تانک بی تی راهت پر می شد . دوستان تا بحال با این مشکل روبرو شدید ؟؟؟؟؟ دلیل کاملا شارژ نشدن چی ممکنه باشه

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mehrdadjan - 2015-04-17 10:19 PM

سلامKhansariha (8)
من هم مثل داداش محراب گلKhansariha (8)لول ای تی را دادم داداش مسیح گلKhansariha (8)برای تعمیر... چون هر کاری که
تونستم کردم اما باز یکم گروپ باز بهم میداد و تو 30 متر که صفر میکردم تو متراژ بالاتر ساچمه به راست متمایل میشد
وقتی با داداش مسیح صحبت کردم برای تعویض لول با لوله دیانا یا اوانیکس داداش مسیح گفت اول باید با دستگاه حرفه ای تست لول تستش کنم چون به احتمال زیاد لولت تاب داره منم لول را باز کردم و رسوندم دستشون که بعد فهمیدیم 2 میلیمتر تاب داره Khansariha (290)و همینطور نیاز به اصلاح خان ... قبول زحمت کردن برای تعمیر لول... دیروز لول بدستم رسید و بستم و امروز رفتم برای تست که یک گروپ خوب و عالی بهم داد
قبلا با ساچمه رنجر چیتا و دراگون بد میزد حالا کاملا زضایت بخش بود و دیگه نیازی به ساچمه گران قیمت برای شکار ندارم حالا نگین
اصفهانیا........خخخخخخخخخخخخ
همینجا هم از داداش مسیح تشکر و قدر دانی میکنمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
ارادتKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - masih.hunter - 2015-04-18 09:21 AM

خواهش میکنم مهدی جان Khansariha (8)،خوشحالم تونستم خدمتی بکنم..

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - fmad - 2015-04-19 09:54 AM

با سلام خدمت اساتید
بهترین ساچمه ای که روی ای تی 44 جواب می ده چه ساچمه ای است و چند گرینی و بهترین فاصله صفر کردن دوربین در چند متری می باشد ؟
با سلام خدمت اساتید محترم
سوال دیگه ای که داشتم سلاح من ای تی 44 w-10 که خیلی بد مسلح می شه یعنی باید طوری گلن به عقب بکشی که احساس کنی که داره کنده می شه اگه راهی برای اصلاح داره لطف کنید تا این مشکل من حل شود.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - noble - 2015-04-19 08:58 PM

(2015-04-19 09:54 AM)fmad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت اساتید
بهترین ساچمه ای که روی ای تی 44 جواب می ده چه ساچمه ای است و چند گرینی و بهترین فاصله صفر کردن دوربین در چند متری می باشد ؟
سوال دیگه ای که داشتم سلاح من ای تی 44 w-10 که خیلی بد مسلح می شه یعنی باید طوری گلن به عقب بکشی که احساس کنی که داره کنده می شه اگه راهی برای اصلاح داره لطف کنید تا این مشکل من حل شود.

سلام..
به نظر من مناسب ترين ساچمه jsb18 هست..البته خودتون هم با چند مدل ساچمه تست كنيد بهتره..
صفر دوربين هم تقريبا تجربيه و آزمون و خطاست پايه و شيم و زاويه و خود دوربين دخيل هست ولي اونم 40 تا 45 متر از نظر من بهترين كيل زون رو ميده..
اهرم هم وقتي به انتها ميرسه يك مقدار اون قسمت اخرش سفت ميشه اونم به خاطر درگير شدن ماشه و اهرم چرخوندن خشاب هست كه تا حدودي طبيعيه اگه فكر ميكنيد خيلي سفته بايد باز بشه و گيرش پيدا شه ..

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - foolad - 2015-04-20 10:02 AM

داداش جی اس بی 16 و 18 گرین جواب داده . در حد شکار و تفریح ساچمه های جدید رنجر هم امتحان کن.

در مورد گلن که هم فرمودی به نظرم دستش نزنی بهتره اگه وارد نیستی.نشون یک نفر وارد یا تعمیرکار بده. قطعات ای تی خیلی کیفیت ندارن یه دفعه زور بشون وارد کنی ممکنه دفرمه بشن.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - jabili - 2015-04-20 11:02 AM

(2015-04-19 09:54 AM)fmad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت اساتید

کراسمن هالوپوینت هم خیلی خوب جواب میده رو ای تی.درسته 15 گرینه ولی تا 60 متر پا ب پای جی اس بی میزنه.