شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - djmetal666 - 2011-11-27 08:29 PM

سلام
اینم چند تا عکس از تفنگم: Khansariha (219)

[تصویر: 2011_11_27_20_03_10.jpg]

[تصویر: 2011_11_27_20_05_07.jpg]

[تصویر: 2011_11_27_20_04_15.jpg]

ببخشید اگر عکسها کم کیفیت و یا پر حجم است.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - sohrab30 - 2011-11-27 08:36 PM

بازم بهت تبریک میگم دوست عزیز!Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - djmetal666 - 2011-11-27 08:41 PM

تشکر دوست عزیز
دوربینش تاسکو هست خوبه؟ 3*9*40 هست.و 60 خریدم

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - taktirandaz - 2011-11-27 11:50 PM

گروپهای عالی گرفتید آقا مسیح من واقعا از تبحر شما در تیراندازی لذت بردم درسته که میگن 70 ددرصد تیراندازه 30 درصد تفنگ

تلمبه هاتسان یک کیسه سیلیکا که رطوبت گیره در ورودیش داره که بد جور راه مکش هوا رو بسته اگه اونو کمی جابجا کنی که هوا راحتتر جریان پیدا کنه و همچنین چند سری روغنکاری کنی و کمی کار کنه خیلی روان میشه تلمبه من الان خیلی روانه . در ضمن یک نکته اینکه اگه شما اون کیسه و پیتلر را برداری باز هم راحتتر می شه -چون وجود پیتلر و کیسه در ورودی مقاومت ایجاد می کنه و بالا بردن تلمبه کمی سخت میشه البته من این کارو تایید نمیکنم فقط جهت اطلاع بود. فکر کنم دلیل اینکه تلمبه گانپاور راحتتره پیتلر هوای بزرگترش هست وگرنه برای فشرده کردن هوا تا یک فشار ثابت یک انرژی معینی لازمه البته غلبه بر نیروی اصطکاک نیز مهمه که با کمی کار کردن و روغنکاری تلمبه روان میشه و تاثیر اصطکاک کم میشه البته یک نکته دیگه اینه که ممکنه در تلمبه گان پاور با کم کردن قطر قسمت فشرده کننده هوا نیروی لازم برای کمپرس اونو کم کرده باشه (نیرو با قطر نسبت مستقیم) داره و در عوض طول کورسو زیاد کرده تا در هر کورس هوای بیشتری فشرده بشه.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - hamed73 - 2011-11-28 09:50 AM

سلام
با تشکر از تکتیر انداز عزیز
آقا من این حرف شما رو امتحان کردم و تغییر به خصوصی تو فشار کاری تلمبه ندیدم(به غیر از افزایش صدای مکش تلمبه که اون هم طبیعیه)
اما دوستان دقت کنند نبود پیتلر باعث میشه که گرد وخاک وارد تلمبه بشه و به خاطر اینکه هوا چند صد بار فشرده میشه اما جامدات خیر میزان حجم گردو خاک نسبت به حجم هوا افزایش شدیدی پیدا میکنه که برای اجزای تلمبه بسیار مضره
(مثل سنگریزه روی شیشه ماشین که در صورت فعالیت برف پاک کن آسیب به شیشه میرسونه ویا کسایی که موتور سوار هستند میدونند خط و خش روی کمک موتور باعث نشت روغن از داخل کمک به بیرون میشه)
و اما اون بسته سیلیکا ژل که کارش رطوبت گیریه که از من میشنوید نه تنها برداشته نشه بعد چند مدت جای اون رو با بسته های تازه عوض کنید
چون رطوبت هم در فشار زیاد تبدیل به مایع میشه و مثل جامدات دیگه تغییر حجم نمیده و نسبت حجمش با نسبت هوای فشرده شده زیاد میشه و باعث میشه عمر مفید کپسول اسلحه بسیار کاهش پیدا کنه
البته آقای تکتیر انداز گفتند که توصیه نمیکنند اما من برای آشنایی دوستان تازه وارد تذکر دادم

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - taktirandaz - 2011-11-28 02:41 PM

(2011-11-28 09:50 AM)hamed73 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
با تشکر از تکتیر انداز عزیز
آقا من این حرف شما رو امتحان کردم و تغییر به خصوصی تو فشار کاری تلمبه ندیدم(به غیر از افزایش صدای مکش تلمبه که اون هم طبیعیه)
اما دوستان دقت کنند نبود پیتلر باعث میشه که گرد وخاک وارد تلمبه بشه و به خاطر اینکه هوا چند صد بار فشرده میشه اما جامدات خیر میزان حجم گردو خاک نسبت به حجم هوا افزایش شدیدی پیدا میکنه که برای اجزای تلمبه بسیار مضره
(مثل سنگریزه روی شیشه ماشین که در صورت فعالیت برف پاک کن آسیب به شیشه میرسونه ویا کسایی که موتور سوار هستند میدونند خط و خش روی کمک موتور باعث نشت روغن از داخل کمک به بیرون میشه)
و اما اون بسته سیلیکا ژل که کارش رطوبت گیریه که از من میشنوید نه تنها برداشته نشه بعد چند مدت جای اون رو با بسته های تازه عوض کنید
چون رطوبت هم در فشار زیاد تبدیل به مایع میشه و مثل جامدات دیگه تغییر حجم نمیده و نسبت حجمش با نسبت هوای فشرده شده زیاد میشه و باعث میشه عمر مفید کپسول اسلحه بسیار کاهش پیدا کنه
البته آقای تکتیر انداز گفتند که توصیه نمیکنند اما من برای آشنایی دوستان تازه وارد تذکر دادم

با تشكر از تذكر درست شما ازنظربرداشتن فيلتر و رطوبتگير من كاملا باشما موافقم كه نبايد برداشته شوند ولي در تلمبه من، با برداشتن و جابجا كردن رطوبت گير تلمبه روانتر شده البته فقط در بالا كشيدن (نه اينكه فشار كاري آن تغيير كند چون كلا اين موضوع به فشار كاري تلمبه مربوط نميشود) شايد دليل اينكه در تلمبه شما اين اتفاق نيافتاده وجود نيروي اصطكاك بالا است كه بيشتر نيرو صرف آن ميشود باشد در نظر داشته باشيد روغنكاري مداوم با روغنهاي با پايه غير نفتي در روان شدن تلمبه بسيار موثر ميباشد-

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Reza Golshan - 2011-11-29 10:36 AM

دوستان،براي تميز كردن لوله هاتسان چه راهي رو پيشنهاد مي كنيد؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - ALIANA-54-T06 - 2011-11-29 11:37 AM

(2011-11-29 10:36 AM)Reza Golshan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان،براي تميز كردن لوله هاتسان چه راهي رو پيشنهاد مي كنيد؟
نحوه کلی تمیز کردن لوله ها فرقی نداره بهتره از روغن نظافت مخصوص استفاده بشه (چند قطره از بالا توی لوله ) و لوله را باید سر پائینی بگیرید تا روغن به قسمتهای دیگه وارد نشه سپس با ابزار (سمبه نظافت )و با کمی پارچه نرم از جنس پنبه ای داخل آنرا چند بار بکشید اگر هم وسائل مخصوص را ندارید با مقداری روغن چرخ و با بندی محکم و یا ریسمان زنجیری (زنجیر پلاک) این کار را میتوان انجام داد Khansariha (214)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - persiankiller - 2011-12-03 07:30 PM

دوستان خواهشا در مورد عکسا رعایت کنید سایز رو ...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - taktirandaz - 2011-12-03 09:54 PM

lعکس تفنگ من البته به زیبایی تفنگ دوستان نیست
[تصویر: my_at44.jpg]