شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH (/showthread.php?tid=1882)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - dana - 2015-05-03 06:51 PM

کاشکی یه نفر Khansariha (290) جواب میداد

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - Ali - 2015-05-03 11:28 PM

دانا جان کلا لگد سلاح های فنر هاتسان زیاد هست و اگه ریل درست و درمون و استپ خوب نبندی تنظیم زود بهم میخوره.دوربین معمولی زود خراب میشه اما دوربین خوب فکر نکنم مشکلی ایجاد بشه براش.واسه بند هم یکم باید خلاقیت نشون بدی شدن میشه اما با یکم فکرKhansariha (8) باید ببینی کجا میشه بست و کجا میشه بهش خوروند و از دوستان نظر بخای و اونیکه بهتره رو انتخاب کنی.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - shekarmi - 2015-05-03 11:58 PM

(2015-05-03 06:51 PM)dana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاشکی یه نفر Khansariha (290) جواب میداد

سلام با تشکر از توضیحات علی آقا ... جناب دنا روی این سلاح دوربین بستم خوب جواب داده ..اما یه مشکل هست هر نوع استپ دوربینی روش میبندم داغون میشه یا پیچ میبره ..متاسفانه موندم چه نوع استپ دوربینی براش بسازم ..اسلحه فوق العاده قوی و پر قدرت هست لگد بدی داره ..

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - Ali - 2015-05-04 11:57 AM

همونطور که تو تاپیک ی اسلحه دیگه رنجر توضیح دادم پیشنهاد میکنم و تا خال جوش با درجه ححرارت کم پشت استپ بزنید و دو تا هم بغلش.برای احتیاط استپ رو هم با چسب آهن بچسبونید.Khansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - tinger - 2015-05-04 12:07 PM

خشکی جنس واشرهای پیستون محصولات رنجر یکی از عوامل تشدید کننده لگد در محصولات فنری این شرکت هست که باید با جنس پلی اورتان ساخته بشه که متاسفانه جنس واشرهای فابریکش اصلا پلی اورتان نیست چون اگر پلی اورتان چینی هم بکارمیبرد سالها کارمیکرد و لگدش هم نرمترمیشد هاتسان از جنس خاصی استفاده میکنه که بسیار خشک و غیر ارتجاعی است که درگیری کم و خشکی با دیواره های سیلندر داره وباعث میشه پیستون باسرعت کنترل نشده به انتهای سیلندر برخورد کند ودرضمن مکش کمی هم به همین علت داره.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - dana - 2015-05-04 08:50 PM

از تمام دوستان بابت راهنمایی های مفیدشون ممنون هستم ....Khansariha (8)Khansariha (8)
من چند روز پیش یه دروبین خیلی ارزون زوم ثابت تهیه کردم البته نخریدمش قیمتش 30 تومن بود...تقریبا باهاش 20ال 30 ساچمه شلیک ...دونکته که برام جالب بود اینبود که اولا خیلی دقیق تونستم هدف گیری کنم و خیلی دقیق در فاصله 15 متری هدف رو میزدم و با سه شلیک گروپ کاملا جمع به طوری که ساچمه ها همدیکر رو پانچ میکردن داشتم ... و دومی اینکه تا اخرین لحظه که من تیر اندازی میگردم واقعا از دوربینه ثابت مونده بود و تغییری نداشت...نظر دوستان ؟؟؟؟؟
راستی من یه خشاب کوچک براش ساختم و داخل قنداق طراحی کردم 48 تا ساچمه هم جا داره...کار را بنداز هست و دیگه احتیاجی نیست جعبه ساچمه حمل کنم یا ساچمه رو تو جیب یا دهنم بریزم...اینم عکسش[تصویر: 14307602761.jpg]
[تصویر: 14307602762.jpg]

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - tinger - 2015-05-05 12:00 PM

دوربین های زوم ثابت به علت ثابت بودن لنزشون کلا از مقاومت بالایی برخوردارن مثلا دوربین 4*32گامو روی مگنوم 350 خوب جواب میده نکته دوم اینکه 30 شلیک برای تست دوربین معیار نیست و باید تعدادشلیک بیشتری انجام بدی.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - rezasede - 2015-05-12 08:23 PM

سلام به همگی دوستان
ممنون از تاپیک پربارتون
منم یدونه ranger 1100th گرفتم با قنداق فایبر 280 تومن
سوال داشتم اونم اینه که این اعداد روی درجه تنظیم به چه معناست؟ هر یک عدد چند متره؟
صفر کردن یعنی چیه؟ چطوری میشه صفرش کرد؟
چطوری تنظیمش کنم؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - amen - 2015-05-12 08:47 PM

(2015-05-12 08:23 PM)rezasede نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی دوستان
ممنون از تاپیک پربارتون
منم یدونه ranger 1100th گرفتم با قنداق فایبر 280 تومن
سوال داشتم اونم اینه که این اعداد روی درجه تنظیم به چه معناست؟ هر یک عدد چند متره؟
صفر کردن یعنی چیه؟ چطوری میشه صفرش کرد؟
چطوری تنظیمش کنم؟

سلام و امید وارم از خریدتون لذت ببرید و باش اوقات خوشی داشته باشید
به اعداد روی شکاف و درجه فقط به چشم نشونه نگاه کنید که بتونید میزان چرخش را بهتر درک کنید و به خاطر بسپارید کما اینکه خیلی از سلاحها اصلا ندارند.برای صفر کردن یا تنظیم مگسک در فاصله مشخص از بخش مباحث و مقالات آموزشی سایت موضوع آموزش مهارتهای تیر اندازی را انتخاب و در اون قسمت بخش روش تنظیم و کار با مگسک را پیدا کنید و بخونید .

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - rezasede - 2015-05-12 10:18 PM

خیلی ازتون ممنونم.یه سوال دیگه اینکه روغن کاری لوله و بقیه اجزا ضروریه؟ چند مدت یکبار؟