شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
پروانه شكار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: اصول،مفاهیم و فرهنگ شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=89)
+--- انجمن: فرهنگ شکار (/forumdisplay.php?fid=90)
+--- موضوع: پروانه شكار (/showthread.php?tid=675)

RE: پروانه شكار - shekarchikoohestan - 2013-08-15 06:34 AM

سلام بر دوستان عزیز
اینجا تو استان فارس الان 5 ساله که پروانه شکار نمیدن. گفتن که به خاطر خشکسالی بوده. حالا حسابش رو بکنین که چقدر واسه اون شکارچی های قانون مند سخته
. الان هم که سهمیه مهمات رو کم کردن و رو دفترچه محیط زیست فقط تعداد 50 تا فشنگ می دن اعتبار دفترچه های محیط زیست تموم شده بعد میریم دفاتر پیشخوان دولت بهموم میکه گفتن فعلا از کسی نگیرین یعنی فعلا ثبت نام تعطیل تا کی خدا می دونه؟ بخشنامه جدید بخواد بیاد !!!!!!!!!!!! اوضاع ما اینجوری هست.بازم فکر کنم امسال هم از پروانه خبری نباشه. به همین خاطر فکر نکنم که شکار قاچاق کم بشه .اوضواعی داریم ما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RE: پروانه شكار - arash1324 - 2013-08-15 07:40 AM

سلام ودرود Khansariha (8)

خوب تعداد شكارچيان اون زمان تا الان خيلي بيشتر شده اگر قرار باشه مثل اون زمان پروانه صادر بشه هر شكارچي كه يه دونه پرنده بزنه فكر نكنم نسلي ازشون باقي بمونه . ضمن اينكه هستند كساني كه تفنگ غير قانوني و شكار غير قانوني هم مي كنند . در كل هر چه به نسل هاي قبلي رجوع مي كنيم از نظر اعتقادي نسبت به اين دوره زماني قوي تر هستند و به يه سري اصول متقاعد كه همين موجب رعايت كردن يكسري مسائل منجمله شكار در حد عرف در اون مقطع از زمان ميشده . Khansariha (8)

RE: پروانه شكار - رضا قلعه قافی - 2013-08-15 09:14 AM

(2013-08-15 07:40 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ودرود Khansariha (8)

خوب تعداد شكارچيان اون زمان تا الان خيلي بيشتر شده اگر قرار باشه مثل اون زمان پروانه صادر بشه هر شكارچي كه يه دونه پرنده بزنه فكر نكنم نسلي ازشون باقي بمونه . ضمن اينكه هستند كساني كه تفنگ غير قانوني و شكار غير قانوني هم مي كنند . در كل هر چه به نسل هاي قبلي رجوع مي كنيم از نظر اعتقادي نسبت به اين دوره زماني قوي تر هستند و به يه سري اصول متقاعد كه همين موجب رعايت كردن يكسري مسائل منجمله شكار در حد عرف در اون مقطع از زمان ميشده . Khansariha (8)
دوست عزیز قیمت پروانه شکار هم نسبت به قبل چندین برابر شده،اگراین پول رو صرف نگهداری از پرندگان درشرایط جوی سخت که نیاز به حمایت داره بکنند ،پرنده اینقدر زیاد میشه که هر شکارچی بیشتراز یکی هم بزنه باز شکار فراوان باشه .وقتی با این قیمت ومنت بایست اسلحه وفشنگ وپروانه گرفت که گاها نمیشه گرفت ،شکار غیرمجاز هم ایجاد میشه .منطقه ما پروانه شکار رو بر اساس قرعه کشی صادر میکنند ومن هرسال برنده نمیشم!!!!!

RE: پروانه شكار - frank - 2013-08-20 03:13 PM

با سلام
برای گرفتن پروانه شکار گراز برای اطراف تهران باید به کجا مراجعه کنم اگه ممکنه یه شماره تماس برام بذارید ممنون

RE: پروانه شكار - Amiraliv - 2013-08-20 03:21 PM

(2013-08-20 03:13 PM)frank نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
برای گرفتن پروانه شکار گراز برای اطراف تهران باید به کجا مراجعه کنم اگه ممکنه یه شماره تماس برام بذارید ممنون

اصولا پروانه گراز رو در فصل كشاورزي به عنوان دفع آفات ميدن ....
در فصل شكار هم اگه اشتباه نكنم فقط براي دوستان ارمني و بعضي اقليت هاي ديني صادر ميشه ...

RE: پروانه شكار - stalker - 2013-08-20 06:46 PM

دوستان کسی شماره محیط زیست سرخه حصار رو نداره؟یه شماره شو دارم چند روزه میگیرم همش مشغوله

RE: پروانه شكار - حسین - 2013-08-20 07:27 PM

(2013-08-20 06:46 PM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی شماره محیط زیست سرخه حصار رو نداره؟یه شماره شو دارم چند روزه میگیرم همش مشغوله

بیا مختارجون اتفاقا 2 روز پیش کار داشتم و تماس گرفتم!!! ( دنبال دفترچه شکارچی بودم که تماس گرفتم!)
77355781-3

RE: پروانه شكار - mhrSB - 2013-08-20 07:31 PM

(2013-08-20 07:27 PM)حسین نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-20 06:46 PM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا مختارجون اتفاقا 2 روز پیش کار داشتم و تماس گرفتم!!! ( دنبال دفترچه شکارچی بودم که تماس گرفتم!)
77355781-3
اقا حسین منم دیروز و امروز را تماس گرفتم اما تمامی خطوطشون اشغال میزد.Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
هم برای کار اقا مختار و هم برای این که ببینم به زیر 18 سال دفترچه شناسایی شکارچیان میدن یا نه؟Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
خواهشا یکی بگه برای زیر 18(17 سال تموم)میشه دفترچه شناسایی شکارچیان گرفت یا نه(برای بادی)Khansariha (172)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: پروانه شكار - حسین - 2013-08-20 09:06 PM

(2013-08-20 07:31 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-20 07:27 PM)حسین نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

77355781-3
اقا حسین منم دیروز و امروز را تماس گرفتم اما تمامی خطوطشون اشغال میزد.Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
هم برای کار اقا مختار و هم برای این که ببینم به زیر 18 سال دفترچه شناسایی شکارچیان میدن یا نه؟Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
خواهشا یکی بگه برای زیر 18(17 سال تموم)میشه دفترچه شناسایی شکارچیان گرفت یا نه(برای بادی)Khansariha (172)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

محراب جان دفترچه شکار میخوای چیکار؟
اگر میبینی من دنبالشم بخاطر اینکه امسال بدون دفترچه نصف سهمیه ندادن و فعلا 50 تا فشنگم گیر دفترچه هست برای بادی دفترچه نمیخواد!
بارها شده کلانتری اومده بود 350 منو دیده بود و رفته بود !!!
یه بارم با احسان چیتگر بودیم از بروبچ کلان اومدن کلی با ما تیرانداختن و رفتم و کلی حال کردن!

RE: پروانه شكار - frank - 2013-08-21 07:55 AM

(2013-08-20 03:21 PM)Amiraliv نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-20 03:13 PM)frank نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام

اصولا پروانه گراز رو در فصل كشاورزي به عنوان دفع آفات ميدن ....
در فصل شكار هم اگه اشتباه نكنم فقط براي دوستان ارمني و بعضي اقليت هاي ديني صادر ميشه ...

با سلام
دوست عزیز بنده از اقلیت دینی هستم دوستان کسی هست آدرس محیط زیست رو برای گرفتن پروانه تو تهران بده
ممنون