شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - amin.faraji - 2014-04-25 08:04 PM

بله داخلش اورینگ داره.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - drivyyy - 2014-04-25 08:18 PM

(2014-04-25 08:14 PM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم عکسش که هیچگونه اورینگی نداره و حتی جای اورینگ هم نیست.
قسمت مشخص شده همان اضافه قالب گیری هست.

ببخشید بی کیفیته.

نه عزیز جان قسمتی که داخلش لوله رد می شه اورینگ داره نه قسمتی که سیلندر رد می شه

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - amin.faraji - 2014-04-25 08:30 PM

تا اونجای که بنده یادمه جفت سوراخ ها جای اورینگ دارن حتی عکسی که شما گذاشتین شیاری که مشخص هست مثل جای اورینگ میمونه. در حال حاضر اسلحه همرام نیست که نگاه کنم مطمن بهتون جواب بدم ولی تا اونجای که ذهنم یاری میکنه قسمت تانک هم جای اورینگ داشت!

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mhrSB - 2014-04-25 08:39 PM

روحی اخه این چه کاری بود که کردی!!!Khansariha (226)
قبلش زنگ میزدی به چند تا از دوستان.البته اگه به من زنگ میزدی عمرا میتوانستم کمکت کنم چون تجربه نداشتم خخخ و پیامکت را هم تازه 20 دقیقه پیش دیدم.چون رفته بودم گروپ گیری و ... در اطراف تهران ولی اسلحم بد جوری ضایم کرد!!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
نظر دوستان درباره مورد زیر چیست؟
توی ظل افتاب که با کلاه الان صورتم سوخته.و فشار مخزن ای تی 44 را هم 200 بار پر میکنم بعد از زدن 3 تا خشاب تازه فشار میامد روی 150 بار و وقتی 45 تا شلیک و یا 50 تا میزدم تازه میرفت روی 130،120 بار!!!
ماشاالله این قدر افتاب بد بود که هم دوربین قاطی کرده بود و هم من و هم اسلحه بنده خدا.Khansariha (226)
ای تی 44 را تا حالا خورد نکردم خیلی هست.اخه مگه حرارت چقدر روی فشار مخزن تاثیر داره!!!Khansariha (367)
امروز پترن شاتگان بهم داد،در صورتی که سری قبل واقعا خوب گروپ میداد.Khansariha (399)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
روحی نکنه تو منو نفرین کردی پسر(شوخی ناراحت نشی)Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - amin.faraji - 2014-04-25 08:54 PM

داخل بست رو با سنباده کاغذی صاف کن دیگه خش نمیوفته.
مخزن هم یا باید تیکه های خش رو زاج زد که فکر نکنم خوب در بیاد. یا باید رنگ کوره ای بخوره که اونم به خاطر مخزن بودن نباید عملیات حرارتی روش صورت بگیره
محراب جان شما که تفنگ دم دستت هست نگاه کن بمین واقعا جای اورینگ نداره برای شما هم ؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - drivyyy - 2014-04-25 09:45 PM

نقل قول : امروز پترن شاتگان بهم داد،در صورتی که سری قبل واقعا خوب گروپ میداد.Khansariha (399)

من احتمال می دم مشکل از گرما نیست

یعنی هوا اون قدر گرم نیست که همچین تاثیری بزاره

اول با مکیدن هوا از سر لوله از آب بندی بودن اطمینان حاصل کنید البته تغریبا گرفتن وکیوم صد در صد امکان پذیر نمی شه اما باید حد اقل 90 در صد آب بندی باشه

دوم کثیف بودن بیش از اندازه لوله هست تقزیبا هر 300 تا 400 شات لوله باید تمیز بشه

سوم سوزن ولو هست که ممکنه کثیف باشه

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mhrSB - 2014-04-25 11:22 PM

(2014-04-25 09:45 PM)drivyyy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من احتمال می دم مشکل از گرما نیست
یعنی هوا اون قدر گرم نیست که همچین تاثیری بزاره
اول با مکیدن هوا از سر لوله از آب بندی بودن اطمینان حاصل کنید البته تغریبا گرفتن وکیوم صد در صد امکان پذیر نمی شه اما باید حد اقل 90 در صد آب بندی باشه
دوم کثیف بودن بیش از اندازه لوله هست تقزیبا هر 300 تا 400 شات لوله باید تمیز بشه
سوم سوزن ولو هست که ممکنه کثیف باشه
اتفاقا برعکس به نظر من مشکل اصلی همون گرمای هوا بود،چون دوربین هم دیگه هیچ چیزش درست کار نمیکرد.
قسمت زوم دوربین هم دیگه نمیچرخید،اگه اینو به شرکت سازندش بگم میره خودش کشی میکنه خخخخخ یک دور کمتر طبلک هاش میچرخید و ... تازه شات های بیشتر هم اسلحه میداد.
من همیشه بعد از 100 تا تیر لولم را برق میندازم.اورینگ هم اورینگ وایتون هست و کلا 200 تا با این اورینگ زده شده.
ادامه بحث را در تاپیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیگیری کنیم بهتره.Khansariha (256)
اقا امین الان یکم خستم و وقت ندارم،اما فردا چشم حتما برای ای تی 44 خودمو نگاه کینم.Khansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - kingzax - 2014-04-26 12:19 AM

سلام
در مورد نگهدارنده ها در کاتالوک اومده که اورینگش 602 با سایز 35 در 2 هست که امین جان گفتند. ولی آیا هنوز اورنگ داره یا نه , الان تفنگ پیشم نیست که ببینم.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mehrdadjan - 2014-04-26 12:39 PM

سلامKhansariha (8)
ای تی که قبلا داشتم هر دو سوراخ بست اورینگ داشت
اما ای تی که جدید گرفتم نه. فقط سوراخ لوله اورینگ داره
ارادتKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - amin.faraji - 2014-04-26 02:09 PM

میگم من دیدم اورینگاشو الان دوستمون گفتن نداره من موندم!!! من چندتا ای44 گرفتم هم بی تی همشون جفت بست ها اورینگ داشتن تا حالا.