شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
مشاوره سلاحهای گلوله زنی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: مشاوره سلاحهای گلوله زنی (/showthread.php?tid=2116)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

RE: مشاوره سلاحهای گلوله زنی - کوهنورد - 2015-06-16 10:43 PM

با سلام :
حسین آقا خوشم اومد دست گذاشتی رو نقطه حساس .
در تفنگهای خارجی بدلیل کیفیت کار ، اگر شما عیب ببینید میتونه دلیلی بر نو نبودن یا ایراد داشتن کالا باشه . ولی اینجا بدلیل کیفیت پایینی که اشاره کردید ، معایب سلاح رو نمیشه پای نو نبودن گذاشت . چطور ؟
همه جای دنیا تفنگ آک باید زاجش براق و آینه ای باشه اینجا تفنگ از کارخونه میاد بیرون انگار از تو چاه درآوردیش !!!!!! دوستان عزیز اسلحه فروش روشی پیدا کرده اند که دقیقا مانند کارخانه زاجکاری کنند مات و بی کیفیت . مبنای کار هم بر اسید شویی است که البته بدلیل سوءاستفاده بنده را از ورود به جزئیات معذور دارید اون سولفاته هایی رو که میفرمایید با محلول زاج سفید ایجاد میکنند . پیشانی جنگی سلاح بعد از چند شلیک کاملا فریاد برمیاورد که من در حال استفاده ام !!!! بقدری قشنگ با سمباده پولیش آنرا ترمیم میکنند بعد هم یک لایه نازکی از زاج و روغن و.......که جناب پیتر پل ماوزر هم نمیتواند تشخیص دهد این تفنگ صد تا شلیک داشته !!!!!
از همه جالبتر یافتن رنگی است که کاملا با رنگ زاج کارخانه ای هماهنگ است و اینرا در تفنگهای ساچمه زنی به کرات دیده ام که روی محل جوش رو با آن پوشانده اند (جوش نقره که در اسلحه سازی استفاده میشود نقره ای رنگ نیست بلکه طلایی کمرنگ است و زاج هم نمیگیرد )
شاید دوستان بگویند که هیچکس تا این حد به این جزییات توجه نمیکند و اینها مبالغه است .عزیزان، نتیجه اینهمه شامورتی بازی حدود 2 تا 3 میلیون سود خالص است که برای فروشنده وسوسه برانگیز خواهد بود .البته همه اینطور نیستند ولی چون دیده ام میگویم بابا طرف داشت در حضور من به یک خریدار ناوارد میگفت تفنگ هورنت اصلا صدا نداره برای همین واسه شکار قاچاق میبرنش و........خریدار هم با نیش باز داشت گوش میکرد عقلش نمیرسید که بابا حتی تفنگ بادی چینی هم صدا داره چه برسه به باروت .
خلاصه حسین اقا اون هایی رو که شما اشاره کردید و اونهایی رو هم که یادتون رفت بگید رو میدونم ولی دیگه به چشمهای خودمم اعتماد ندارم . آخه چقدر دروغ چقدر بی وجدانی فروشنده هیچکدوم این کار ها رو هم نکنه اصلا بده یه زاج مشدی بزنن براش با پررویی میگه خودت میدونی زاجشون بدرد نمیخوره حالا دادم درستش کردن ، بد کردم ؟؟؟
اینو کجای دلم بگذارم ؟
امشب بد جوری داغ کردم ، شب همگی خوش

RE: مشاوره سلاحهای گلوله زنی - hossein1haghighi - 2015-06-16 10:51 PM

اغا میگم واردی، تو رو خدا با ما شهرستانی ساده دل بازی نکن یه صفحه بنویسیم ببینم طرف استاده خوش باشی عزیز
من امتحان دیکته هم که مجبور بودم بنویسم انقد نمینوشتم

RE: مشاوره سلاحهای گلوله زنی - gaskin - 2015-06-30 03:04 PM

با سلام وعرض ادب
درمورد برنو بلند اطلاعات میخواستم آیا میشه روی این تفنگ بعد از این همه سال اعتماد کرد برای شکار یا هدف زنی در فاصله های دور ونزدیک خصوصیات برنوی سالم چیه با چند تا تیر شلیک کردن میشه سالم بودن تفنگ رو تضمین کرد Khansariha (256)

RE: مشاوره سلاحهای گلوله زنی - straitshooter - 2015-06-30 03:15 PM

سلام اگر سالم باشه بله اسلحه ی مطمئنی هست. ملاک سلامت شم شلیک پنج تیر در سی متر به یه هدف یک سانتی هستش تیرها از یک سانت بیرون نباید بیاد تیرها رو هم باید پشت سر هم شلیک کنید

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

RE: مشاوره سلاحهای گلوله زنی - Kalashnikov - 2015-06-30 08:46 PM

(2015-06-30 03:04 PM)gaskin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام وعرض ادب
درمورد برنو بلند اطلاعات میخواستم آیا میشه روی این تفنگ بعد از این همه سال اعتماد کرد برای شکار یا هدف زنی در فاصله های دور ونزدیک خصوصیات برنوی سالم چیه با چند تا تیر شلیک کردن میشه سالم بودن تفنگ رو تضمین کرد Khansariha (256)

با سلام و احترام.

آقا اول بلند نگير به 1001 دليل كه در انجمن هست و برنو متوسط سر حال بگير !

بعد من پيشنهاد ميكنم 270 بگير كه اصلا قابل مقايسه با برنو از همه لحاظ نيست و سر هست .

ضمنا دوستان گرامي و اساتيد سايت به سوال زير من جواب دهند چون بد جور رفته رو اعصاب من !

چرا اكثر دوستان با اينكه ميدونن 270 نسب به برنو در رده فوق العاده بالايي هست از همه لحاظ چه فني و چه غيره چرا بازم برنو رو انتخاب مي كنند ؟

شاد و سربلند باشيد.

ممنونم.

RE: مشاوره سلاحهای گلوله زنی - asman - 2015-06-30 09:38 PM

اگه قرار باشه پول بده بابت برنو وسط منم همون 270 رو پیشنهاد میکنم برنو بلند یکی از مزیتهاش ارزون بودنه که باقیمت 6-8 تومن یه خوبشو میشه پیدا کرد که برای کسایی که نخوان لانگ رنج انجام بدن برنو خوبه بخصوص بلند که ارزونتر ازهمست وحس گلوله زنو در ادم ارضا میکنه اما لانگ رنج فقط 270 //

RE: مشاوره سلاحهای گلوله زنی - imankazerooni - 2015-06-30 09:54 PM

برای من فقط یک دلیل . اونم اقتصادی بودن فشنگه. با برنو میری پنج تا تیر میندازی میشه 50000 تومن با 270 میری پنج تا تیر بندازی .... شما بگید دوستان

RE: مشاوره سلاحهای گلوله زنی - straitshooter - 2015-06-30 10:06 PM

عشق باشه پول مهم نیست با برنو ماهی یکبار تیر میندازیم با 270 سه ماه یه بار بازم میارزه کلا کسی که اسلحه میخره عاشقه خیلی تو قید و بند مادیات نیست مگر اینکه عاشقه کم رنگ باشه

RE: مشاوره سلاحهای گلوله زنی - gaskin - 2015-07-01 07:38 AM

سلام
با270بدون دوربین تا 300متر میشه تیر اندازی قابل قبولی داشت حقیقت پول خرید 270 رو دارم ولی برای خرید دوربین خوب فشنگ خوب و دیگر وسایل باید مدتی صبر کنم بعد این جریان که میگن 270 باید حتما یه اصلاحاتی روش انجام بشه تا تیر خوب بزنه چیه
بازم ممنون از جوابهای شما عزیزان

RE: مشاوره سلاحهای گلوله زنی - straitshooter - 2015-07-01 07:51 AM

اصلاحاتی قنداق باید دستکاری شه تا درست بشه یا تعویض شه ترجیحا ماشه رو هم اگه عوض کنین خارجی بز ترین حساس بشه بهتره وگرنه ماشه خودش همون کار ماشه برنو رو انجام میده