شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - zebra - 2014-02-12 11:33 PM

(2014-02-12 11:22 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-12 05:16 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-12 05:14 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان تو انجمن یه مدل ای تی گذاشته که نوشته لانگ هست . و یه مدل هم که آقا سهیل گذاشته ولی ننوشته لانگ . حالا امکان داره برا سهیل هم لانگ باشه ؟ اصلا این لانگ چی هست ؟

خیلی مبتدی هستم . واقعا معذرت میخوام .
Khansariha (226)

سلام دوست عزیز

مدلی که آقا سهیل گذاشتن لانگ نیست و معمولیه

قدرت اسلحه و حجم سیلندر در مدل لانگ بیشتر از مدل معمولی هست ... و طول لوله هم بیشتره ...

Khansariha (8)

ممنون از راهنمایی . قدرت لانگ و تعداد شات اون نسبت معمولی چقدر اختلاف داره ؟اگه میزان قدرت و تعداد شات هرکدوم رو لطف بفرمایید ممنون میشم
Khansariha (8)
یا ضامن اهو

دادا به نظر من شما بی تی 65 بگیری خیلی بهتر جواب میده .... نمونه لانگ هر کسی نداره و همین باعث گیجی میشه که ممکنه در اینده به کمک کسی نیاز داشته باشی برای باز کردن و سرویس کردنش

شما بی تی 65 بگیر که 60 ژول قدرت بهت میده با لوله والتر ... دقیقا مکانیزمش هم مثه ای تی 44 سادست

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mehrdadjan - 2014-02-12 11:39 PM

zebraجانKhansariha (8)
در ساختار معمولی و لانگ تفاوت زیادی وجود نداره
ارادتKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - cordoba - 2014-02-13 12:13 AM

بی تی قدرت خیلی زیادی داره و تهیه ساچمه مناسب براش به مراتب سخت تر و پرهزینه تره ... Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - amiremadi - 2014-02-13 12:15 AM

دوست عزیر کاربر ZEBRA
اتفاقا برعکس فرمودید.ساختار ای تی 44 لانگ و ای تی 44 کاملا شبیه همه . این بی تی 65 هست که تقریبا ساختارش فرق میکنه و پراستهلاکتر از دو مدل ذکر شده هست.Khansariha (8)

تجربیات از HATSAN .AT44.10 - cacciatore - 2014-02-13 01:10 AM

من پيشنهاد ميكنم يه تاپيك براي بي تي ٦٥ و گالاتيان باز بشه ، من شخصاً علاقه دارم بيشتر راجع بهشون بدونم ، مشخصاً تو ايران اين دو مدل بهمراه همين اي تي ٤٤ جزو پر فروش ترين ها هستن پس بهتره اينجا تاپيك تخصصي تر داشته باشن ، و اسم اين تاپيك هم به at 44 تغير پيدا بكنه
با تشكر

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mehrdadjan - 2014-02-13 09:31 AM

(2014-02-13 01:10 AM)cacciatore نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من پيشنهاد ميكنم يه تاپيك براي بي تي ٦٥ و گالاتيان باز بشه ، من شخصاً علاقه دارم بيشتر راجع بهشون بدونم ، مشخصاً تو ايران اين دو مدل بهمراه همين اي تي ٤٤ جزو پر فروش ترين ها هستن پس بهتره اينجا تاپيك تخصصي تر داشته باشن ، و اسم اين تاپيك هم به at 44 تغير پيدا بكنه
با تشكر

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارادتKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - alaolmolk - 2014-02-13 09:57 AM

به نظر اصل نمي اومد، كلا يكي درميون خوب ميزد، امروز جي اس بي ١٨ ميگيرم و باهاش تست ميكنم ببينم چي ميشه...

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - zebra - 2014-02-13 12:04 PM

دوستان دیروز اومدم یه گروپ از فاصله 15 متری بذارم ... به چیزه عجیبی بر خوردم !
فشار مخزن فیکس روی 200 بار بود... اولین شلیکم حدودا 15 سانت به چپ بود
دومین شلیکم شد 5 سانت به چپ ... سومین شلیکم دقیقا خورد وسط خال .!

قضیه چیه ؟؟ Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - صادق قرنجیکی - 2014-02-13 12:20 PM

(2014-02-13 12:04 PM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز ، به تجربه این مورد برای دوستان ای تی سوار پیش اومده که این سلاح در فشار ماکزیمم 200 ، عملکرد خوبی (شات با دقت خوب نداره و کمی پرت می زنه ) از خودش نشون نمی ده ولی در شلیک های بعدی و پایین اومدن فشار مخزن سلاح به سمت 190 بار به پایین ، شات ها یکنواختی خودشون و دقتشون رو نشون می دهند.
من موقع صفر کردن با دوربین هم از فشار 150 تا 180 استفاده می کنم. Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - DAGGER - 2014-02-13 12:36 PM

(2014-02-13 12:20 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-13 12:04 PM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز ، به تجربه این مورد برای دوستان ای تی سوار پیش اومده که این سلاح در فشار ماکزیمم 200 ، عملکرد خوبی (شات با دقت خوب نداره و کمی پرت می زنه ) از خودش نشون نمی ده ولی در شلیک های بعدی و پایین اومدن فشار مخزن سلاح به سمت 190 بار به پایین ، شات ها یکنواختی خودشون و دقتشون رو نشون می دهند.
من موقع صفر کردن با دوربین هم از فشار 150 تا 180 استفاده می کنم. Khansariha (8)

دوستان من هم به اين نكته برخورد كردم ولي عامل اصلي پرت زدن فقط فشار بالا نيست و كم شدن قدرت بدليل نيروي عكس العمل زياد سوزن والو در فشار بالا ميتونه ناشي از اون باشه
دلايلي كه من بهش رسيدم و با برطرف كردنش مشكل پرت زدن در فشار بالا تا حد زيادي حل شد
ضعيف بودن ولشر لوله كه در فشار بالا قدرت اب بندي خوبي نداره و نشتي ميده كه باعث پرت زدن ميشه و با نصب اورينگ مقاوم مشكل بسيار كمتر شد
سنتر نبودن سايلنسر كه در فشار بالا بدليل مماس شدن ساچمه با ديواره اش باعث انحراف ميشه و با نصب دقيق و سنتر شدن سايلنسر انحراف در فشار بالا تا حد عالي كاهش پيدا كرد
براي ديدن دقت نصب سايلنسر ميتونيد لوله رو باز كنيد و از داخل لوله به خروجي همراه با سايلنسر نگاه كنيد براحتي ميشه فهميد كه سنتر هست و بافلها در موقعيت خوبي هستند يا نه