شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - royall - 2014-01-21 06:16 PM

خیر عادی نیست.
صدا تفنگ که زیاد بشه نشون دهنده ی اینه که خروجی باد زیاد شده و به همین دلیل دقت کم میشه و قدرت افزایش پیدا میکنه و تعداد شات هم کم شده.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - amin.faraji - 2014-01-21 07:31 PM

فنرو بکش تا قویتر بشه یا فنر سفت تری بندازید بعد تعداد شاتو تست کنید تا به حالت کارخونه ای برسید. البته اگه به جز فنر والو به چیز دیگه ای دست نزدید.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mostafaagai - 2014-01-21 07:35 PM

باشه دوستان بازم تست میکنم ببینم درست میشه یا نه

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - joseffist - 2014-01-22 02:03 PM

به نام الله

سلام دوستان

در مورد at44 یه موردی دارم .

اولا اون واشری که جلوی چکش قرار دادم و با لوله آب ساختمش ( لوله آب سفید رنگ پلاستیک)

اندازه قطر خارجیش 26.5 میلیمتر هست و به ارتفاع حدود 7.5 میلیمتر . حالا این واشر رو جلوی چکش قرار بدید تا صدای چکش کمتر بشه و ضمنا اون پیچ کوچ 4 میلیمترذی ضربه نخوره .

ارسال 1481 در این لینک رو ببینید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما یه مشکل دیگه دارم . وقتی مخزن هوا رو بستم و کل اسلحه رو جمع کردم . متاسفانه سوراخیکه باید شلنگ تلمبه بخوره ( روی مخزن هوای اسلحه )
اینقدر سر جاش پیچیده که مشکل میشه شلنگ تلمبه رو بهش زد . در حقیقت این سوراخ رفته زیر لوله اسلحه ! البته من مخزن هوا رو خیلی نپیچیدم اما سوراخ رفته زیر لوله و اکانش نیست که شلنگ تلمبه رو وصل کنم .

البته این مشکل به نحوی حل شد و من مخزن هوا رو کمی میپیچونم و با تلمبه شارژش میکنم و دوباره مخزن رو میپیچم تا بره سر جاش !

اما آیا راه حل دیگه هم داره ؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - javadjk - 2014-01-22 06:29 PM

(2014-01-22 02:03 PM)joseffist نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نام الله

سلام دوستان

یه مشکل دیگه دارم . وقتی مخزن هوا رو بستم و کل اسلحه رو جمع کردم . متاسفانه سوراخیکه باید شلنگ تلمبه بخوره ( روی مخزن هوای اسلحه )
اینقدر سر جاش پیچیده که مشکل میشه شلنگ تلمبه رو بهش زد . در حقیقت این سوراخ رفته زیر لوله اسلحه ! البته من مخزن هوا رو خیلی نپیچیدم اما سوراخ رفته زیر لوله و اکانش نیست که شلنگ تلمبه رو وصل کنم .

البته این مشکل به نحوی حل شد و من مخزن هوا رو کمی میپیچونم و با تلمبه شارژش میکنم و دوباره مخزن رو میپیچم تا بره سر جاش !

اما آیا راه حل دیگه هم داره ؟

سلام
این مورد عجیبی هست اخه معمولا رزوه ها طوری هست که اگر بدون هیچ کونه واشری مخزن رو ببندی همیشه بین 1 تا 2 سانت از لوله فاصله داره اون سوراخ اتصال تلنبه و زیر لول نمیره.....
اگر هم این طور باشه سر مخزن دوطرفش سوراخ داره که اگر یه طرف بره زیر لول طرف مقابل رو میشه استفاده کرد...
مدل قدیمی که مشکلی نیست و جدیدا هم که با چرخوندن محافظ میتونی از سوراخ زیری استفاده کنی....
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - amin.faraji - 2014-01-22 09:03 PM

شما تعداد شاتتون بمینید با سلاح کارخونه ای برابر هست یا نه بعد بهتر میشه نظر دادو کار دروستو انجام داد. چون اگه کمی مخزن بیشتر پیچ بخوره مصرف هوا زیادتر میشه و اگه کمتر پیچ بخوره مصرف کمتر رو قدرتم...

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mostafab - 2014-01-23 12:43 PM

سلام به همه دوستان. آقا من بالاخره بودجم ردیف شد و ایشاللا یه at44-s10 میخرم تا یکی دو هفته آینده. چند تا سوال دارم
1- آیا خرید خوبیه با توجه به بودجه من؟؟!!!(2.700 با دوربین و تلنبه)
2- آیا میارزه 200 اضافه بدم لوله لوتار بگیرم؟
3- تلنبه رو به کپسول ترجیح میدم. تلنبه چه مارکی بگیرم؟
4- دوربین مد نظرم 4-16-40 لیپرز یا سنتره هرکدوم گیر بیاد. ایا زومش کافیه؟
5- ایا اگر من با این تفنگ هفته ای 200 تا شلیک کنم داغون میشه؟؟!!
6- سایلنسر فابریک بگیرم یا بدم اساتید بسازن؟ و ایا تو دقت حتی یه ذره هم تاثیر نداره؟

با تشکر

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - amin.faraji - 2014-01-23 01:03 PM

1_ انتخاب خیلی خوبیه ولی فکر نکنم با 2700 همشو بتونین با هم بگیرین
2- صدرصد میرزه لوله لوتار والتر به تنهای تو بازار 1تومن خریدو فروش میشه پس 200تومن ارزششو داره البته کم پیدا میشه
3-تلمبه همین هاتسان کار ادمو به خوبی راه میندازه
4- جفت دوربینا خوبن فقط اگه برای گروپ گیری حرفه ای بالای 50متر میخای زوم 24 خیلی بهتر هست ولی شکار همین 16 کفایت میکنه
5- نه هیچ مشکلی پیش نمیاد
6- سایلنسر اگه خوب ساخته باشه سنتر باشه دست سازشم جواب میده.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - behnamhunter - 2014-01-23 01:58 PM

(2014-01-23 12:43 PM)mostafab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان. آقا من بالاخره بودجم ردیف شد و ایشاللا یه at44-s10 میخرم تا یکی دو هفته آینده. چند تا سوال دارم
6- سایلنسر فابریک بگیرم یا بدم اساتید بسازن؟ و ایا تو دقت حتی یه ذره هم تاثیر نداره؟

با تشکر
فکر کنم بودجتون کافیه برای همه موارد . تفنک - تلمبه - دوربین و سایلنسر فابریک با هم 2700 میشه .
با هر هفته 200 تا شلیک هم تفنگ طوریش نمیشه. 4-16*40 لیپرز بگیر قیمتش 420 است.. سایلنسر هم فابریک بگیر .

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - jabili - 2014-01-23 02:24 PM

(2014-01-23 12:43 PM)mostafab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر

1-تو خریدت شک نکن.چون هم اسلحه خوش دسته-وزنش مناسبه-قطعاتش براحتی گیرمیاد
2-بله میارزه دوست عزیز
3-بنظر من کپسول بگیر.کپسول تو 1 دقیقه شارژ میکنه.ولی تلمبه باید یه ربع بزنی پر بشه.
4-هردو دوربین خوبین.این زوم برای گروپ گیری تا 50-60 متر و شکار تا 100 متر کافیه
5-مشکلی پیش نمیاد
6-سایلنسر هم همون فابریک بنظر من خوبه