شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - مگنوم - 2014-01-16 05:28 PM

سلام دوستان
at44 رو تازه خريدم حدوده چند ماهه
يه مدت هست كه تير كه ميزنم خيلي صداش زياد شده و اسلحه يه لگد خيلي كمي ميزنهKhansariha (290)
كه اين براي pcp ها خيلي عجيبهKhansariha (367)
و فقط از فشار150 تا 100 خيلي دقيق و يه نواخت ميزنه ولي بقيه رو پرت ميزنه
نميدونم مشكلش چيه لطفا راهنماييم كنيدKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - joseffist - 2014-01-16 10:25 PM

به نام خدا

کمک کمک کمک

دوستان اگه ممکنه طرح ماشه at44 10 رو اینجا بزارید . من باز کردم تا واشر پشت چکش والو بزارم اما نمیدونم ماشه رو چطور تنظیم کنم . چون مسلح نمیشه !Khansariha (8)Khansariha (8)

یه گوی پلاستیکی کوچک هم اضافه آوردم نمیدونم برا کجاست !!

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mehrdadjan - 2014-01-16 11:39 PM

(2014-01-16 10:25 PM)joseffist نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نام خدا

کمک کمک کمک

دوستان اگه ممکنه طرح ماشه at44 10 رو اینجا بزارید . من باز کردم تا واشر پشت چکش والو بزارم اما نمیدونم ماشه رو چطور تنظیم کنم . چون مسلح نمیشه !Khansariha (8)Khansariha (8)

گوی پلاستیکی مال زیر قفل ماشه هست که با دست به داخل فشارش میدید قطعه414Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - javadjk - 2014-01-16 11:46 PM

(2014-01-16 10:25 PM)joseffist نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نام خدا

کمک کمک کمک

سلام یوسف جان چیکار کردی؟؟؟؟
ولی اصلا نگران نباش قابل حله
اگر سیستم ماشه رو باز نکرده باشی فکر نکنم مشکل خاصی باشه
اول بگم اون مهره سفید مال زیر ضامن ماشه هست او قسمتی که برای شلیک با انگشت شست فشار میدی میره تو...... یعنی شما ماشه رو که بیرون اوردی اون دوتا پین رو هم در اوردی و پیچ الن رو هم از رو سر سلاح باز کردی اونوقط قسمت پایین جدا میشه تا اینجاش که میدونم واردی دیگه.... حالا شما اون قسمت ضامن رو از پشت میکشی بیرون بعد اون قطعه ای که عقب جلو میشه رو میکشی تا بیاد ییرون فقط حواست باشه فنر زیرش( یه فنر هم تو سر قطعه اصلی هست که با اون نیستم) گم نشه حالا فنر رو که دیدی اون مهره رو بزار رو فنر و ضامن رو مثل کشو بزار سر جاش.... حالا اگر اون کشویی رو عقل جلو کنی میبینی که راحت کار میکنه و تیک تیک صدا میده......
برای مسلح نشدن هم شما باید یه حلقه فلزی داخل چکش باشه که احتمالا افتاده بیرون و اونو باید فقط داخل چکش بزاری بعد فنر رو و سر فنر بدون واسطه توی گودی دستگاه ضامن ماشه (پلاستیکی)بره تا چکش بتونه موقع عقب نشینی کاملا با ماشه برخورد کنه....
راستی یادت نره ماشه رو حتما خلاص کن تا مسلح بشه وگرنه خراب میشه اگر حواست نباشه...
شرمنده زیاد شد اخه عکسا دم دست نبود خواستم منظورم رو برسونم...Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - joseffist - 2014-01-16 11:53 PM

(2013-08-23 08:24 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام
امروز بعد از تیراندازی بیرون ، سر آخرین خشاب سلاح لود نشد ، با بررسی سطحی فهمیدم این زبانه با قسمت داخلی چکش - نمی دونم دقیقا اون قطعه چه اسمی داره- درگیر و در نتیجه ماشه هم کار نمی کرد.
قطعه در داخل بدنه :
[تصویر: 2013_03_05_20_30_07.jpg]

بعد رسیدن به منزل سلاح رو باز و یک سرویس نظافت کوتاه انجام دادم و ماشه رو باز کردم - جاتون خالی تو بستنش مکافات کشیدم Khansariha (219) - تو چند قسمت موندم که می خوام دوستان کمک کنن :
این فنر دقیقا زیر قطعه بالایی ماشه قرار می گیره یا پایینش ، تو فروم های دیگه دیدم پایین می مونه ولی اگه پایین بمونه دقیقا عملکردش چیه ؟!
[تصویر: 2013_03_05_20_33_31.jpg]
اینجوری درسته ؟ !!!!
[تصویر: 2013_03_05_20_40_45.jpg]

در آخر باز با کشیدن اهرم مسلح کننده سلاح مسلح نمی شد !!! وقتی اهرم رو می کشیدم اون درگیری و صدای تق شنیده نمی شد و رد می کرد
البته بهانه ای شد تا اورینگ آسیب دیده لوله رو عوض کنم Khansariha (48)

هم این شب نیاز مند یاری سبزتان هستم Khansariha (8)

دوستان مشکل من دقیقا همینه که دوست گرامی مطرح کرده و مخصوصا یه گوس سفید هم مونده که نمیدونم از کجاست .

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mehrdadjan - 2014-01-17 12:03 AM

ازشما ماشه قدیم هست منم با این مشکل رو برو شدم شما باید یک
پین از یک میخ به اندازه اون قطعه پلاستیکی که اجزای ماشه توش هست درست کنید
نه بزرکتر چون دستگاه ماشه جا نمیره بعد فنر را با دست فشار بدید و پین که ساختید
را جا بزنید تا فنر داخل ماشه بمونه و بعد ماشه را داخل سلاح بگزارید و پین اصلی را که جا بزنید فنر سر جاش میمونه و
پین دستساز از اون طرف بیرون میادوتمام اون گوی هم تو پست بالا نقشه سلاح هست قطعه414هست
ارادتKhansariha (8)

Re: RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - joseffist - 2014-01-17 01:30 AM

(2014-01-17 12:03 AM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ازشما ماشه قدیم هست منم با این مشکل رو برو شدم شما باید یک
پین از یک میخ به اندازه اون قطعه پلاستیکی که اجزای ماشه توش هست درست کنید
نه بزرکتر چون دستگاه ماشه جا نمیره بعد فنر را با دست فشار بدید و پین که ساختید
را جا بزنید تا فنر داخل ماشه بمونه و بعد ماشه را داخل سلاح بگزارید و پین اصلی را که جا بزنید فنر سر جاش میمونه و
پین دستساز از اون طرف بیرون میادوتمام اون گوی هم تو پست بالا نقشه سلاح هست قطعه414هست
ارادتKhansariha (8)

واقعا ممنون ، درست شد . واقعا عجب تجربه جالبی بود ، از ساعت ۷ عصر تا ۱ نصف شب طول کشید ، دل و روده تفنگ ریختم بیرون .
البته من اندازه های واشر سفید جهت کم کردن صدای چکش رو درآوردم که کمی با اندازه های آقا رضا متفاوته ، ضمنا جا زدن پینهای ماشه فقط یکم لوله خودکار میخواست .
ار جناب مهرداد خان ممنونم . انشاالله سر فرصت اندازه ها رو اینجا قرار میدم تا ککک دوستان دیگه شده باشه .

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - ARROW - 2014-01-17 11:25 PM

سلام.برای قویتر کردن هاتسان باید اون پیچ داخل چکش را ببندم یا باز کنم؟قبلا افزایش داده بودم ولی الان یادم نمییاد پیچو میبستم یا باز میکردم!

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mehrdadjan - 2014-01-17 11:51 PM

(2014-01-17 11:25 PM)ARROW نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.برای قویتر کردن هاتسان باید اون پیچ داخل چکش را ببندم یا باز کنم؟قبلا افزایش داده بودم ولی الان یادم نمییاد پیچو میبستم یا باز میکردم!

سلامKhansariha (8)
باید باز کنید تا قویتر بشه
ارادتKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - zaf - 2014-01-18 12:00 AM

سلام یه سوال با باز کردن این پیچ حد اکثر قدرت atچند ژول میشه که رو دقتشم تاثیر منفی نذاره؟Khansariha (8)
و با حد اکثر قدرت چند شات منظم میده؟